Форум Рідного Міста

Скільки коштуватиме ремонт отакого приміщення

Андрій Пелещишин - 7-12-2006 у 15:44

Хто має досвід "офіційного" - з нормативними цінами, офіційними проплатами по безналу і тп має коштувати ремонт наступного приміщення:
1 кімната 6 на 12 метрів, висота 3 метри. Класична совдепівська блочна будівля.

Суть ремонту - обшити гіпсокартонними плитами, побілити, покласти електромережу та батареї.

Цікавить орієнтовна вартість. Точніше - порядок затрат.

Тарас Ільчишин - 7-12-2006 у 15:50

Ціна по безналу -- це тільки фірма зробить.

З таким не стикався

Андрій Пелещишин - 7-12-2006 у 16:15

Ну а готівкою? по ідеї різниця мала би бути десь відсотків 30%

Demyan - 7-12-2006 у 16:33

років 3 ми робили на фірмі -- по безналу - одне й те виходило. ціни не зможу сказати, все також дуже залежить від матеріалів, тобто можете порахувати скільки плит потрібно взнати ціни на комплект для збору накинути ще відсотків 10. Ну а робота майстрів коливається від 3 до я навіть чув 10 у.о. за квадратний метр. Це все серед мого кругу знайомих, хоча тут можна знаходити і своїх майстрів і домовлятися по своєму. Також слід увагу звертари на терміни, і ще одне застереження будьте обережними - дуже часто майстри все тягнуть, роблять довше або неякісно, тому дивіться все від матеріалів (якщо вони будуть купляти) до якості роботи.

Тарас Ільчишин - 7-12-2006 у 18:35

знаю, що за гіпсокартон з профілями і без шпаклівки зараз беруть біля 5-6уе.

шпаклівка, грунтівка і фарбування -- 5-6уе
електрика - 7уе точка
батарея -- біля 60-80грн -- це якщо замінити

Рост - 13-12-2006 у 00:24

В мене зараз хороші майстри (направду хороші) роблять офіс. Можливий розрахунок безготівкою, бо це ПП.
Ціни - цілком прийнятні, середні як для Львова. Один з ций майстрів доробляє як раз мені вітальню дома. 18кв. м і тиждень роботи - вона уже майже готова. Якістю дуже задоволений, як і термінами, організацією. Зараз таких майстрів знайти дуже важко, тому рекомендую.

Тарас Ільчишин - 13-12-2006 у 07:54

пару днів назад мені знайомий сказав, що знайшов майстра, який поклав йому плитку за 2уе. Ще не бачив тої роботи, але такої ціни вже не було років 4-5

Андрій Пелещишин - 13-12-2006 у 08:32

Назиму ціни часто падають.

Руслан Кравець - 13-12-2006 у 17:49

Росте, чи не міг би ти мені дати координати цих майстрів (в y2y)?
Буду дуже вдячний.

Рост - 15-12-2006 у 00:29

Руслане, в мене якісь глюки з ю2ю, не відправляються. Скинь мені в ю2ю своє мило, я туди відправлю.

Павло Жежнич - 16-12-2006 у 23:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Хто має досвід "офіційного" - з нормативними цінами, офіційними проплатами по безналу і тп має коштувати ремонт наступного приміщення:
1 кімната 6 на 12 метрів, висота 3 метри. Класична совдепівська блочна будівля.

Суть ремонту - обшити гіпсокартонними плитами, побілити, покласти електромережу та батареї.

Цікавить орієнтовна вартість. Точніше - порядок затрат.

Я б уточнив параметри кімнати (напевно трохи з запасом:)):
- площа стін, які треба обшивати гіпсокартоном ~ 90 м.кв.
- площа стелі, яку також треба обшити гіпсокартоном ~ 80 м.кв
- разом 170 м.кв