Форум Рідного Міста

Що таке лазерний рівень?

Андрій Пелещишин - 13-12-2006 у 08:41

Бачу рекламний щит, де рекламується дрелька зі "лазерним рівнем". Що то таке? Як воно виглядає, і чи це "справді зручно", як пише на щиті?

Юрій Сєров - 13-12-2006 у 11:50

Бачив дрельки з бульбашковим рівнем (трохи допомагає при сверленні, коли дуже важливо, що дзюрка була строго горизонтальна).
З лазерним не бачив. Призначення мабуть те саме.

Олександр Дєдик - 13-12-2006 у 12:10

в мене є пилка з лазером:
попереду пилки світить полоска лазеру, вказує вам напрямок різання.
Тобто _теоретично_ можно не малювати олівцем по дошці перед тим як її розрізати, а наводити лазером, скеровуючи його на кінцеву точку розрізу...

На практиці не все так гладко :), бо по-перше треба лазер відкореговувати,
по-друге в мене чомусь площина леза не є точно паралельною до напряму різу (тобто треба пилку сунути під маленьким кутом - виправленню тяжко піддається).

Тарас Ільчишин - 13-12-2006 у 13:45

В рекламі дрелька і рівень -- це дві різні штуки.

Маю вдома той рівень. Шкода що купив його після того, як зробив ремонт, але то нічого, бо ще будова є ). Правда він в мене маленький, бо є лазерні рівні метрові, в них точність набагато більша, з всякими насадками, де спокійно можна виставити вертикаль і горизонталь і бути впевненим, але ціна їх за 100-150уе


Цитата:

Бачив дрельки з бульбашковим рівнем

Маю таку цяцьку -- дуже зручна.


Цитата:

в мене є пилка з лазером

таке також маю ), але ще не використовував

Юрій Ришковець - 13-12-2006 у 14:00

Бачив окремий лазерний рівень, правда у програмі "Школа ремонту", який прикладається до одної стіни і відображає промінь навпроти. Особливістю є те, що якою б не була поверхня стіни (рівною чи нерівною), рівень сам встановиться у дійсно горизонтальне чи вертикальне положення.

Тарас Ільчишин - 13-12-2006 у 19:18

от я такий і маю

Nazar - 14-12-2006 у 16:18

Лазерний рівень - річ дійсно корисна для будівельників. Основне призначення - використання площинних розгорток для нівелювання площин як вертикальних, так і горизонтальних. Як правило мають автоматичне юстування з точністю до +-8% (+-5градусів). Дальність роботи - до 130м зі спеціальним приймачем. Є декілька типів цього інструменту. Зокрема Роберт БОШ пропонують два види BL 130I BOSCH, BL 40 VHR BOSCH (більш старіша модель).

Але те, що висить на банерах - то якась пародія з голосною назвою. У нас такі лазері (Scil) йшли в комплекті з перфораторами, як ми тільки не пробували виставити їх на більш-менш точні покази, все одно брехали, навіть плитку покласти з таким лазером не вийде, вже не говорю про більш точні будроботи. Основне призначення цього чудо виробу-це чіпляння поличок та іншоголахміття, де вінбуде лише заважати...

І взагалі, ті товарні лінії, котрі робляться спеціально для системи Кеш енд Керрі та інших прийшов-побачив-купив я би навіть задарма не хотів, вже краще на базарі взяти...

Тарас Ільчишин - 8-2-2007 у 17:24

купив я собі лазерний рівень http://www.vertical-mag.ru/vertical/instrument/377.htm

Але купив я його з чемоданом і триногою - наразі довольний, якраз з весни піде в використання.

Ось так виглядає комплект, але інший чемоданчик )) і без окулярів