Форум Рідного Міста

Гірськолижний відпочинок

Тарас Капущак - 3-12-2006 у 22:22

Тривалі спостереження, за власним зимовим відпочинком привели до висновку, що я чомусь тривалий час нехтував гірськолижним відпочинком. В зв'язку з цим було прийнято рішення докорінно змінити ситуацію цієї зими. Аналіз контактів та знайомих показав, що їх можна поділити на дві категорії: далеких від гір і від лиж та тих, котрі відпочивають своїми сім'ями і компаніями, до яких я не входжу. Тому виникла думка пошукати спільників на форумі.

Власне питання стоїть так:
Я переконаний, що серед нас є любителі гірськолижного спорту, котрі не збираються пропускати цю зиму. Чи є хтось, з ким би міг організуватися також і я, щоб поїхати відпочити на пару днів? Орієнтовно на 3-5 днів + дорога (десь так, щоб тижневої відпустки вистачило), хоча можливі й інші варіанти.
Щодо мене особисто, то я давно не катався на гірських лижах та й досвіду великого не маю, тому певне починати зразу зі складної чорної траси не варто. По тій же причині спорядження власного не маю і треба, щоб була можливість взяти все необхідне на прокат.

Приблизно так. Хто може щось запропонувати?

Demyan - 4-12-2006 у 13:54

Все залежить від гаманця. Найпростіший варіант - Славськ або ж околиці - там і спорядження можна взяти і хати здають (знову ж таки в залежності від гаманця) і розвинена інфраструктура. Не обовязково чекати якусь компанію, можна й вдвох трьох....думаю когось знайдете, я не любітєль лиж сноубордів, хоча взимку відпочивав і новий рік в горах зустрічав...

Тарас Капущак - 4-12-2006 у 15:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Все залежить від гаманця. Найпростіший варіант - Славськ або ж околиці - там і спорядження можна взяти і хати здають (знову ж таки в залежності від гаманця) і розвинена інфраструктура. Не обовязково чекати якусь компанію, можна й вдвох трьох....думаю когось знайдете, я не любітєль лиж сноубордів, хоча взимку відпочивав і новий рік в горах зустрічав...

Власне про компанію і йде мова -- 2-3 чол. було б цілком досить (аби не самому, а ліпше, як люди мають досвід). Про все інше мені не складно знайти інформацію.

Юрій Сєров - 4-12-2006 у 17:33

На лижах ніколи не стояв і в принципі, не дуже зацікавлений, але от якби зібратися на Новий Рік, можна і в такому місці де можна кататися на лижах.

Demyan - 4-12-2006 у 17:45

Це вже буде важко знайти - всі хороші місця (ціна якість) вже зайняті з жовтня.

Тарас Капущак - 4-12-2006 у 18:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
На лижах ніколи не стояв і в принципі, не дуже зацікавлений, але от якби зібратися на Новий Рік, можна і в такому місці де можна кататися на лижах.

Певне тому й не зацікавлений, що ніколи не стояв, спочатку треба спробувати ;)

Новий Рік в горах -- це справді треба займати місця ще з літа. А зараз ліпше планувати відпочинок в менш завантажений період, щоб і з квитками проблем не мати (щонайменше мені, з Києва).

Роман Ромашка - 24-1-2007 у 20:52

Ніхто не в курсі як там зі снігом на гірськолижних курортах?
До останнього часу зі снігом як в танку :(

Юрій Сєров - 24-1-2007 у 22:31

Сам не займаюся, але чув від людей, які займаються, що до вчора кататися можна було лише на Драгобраті, в Буковелі щось там пушками настріляли, але особливо не покатаєшся - надто тепло.
У Надвірній, це не так вже й далеко від Буковеля всі Різдвяні свята було +10С...
Вчора у Львові падав сніг, нині вже топився, але може в горах ситуація краща. З Європи йдуть снігопади, так що сподівайтеся на краще.
А як на мене, то най би вже завертало на весну!:P

Станкевічас Сергій - 26-1-2007 у 19:35

На Буковелі - снігу практично не має.