Форум Рідного Міста

У Німеччині планують заборонити комп'ютерні ігри від першої особ...

Андрій Пелещишин - 5-12-2006 у 09:20

Якщо вірити ось цьому http://webplanet.ru/news/entertainment/2006/12/04/crysis.html Причиною такої заборони є поява інцидентів з неадекватними підлітками, на яких негативно впливають ігри. Останній такий випадок власне і описано в статті. Хлопець постріляв у школі.

Тарас Задорожний - 6-12-2006 у 11:27

Може шось в тому і є. Бо часто такі забавки є вже надто реалістичними і жорстокими

Андрій Пелещишин - 6-12-2006 у 16:22

Мені крім прививання жорстокості в таких іграх не подобається віртуалізація, коли людина "переміщається" в інший світ. Мені здається що від того велика духовна шкода.

Тарас Задорожний - 6-12-2006 у 16:28

Залежить від забавки. Але інколи дійсно, завдяки розвитку техніки, люди забувають який зі світів справжній

Ярема П. - 7-12-2006 у 11:58

В мого троюрідного брата (13 років) відмовив мозок під час якоїсь гри в інтернет клубі, де він проситів 6 годин. Врятувати не вдалося... Не грав, не граю, і не буду грати, і іншим не раджу, а тим більше дітям.

Тарас Задорожний - 7-12-2006 у 12:37

Трагічно. А проблема підлітків і взагалі тих клубів, - це просто жах. Ну не допомагає те, що міліція в свій час і забороняла і карала... Видно мало.

Андрій Пелещишин - 7-12-2006 у 15:34

А мене ще дивує легковажність батьків. Знаю кілька сімей, де діти 7-10 років можуть по 3-4 години в день шпіляти в стрілялки та каталки, а батьки ніц собі з того не роблять.
Не раз бачив і як ще підпідлітки (біля 10 років) беруть диски з екшенами в лотках.
Хоча, якщо чесно - усякі Формули та Сокери в мене також викликають суттєву пересторогу.

Андрій Пелещишин - 7-12-2006 у 15:35

І ще одне. Помимо всяких практичних застережень, мені здається що захоплення компютерними іграми - гріх.

Остап Шумин - 7-12-2006 у 15:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
І ще одне. Помимо всяких практичних застережень, мені здається що захоплення компютерними іграми - гріх.


Захоплення комп. іграми не підтримою, але гріх... В чому саме Ви бачите гріх?

Андрій Пелещишин - 7-12-2006 у 16:15

Прийнаймні за аналогією з азартними іграми.

Thror - 8-12-2006 у 10:00

Тотальна заборона це безглуздо - адже в ігри грають не тільки підлітки. Розумним виходом було б ввести вікові категорії як для фільмів або жорсткіше них притримуватись якщо вони введені.

В цілому грати чи не грати в компьютерні ігри справа персональна і ніякої шкоди я тут не бачу. Хіба що для когось можуть бути релігійні заборони на такі розваги.

Остап Шумин - 8-12-2006 у 10:18

Цілком згоден з паном Ігорем. Далеко не тільки ігри впливають на неадекватну поведінку дітей та підлітків. До вирішення такої проблеми потрібно підходити комплексно.

Андрій Пелещишин - 8-12-2006 у 10:47

Звичайно, що захоплення іграми - це недогляд батьків. Але часто цей недогляд від незнання. У тому сенсі ігри небезпечніші за наркотики. Адже всі знають про шкоду наркотиків, але не всі задумуються про шкоду ігор.

Тоя я власне і висловлюю свою думку - всі без винятку комп'ютерні ігри є шкідливими для дітей.
Елементарно - хоча би те, що частина тої душевної енергії (зокрема азарту, уваги тощо), яку раніше дитина витрачала на футбол, хованки чи малювання, тепер витрачається на компютерний шутер, квест чи РПГ.
Сподіваюся, якісь батьки мене почують.

Thror - 8-12-2006 у 11:01

Цікавлять підстави на основі яких можна стверджувати що витрачання часу на квести шкідливе а на малювання - ні.

Андрій Пелещишин - 8-12-2006 у 12:29

Ось це вже я коментувати не буду.
Принаймні щодо свого сина такими підставами для мене є моє серце.

Тарас Задорожний - 8-12-2006 у 13:28

Загалом забавки є дійсно злодієм часу. А ще, знаю по собі, якщо цікаві і якісні, то відстати від них не так і легко

Тарас Гулка - 8-12-2006 у 22:20

Загалом абсолютно згідний із Андрієм.
До того ж крім психологічного фактору необхідно згадати і про шкоду зору. Лікарями давно доведено, що діти до 14 років яку б вони комп'ютерну забавку не бавились, буквально за кілька хвилин настільки в неї заглиблюються, що "забувають" кліпати. Як результат висихання рогівки ока, попадання пилу і різкем погіршення зору.
І від якості монітору це абсолютно не залежить.