Форум Рідного Міста

Потрібен системний адміністратор

Тарас Гулка - 16-12-2006 у 21:38

У солідну фірму на роботу терміново потрібно досвідченого системного адміністратора.
Необхідно обслуговувати орієнтовно 20 ПК, мережу, кілька серверів. Обов’язкове знання 1С на рівні програмування.
Робота постійна з 9.00 до 18.00. Стартова зарплата 3000 грн. В перспективі обіцяють 5000 грн.
Оголошення дійсне до 21.12.06.
Якщо хто зацікавиться, пишіть у приват або на taras(et)gulka.net

Громов Сергій - 18-12-2006 у 10:25

При бажанні Фірми можу замінити 1С на власний софт з дописуванням по реальним потребам людей.

Тарас Гулка - 18-12-2006 у 21:24

Якщо чесно, сам багато не знаю. Знайомі попросили допомогти знайти. У них був адмін, але він приходив на кілька годин в день. А цього фірмі мало. Знаю тільки те, що перфектне знання 1С обов'язкове і визначальне. Зрозуміло, що просто за адміністрування мережі такі гроші платити ніхто не буде.

До Сергія.
Фірма серйозно зав'язана на 1С і переходити на щось інше, навіть якщо воно краще не буде.

До всіх решта.

За 2 дні до мене прийшо десятки пропозицій (сам в шоці, виявляється що наш форум таки популярний :) ). Так от. ЛЮДИ! Цікавить хороший адмін із хорошими знаннями 1С на рівні програмування.
А то всі чомусь пропонують себе як адміна за невеликі гроші і на здачу радять підшукати спеце по 1С, або навпаки, специ по 1С пропонують, себе і на здачу шукати адміна.

Власне пропонується така висока зарплата (треба-то буде ще більша) за людину, яка буде виконувати роботу за двох спеціалістів.

З.І. Не пишіть мені які ви хороші, якщо не знаєте 1С або адміністрування, мене це не цікавить.

Андрій Пелещишин - 18-12-2006 у 21:32

Тарасе, все цілком логічно. Адміністрування мережі та програмування на 1С - речі дуже далекі, і не мудро вимагати від одного фахівця отого всього.
Ти ще пошукай адміна для FreeBSD з досканалим знанням CAD-ів та досвідом роботи в пакеті Statistica,

Тарас Гулка - 18-12-2006 у 22:26

Я це розумію, розуміє це і фірма. Але вони такого спеца вже мали, тому шукають знову такого ж. Надія помирає останньою :)

Олексій Мачехін - 19-12-2006 у 01:18

Передостанньою :) Останній - апетит ;)

Андрій Пелещишин - 19-12-2006 у 08:15

Здається, для бізнесу таки краший варіант - два вузьких фахівця за ті самі гроші, що один широкий.
Усе таки, є певна взаємозамінність, плюс - два чоловіки можуть працювати одночасно.
Уяви собі що "універсал" захворів - фірма залишилася без компютерщика. Чи звільнився (власне очевидно саме і трапилося).

Aндpiй - 20-12-2006 у 10:23

Як мінімум, слід вказати версію 1С, бо між 7.7 і 8.0 в програмуванні велика різниця. З таким же успіхом можна взяти будь-якого програміста і він трохи посидить на роботі на перших порах і пристосується до нової мови (навіть такої простої і неприємної, як в 1С). А просто програміст+сисадмін - не така вже й рідкість.

Тарас Гулка - 20-12-2006 у 13:30

Дякую всім, що відгукнулися. Питання закрите. Мені повідомили, що людину підібрали.

До Андрія:
Будь-якого програміста взяти не можна, ібо для того, щоб програмити 1С мало бути програмістом, треба достатньо добре розбиратися в бухгалтерії.