Форум Рідного Міста

Що подарувати від Миколая?

Nazar - 11-12-2006 у 11:04

Вже залишилось обмаль часу, а я ще не вигадав нічого, що б подарувати дітлахам (6 чоловічків від 2 до 10 років).

Я навіть не знаю, куди піди, щоби подивитись.
Хтось щось порекомендує, порадить?
А то час вже тисне...

Тарас Задорожний - 11-12-2006 у 11:41

та зараз продається гора цяцьок. Можна в будь-який супер-друпер-маркет піти. Дуже багато залежить від вмісту гаманця. Признаюсь чесно, сам ще не думав, шо святий Микола принесе моїм рідним :).

А так пригадаю, головним атрибутом мого дитячого Миколая були мандаринки. А все решта - то кожного року шось інше. До речі, не знаю, як там Ваша дітвора, але можна купити і шось з одягу. Залежить, що діткам треба.

Андрій Пелещишин - 11-12-2006 у 11:49

Кажуть, зараз якісь посріблені різочки продаються ;)

Nazar - 11-12-2006 у 14:47

посріблені?
то, певно, для дуже чемних дітлахів.

А от з іграшками, то я в розгубленнні, навіть не знаю, на що дивитись...
Хочеться щось корисне, пізнавальне, щоби підтримувало національний дух та спонукала до національноговиховання...

Юрій Сєров - 11-12-2006 у 15:40

Мені в дитинстві подобалися подарунки для активного відпочинку:м'ячі, ракетки для бадмінтону, теннісу(великого/малого), лижі, санки, ковзани, ровери, шахи і т.п. і т.д. Залежить чим дитя цікавиться...

Demyan - 11-12-2006 у 16:24

А тепер -мобільні, СОні плей стейшини, диски з іграми, компютери... :)

Юрій Сєров - 11-12-2006 у 16:30

От цього б не радив взагалі. Краще вже якесь Лєґо.

Юрій Ришковець - 12-12-2006 у 13:29

Конструктори - це добре, вони розвивають мислення та уяву дитини, що їй і потрібно в такому віці.

Якщо дітям подобається малювати, можна придбати різного роду замальовки і, звичайно, не забути про олівці, фарби, фламастери, альбоми і т.д.

Можна спробувати купити якісь гарні книжечки з ілюстраціями, дітям це цікаво.

Можна пошукати якісь ігри типу "Імперія" чи інші, які потім грати усією родиною.

А з рештою, необов'язково дарувати все матеріальне. До скромних чи не дуже скромних матеріальних подарунків можна додати інші. Наприклад, можна взяти всю родину і піти на ковзанку. Уявляєте, що діти будуть казати в школі, чи де інше? А ми ходили на ковзанку, так класно покаталися. Було так весело. От би ще піти!

Demyan - 12-12-2006 у 13:45

народ ви бачили що робиться в дитячих магазинах??? уявляю що буде в місті в суботу :) :) :)