Форум Рідного Міста

Винаймання офісу і наслідки

vovka - 14-12-2006 у 18:10

От виникло в мене з напарником бажання винайняти квартиру або офіс для роботи (бізнесу). "Бізнес" наразі "в тіні" так сказати.

Цікавить таке.
Чи реально, НЕ реєструючись приватним підприємцем, зняти офісне приміщення в якомусь бізнес-центрі і які наслідки це за собою тягне ?
Тобто чи слід очікувати перевірок ну наприклад з податкової, яка рано чи пізно зацікавиться, що то там за хлопці сидять в офісі і що вони роблять :) Чи наприклад перевірок легальності ПЗ і т.п. і т.д..

Звичайна квартира для цього звісно підійде, а от офіс ?
Ціна практично та сама, плюс в офісі є 100% можливість провести інтернет і т.п. і т.д.

Буду вдячний за відповіді.

Тарас Гулка - 14-12-2006 у 21:24

Я звичайно не юрист, але моя думка така, що проблем виникнути не повинно, за умови, що укладете угоду із офісним центром як фізична особа. А офісному центрі всерівно хто ви. Їм аби ви гроші платили.

А для чого ви його винаймаєте, це питання нікого не повинно хвилювати, а може ви його найняли, щоб в шахи з друзями в тишині грати.

Перевірки податкової - а на підставі чого, якщо ви не зареєстрований.
Перевірка ліцензійності ПЗ - а на підставі чого, якщо ви фізична особа.
І т.д.

Хоча з іншоїх сторони, безумовно, що податкова через ваш договір про найм приміщення, може дуже швидо вами зацікавитись і почати під вас ковиряти.

А не простіше зареєструвтася як ПП. Витрати не такі великі - а спиш спокійніше.

vovka - 14-12-2006 у 21:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Хоча з іншоїх сторони, безумовно, що податкова через ваш договір про найм приміщення, може дуже швидо вами зацікавитись і почати під вас ковиряти.

Та от власне.. Я теж думаю що питання виникнуть..

Може вже хтось мав такий досвід ?

Цитата:

А не простіше зареєструвтася як ПП. Витрати не такі великі - а спиш спокійніше.

Плануємо це зробити. Але вже після Нового Року. Я в тому не дуже сильно розбираюся, тож потрібно і з ПП вияснити підводні камні, і знайти людину яка цього підприємця зареєструє (займе біля місяця часу мені говорили).

А приміщення потрібне не те щоб сьогодні, але до Нового Року потрібно щось придумати.

Рост - 15-12-2006 у 00:18

В бізнес-центрах нерухомість комерційна, тому гостей різних цілком можна чекати. Якщо там буде вестись якась діяльність. Тому без реєстрації підходить хіба квартира. До речі, якщо діяльність не потребує так би мовити бути на людях, то окрема жила квартира має купу вигод. Якщо ж будуть регулярні відвідини клієнтами, не бавтеся в агента 007, реєструйте ПП. Ніяких там підводних каменів нема, як і проблем (особливо, якщо нема найманих працівників). Квартальний звіт, що складається з декількох рядочків - оце й усе. Якщо потрібно людину, яка візьме на себе реєстрацію, можу порадити. Від двох тижнів до місяця.
Якщо треба якась консультація - знаєш, як мене знайти.

vovka - 15-12-2006 у 13:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
В бізнес-центрах нерухомість комерційна, тому гостей різних цілком можна чекати. Якщо там буде вестись якась діяльність. Тому без реєстрації підходить хіба квартира. До речі, якщо діяльність не потребує так би мовити бути на людях, то окрема жила квартира має купу вигод. Якщо ж будуть регулярні відвідини клієнтами, не бавтеся в агента 007, реєструйте ПП. Ніяких там підводних каменів нема, як і проблем (особливо, якщо нема найманих працівників). Квартальний звіт, що складається з декількох рядочків - оце й усе. Якщо потрібно людину, яка візьме на себе реєстрацію, можу порадити. Від двох тижнів до місяця.

Ні, клієнтів не буде зовсім. Всі клієнти в інтернеті :)

Цитата:

Якщо треба якась консультація - знаєш, як мене знайти.

Ок, дякую.