Форум Рідного Міста

Винайму квартиру

vovka - 14-12-2006 у 17:58

До 150$. Обовязково з телефоном і можливістю провести інтернет.
Бажано на Сихові, Науковій, В.Великого.
Мінімум на півроку. З помісячною оплатою.
1-2 кімнатна - значення немає зовсім ніякого.

Квартира має бути в хорошому стані. Особливих зручностей типу меблів, холодильника, телевізора, і т.п. - непотрібно.
Порядність гарантую :)

Квартира буде використовуватися для роботи. Тобто переважно з 9-10 ранку до 18-19 вечора.

З пропозиціями пишіть в приват, або в аську 121122926.

Юрій Сєров - 14-12-2006 у 18:56

Думаю ціну варто підкоректувати в сторону збільшення.

vovka - 14-12-2006 у 19:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Думаю ціну варто підкоректувати в сторону збільшення.

Та ні, ціна нормальна. Навіть непогана я би сказав відповідно до наших вимог.
Я ж її не з неба взяв.

Насправді я вже дивився 4-5 варіантів.
Сьогодні на Сихові була нормальна квартира в районі Кавалерідзе за 140 - але хазяйка як почула що буде два хлопці та ще й техніка - відмовилася :) Мала негативний досвід нещодавно.

Є варіант за 100уо на Коновальця (доречі непоганий район). Але вікно там маленьке, і плюс це в особняку, з інтернетом напряг. Не підійшло.

Завтра їду дивитися квартиру на Тургєнєва за 100$, щоправда стан середній - але для початку підійде, якщо небуде ынших варіантів.

Офісні приміщення в бізнес центрі по 130-180уо за 20 квадратів - навалом...

Також звязалися з агенцією два дні назад. Заплатили їм 150 грн за послуги по пошуку квартири. Кожен день підганяють різні 2-3 квартири в межах 120-160уо. Але.. Дивує безвідповідальність і квартироздавачів. Двоє з тих до кого ми дзвонили і просто домоволися про зустріч і згодилися на їхню ціну - взяли і не прийшли, пояснючи це затримкою на роботі або ще різними причинами.. Хоть би передзвонили і попередили, щоб я по місту не катався..

А дешеві варіанти є і по 100-120уо, хоча їх розбирають практично зразу. Але вони є, і достаньо нормальні квартири. В принципі нічого дивного.

Навіть скажу більше. В мене знайома ще два місяці назад знімала квартиру за 100уо на Сихові біля Шувару. Двокімнатну між іншим. В хорошому стані - сам там був і бачив. Халява :) Незнаю як зараз щоправда..

vovka - 21-12-2006 у 00:56

Тему можна закрити. Квартира знайшлася. Аж дві.
Одна однокімнатна за 100$ в районі цирку з броньованими дверями.
А іншу колєга пропонує за символічні гроші.