Форум Рідного Міста

Де у Львові купити фотоприбамбаси?

KDI - 18-12-2006 у 16:11

Я тут ніяк не можу знайти чого-небудь з тих речей, що мені потрібні, може хтось з форумчан знає?
Отаке де дістати у Львові можна:
- перехідне кільце (для об'єктива-перевертня для макро) 42мм-62мм або 44мм-62мм;
- комплект для чистки матриці з кропом 1,5 (бажано такий, після якого не треба би було купувати новий апарат);
- Nikon 27.5mm подовжувальне кільце (PK-13) для Ніконівських об'єктивів;
- резиновий наочник до Nikon D70 (DK-16)?
Ну от прямо гублюся - не знаю навіть де дістати таке...

Тарас Гулка - 18-12-2006 у 22:31

А в Цифровичок не звертались (банер видно зверху). Я в них дещо брав, хлопці толкові і можуть багато чого дістати.
Спитайте там Сашка Кудрявцева. Скажіть що з нашого форум. Може чимось поможе.

2 варіант. Київські інтернет-магазини. Асортимент досить великий. Якщо боїтесь за доставку, то можна самому з'їздити експресом.

KDI - 18-12-2006 у 23:52

В Цифровичку питався. Сказали (по ICQ), що спробують дістати і повідомлять (якраз Сашко здається), тепер вже тиждень - ні слуху ні духу.
З Київських магазинів купити можна лише комплект для чистки невідомого походження та подовжувальне кільце по ціні в 3 рази більшій, ніж у тій самій Польщі.

Sashko - 23-12-2006 у 21:54

2 KDI
"В Цифровичку питався. Сказали (по ICQ), що спробують дістати і повідомлять (якраз Сашко здається), тепер вже тиждень - ні слуху ні духу."

Дуже, дуже перепрошую. Про Ваше замовлення я не забув.
19-го почалися свята з відповідними "наслідками" - суттєво зросла кількість відвідувачів, тому підійти до аськи удень - марна справа...
Але як тільки щось з"явится з Вашого замовлення - я одразу вам повідомлю.

Дякую.

KDI - 24-12-2006 у 23:33

Sashko
Зрозумів, буду чекати :)

JumpingRat - 29-12-2006 у 17:51

Запитайтесь в Юг-Контракті: 297 2820