Форум Рідного Міста

Презентація PeopleNet (Телесистеми України)

Роман Ромашка - 21-12-2006 у 19:39

Сьогодні була презентована вперше в Україні мобільга мережа 3-го покоління в стандарті CDMA 2000 1x EV-DO. Як я здогадувався, ТМ буде відрізнятись від назви комапанії.
Назву придумали доволі цікаво: PeopleNet. Правда рускаязичние почали кривити тут як тут. Але це не суттєво. Навіть вдалось поспілкуватись з Віталієм Ворожбитом.

Що нового буде представлено:
- голосові послуги
- передача данних
- обмін повідомленнями (СМС, ММС);
- повноцінне онлайн ТВ;
- відеотелефонія;

Щодо голосових послуг то обіцяють небачену для нашої держави яксть голосових послуг. Ну що ж поживем побачимо. Тим не менше вдалось потестити. Був приємно вражений. Навіть ВК відпочиває. Про решти (крім ГТ), я взгалі мовчу. Це те саме що порівнювати Жигулі і БМВ.

Предача данних себто інтренет це основна фішка. Максимальна швидкість 2,4 МБ/с. При теперішніх тестах видає 2,2 - 2,3 МБ/с. Коли юзерів побільшає, то зрозуміла річ що швидкість впаде. Проте обіцяють що нижче 700 кб/с не спуститься. Ціни на інтренет, будуть на рівні провайдерів по виділеним лініям. Безлімітних не буде. Для тих хто хоче юзати виключно інтренет, будуть представлені спеціальні пакети разом з модемом. Ціну назвиають від 500 до 1000 гр. В пакет влючаена вартість пристрою і також деякий обєм послуг. За саме підключення плати не буде. Тарифікація буде вестись по об'єму передано-прийнятої інформації. Насільки я зрозумів цей напрмок є пріорітетним.

От щодо решти то не дуже цікавився. Так як ці послуги не дуже мені були цікаві.

Щодо телефонів. Підписано контракт з трьома фірмами на поставку апаратів. Це LG, Pantech, ZTE. Ведуться переговори з Motorola і іншими вендорами, імена яких не розголошуються покищо. Щодо смартфонів то точно будуть Palm Treo. Точно не буде Самсунга. Ця контора покищо навідріз відмовилась.

Ну це так коротко.

Андрій Пелещишин - 22-12-2006 у 00:55

Цитата:
ВК відпочиває. Про решти (крім ГТ), я взгалі мовчу. Це те саме що порівнювати Жигулі і БМВ.

Тупе питання. А хто такі ВК і ГТ?

Aндpiй - 22-12-2006 у 08:54

Wellcome(бджолайн) i Golden Telecom

Тарас Гулка - 7-2-2007 у 20:12

Це все добре, але які ціни на інших операторів. Ціною 10 коп. в мережі вже нікого не здивуєш.

Роман Ромашка - 7-2-2007 у 21:36

А мобільним інтернетом по 4-8 копійок на 4-5 гр./МБ на інших мобільних?

PS. Тестив дзвінки в середині мережі. Якість просто вражає. І саме найбільше що дивує, це те що навколишні шуми дуже давляться. Не знаю в чому шутка але сам приємно здивувався. Якість голосу буде покраще ніж на 068 і 039 без всяких сумінів.

PPS. Реально це самі зрозумілі тарифи. Мінімум всяких підводних каменів.

Tempika - 8-2-2007 у 23:31

...цікаво, як воно буде на трео працювати, цікаво.

Роман Ромашка - 9-2-2007 у 15:05

Без проблем буде. Знаю людей які на Трео тестили.

Роман Ромашка - 24-2-2007 у 01:27

Зараз юзаю інет ПіплНет'a. Правда без головної фішки EV-DO. На 1х швидкість 10-17 КБ/с.

Олексій Мачехін - 25-2-2007 у 13:48

//Ціни на інтренет, будуть на рівні провайдерів по виділеним лініям.

Жартуєте, 10 копійок за мегабайт це вдвічі дорожче за найдорожчого в Києві провайдера Інтернету - Волі Кабель.
А якщо взяти до уваги необмежений трафік від Укртелекому за 80 грн на місяць, то такі тарифи можуть зацікавити лише поганотелефонізовані селища.

Рост - 25-2-2007 у 14:43

Привіт, Олексію.
Тут навряд чи може йти мова про заміну на даний момент кабельних каналів. Така заява на сьогодні - це скоріше за все піар. А от в якості мобільного інтернету пропозиція хороша. Деяким людям в бізнесі важливо мати інет зі собою в дорозі.
Тільки от через скільки років вони розвинуться нормально - це питання.

Олексій Мачехін - 25-2-2007 у 17:07

Здоров :)
Та я сам облизуюсь на G3. Мати відносно швидку мережу по всій країні - це, фактично, епохальна річ. Куди важливіша за мобільний зв'язок. Я б залюбки сидів десь в селі і працював на київський офіс, отримуючи київську зарплатню. І, думаю, я не один такий.
Але ціна допоки справді високувата. А от коли мережа розвинеться, вона справді зможе багато змінити.

Роман Ромашка - 4-3-2007 у 06:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
//Ціни на інтренет, будуть на рівні провайдерів по виділеним лініям.

Жартуєте, 10 копійок за мегабайт це вдвічі дорожче за найдорожчого в Києві провайдера Інтернету - Волі Кабель.
А якщо взяти до уваги необмежений трафік від Укртелекому за 80 грн на місяць, то такі тарифи можуть зацікавити лише поганотелефонізовані селища.

А Воля працює у всіх районах Києва?
Навожу приклад: http://volia.com/subscribe/check
Знайдіть вул. Тереміквіську. Зокрема номер 19. Доречі до 21 всі непарні номери присутні, більше того є ще а,б.
Укртелеком. Якщо ти знімаєш квартиру, то прошу спробувати! Побачите скільки проблем. Я вже той шлях пройшов. Крім волі і УТК ще є двапровайдери які пропонують по майже таким цінам, але вони тут не працюють. Думаєте мало таких місць? Якщо так то помиляєтесь.

Якщо говорити про мобільний інтренет, то покажіть мені у якого провайдера є такий тариф: 4-10 коп. Гіга-лайф і гіпер.нет не рахуєм. Це акція яка закінчується скоро і не у всіх працює до того ж.

Роман Ромашка - 4-3-2007 у 06:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Тут навряд чи може йти мова про заміну на даний момент кабельних каналів.

Про заміну чомусь мова не йде. Але якщо стоїть питання вибору, то як варіант розглядати можна. До того ж не всюди є можливість скористатися послугами нормального провайдера.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Така заява на сьогодні - це скоріше за все піар.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
А от в якості мобільного інтернету пропозиція хороша.

Так перше чи друге?
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Деяким людям в бізнесі важливо мати інет зі собою в дорозі.
Тільки от через скільки років вони розвинуться нормально - це питання.

Щодо планів на цей рік, то можете глянути на карту покриття. А от на до кінця 2009го в планах покрити територію де проживає 90% населення. Враховуючи специфіку CDMA, то це десь приблизно те як зараз на карті Бійлайна враховуючи їхню плановане покритя.
По территорії це буде приблизно 80-85% території. Не знаю як на інших телефонох, але на мої дурноватій лижі вже навіть палок нема (але ще не пошук мережі), то дзвінок іде без проблем і фрейми не випадають. Інтренет працює не так швидко вже, але тим не менше він працює. Для приклажу скажу що при сишналі -100Дб мало телефонів позволяють розмовляти, не говорячи вже про edge, який при такому сигналі відсутній вже.

Роман Ромашка - 16-4-2007 у 13:51

У Львові мережу в тесті запускають 29 квітня +/- пару днів. В комерційну експулатацію 15 травня. Можуть бути невеликі затримки, тому сильно не матюкати і не звинувачувати в піарі. :mad: Інфа інсайдерська.
Доречі у Львові СЦ буде на Театральній. Вот тільки номер будинку забув. Пива в той вечір забагато гулькнули.

Роман Ромашка - 18-4-2007 у 09:51

Поки що незнаю. По можливості розвідаю. ;)

Ігор Баранік - 18-4-2007 у 12:34

Мабуть спосатку він буде лише по обласним центрам?

Роман Ромашка - 19-4-2007 у 13:53

Не тільки. Середе не обл. центрів є в багатьох містах Київскої області.
Щодо найближчих планів покриття міст, то це Донецьк, Львів, Кривий Ріг, Полтава.

Роман Ромашка - 21-4-2007 у 00:54

Уже запущено в тестовому режимі. Завтра в обід вже потестимо :)

MaX:) - 22-4-2007 у 16:25

На їхньому сайті можна зареєструватись і отримати на халяву стартовий пакет з якоюсь сумою на рахунку і на інтернет при умові купівлі у них телефону

Роман Ромашка - 23-4-2007 у 17:13

Наскільки я знаю, то тримати можна на хаялву 300 хв по Україні, 300 смс і 3 Гіга трафа.

Доречі на Сихові дві станції ще не змонтовані до кінця. Одні релейки висять.

Тарас Ільчишин - 25-4-2007 у 19:43

а коли дата запускупіплнет у львові? бо я вже дочекатись не можу - сьогодні навіть новий телефон купив, який підтримує відеозвязок))

Роман Ромашка - 26-4-2007 у 14:07

Уже в тесті є. В комерцію 15 травня.

А телефон який саме?

Тарас Ільчишин - 26-4-2007 у 21:32

телефон Н70. А яке покриття буде у межах Львова?

Роман Ромашка - 27-4-2007 у 13:57

Н70 це WCDMA (2100 МГц) телефон. ТСУ працює в стандарті CDMA2000 1x EV-DO (800МГц). Відповідно не підходить. З вашим телефоном хіба що на УТК підключитись можна буде.
На Львові на старті буде по-моєму 26 станцій. Мережу запускають уже. Сьгодні пізно ввечері спробую здійснити дзвінок зі Львова. Якщо буде інет, то відпишу що куди і як.
Щодо покриття, то скажу так: ІТС має 7 станцій, Велтон 4. Тим не менше покриття і за містом трохи є. Компутерне моделювання то одне, а от реально буде, побачимо. Враховуючи що рельєф у Львові не простий, мяко кажучи. Особливо проблемно в центрі міста, де стіни 1,5 метра, а станцію втулити важко. А ще як добавити дикий бабок, то ризикну спрогнозувати що в центрі міста в будинках буде не дуже.

Тарас Ільчишин - 27-4-2007 у 20:28

То відеозвязок працювати не буде? Чи інтернет також поганий буде?

Роман Ромашка - 3-5-2007 у 13:56

Кажу що цей телефон не підтримує стандарту CDMA2000 1x EV-DO, відповідно цей тел працювати не буде з peopleNet.

Доречі 1 го травня тестив інет. Телефон LG TD636 (без підтримки EV-DO). Конект був не з першого разу (зрештою для сироъ мережі, то закономірно), швидкість 17КБ/с (136Кб/с). Максимальна теоретична 156Кб/с.

Щодо N70, то максимальна швидкість буде 384Кб/с. Відповідно відео у буде черерез рядкове.

Тарас Ільчишин - 3-5-2007 у 18:37

я так і не зрозумів, Н70 взагалі не буде сприймати картку піпл нет?

Роман Ромашка - 4-5-2007 у 17:54

От щодо картки то не факт. РУІМ (аналог сім карктики) працювати в GSM мережі може. Але не буде. Якщо колись і буде то це вже буде роумінг. Просто кажучи цей телефон в мережі PeopleNet'a працювати не буде.

Різниця між CDMA2000 i WCDMA (UMTS) щось на подобі того яка різниця між gsm i damps (dcc працює в цьому стандарті). До того ж WCDMA дальше міст працювати не буде.

Tempika - 5-5-2007 у 10:41

...а десь можна придбати у львові трео формату cdma?

Роман Ромашка - 7-5-2007 у 11:48

Центр офісу та продажу буде на Театральній. Десь через місяць трео повинні появитись в продажі. Я вже в руках тримав його. Жаль що wx a не р :(

Роман Ромашка - 16-5-2007 у 01:22

СЦ буде на Театральній, 7
Відкривається завтра.
Якщо хтось буде мати бажання підключитись, то пишіть ПП. Можна буде додатково по 50 гр. заробити на рахунок обом.

В неділю був у Львові і потестив їхнє покриття. По місту загалом на 4. Біля палацу Хоткевича трошки "просідає". От не знаю чи на Чорновола, 4 станцію запустили.
Якщо брати як далеко від міста, то в напрмку Яворова до Іванофранкового, у Стрийському до Глинної Наварії, у Красняському до Задвіря.

MaX:) - 17-5-2007 у 18:10

Вже бачив їхні телефони в Технолюксі на Городоцькій але так і не зміг зрозуміти скільки ж у нас коштуватиме підключення з купівлею їх моб. тел. LG. Продавець сказав що 525 грн, а на сайті пише біля 300. Нас знову обманюють чи як?

MaX:) - 18-5-2007 у 21:31

Вже знаю. Телефон коштує близько 300 гривень. Підключення ще біля 200 грн. 35 грн коштує кабель для компа. І після підключення у вас на рахунку опиняється 190 грн.

Роман Ромашка - 21-5-2007 у 18:02

Якщо точно то 195. Якщо пыдключаєтесь, то можемо разом ще по 50 отримати. Правда нараховують через 2 тижні. Перевірено на практиці.

Юрій Сєров - 25-6-2007 у 22:41

Потрапив сьогодні на "акцію". Роздавали флаєри, за які можна дістати 100 грн на рахунок.
Правда, "акціонер" :) розповідав, що для підключення до Піплнету досить мати телефон RAZR V3 здається. Наскільки це правда? І якщо правда, тому чому тут всі якісь Лижі купують?
Якісь телефони, крім спеціалізованих підходять?

Tempika - 26-6-2007 у 07:07

...підходять телеофони, що мають стандарт CDMA2000 1x EV-DO. крапка :-))

...хоча я питала їх на театральній про один телефон (він 100% має цей формат), і персонал брехав нагло, що ні.

Thror - 26-6-2007 у 09:31

Є RAZR V3 під 3G, а є і звичайні

Юрій Сєров - 26-6-2007 у 11:45

Ага, тобто треба шукати спеціальний. І його якраз вдень зі свічкою.... :)
Зрештою, токи що не пляную на 3G.

Роман Ромашка - 26-6-2007 у 16:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ага, тобто треба шукати спеціальний. І його якраз вдень зі свічкою.... :)

Все просто. Треба телефон стандарту CDMA 2000 1x.
Якщо підтримується EV-DO, то маєте повноцінний 3G.
В режимі 1х це приблизно рівня EDGE. Деякі дєятєлі називають це 2,5G.

Tempika - 26-6-2007 у 23:19

...пацани в офісі мені казали, що телефони просто CDMA 2000 1x - не працюватимуть...

Роман Ромашка - 27-6-2007 у 13:35

Або Ти не правильно не зрозуміла, або Тобі щось не то сказали.
CDMA 2000 1x пашуть на ура. Але якщо тел куплений не в них, то можуть бути проблеми з інетом, ММС, вап. Але це залежить від моделі і від оператора для якого з самого початку цей тел. призначався. Наприклад пелефоніський самтисунг А900 для передачі даних не годиться. З моторолерами ситуація простіша. Верайзонівські, спрінтові і пелефонівські моторолери працюють на ура.

Tempika - 27-6-2007 у 14:46

...мені не тільки сказали, а й написали на папірці, де CDMA 2000 1x закреслили, а той другий стандарт підкреслили... і сказали що телефони, куплені не в них, будуть по любе глючити.

Роман Ромашка - 3-7-2007 у 01:29

Може вони мали WCDMA закреслити. То друге питання. Але CDMA2000 1x не мали права що називається. LG TD636 (такий як у мене) самий чистий CDMA2000 1x. І паше на ура.
Щодо дилерських телефонів, то вони не гарантують що вони будуть працювати по повній програмі. Наприклад Samsung A900 теоретично підтримує EV-DO Rev.A. Але що з того якщо воно в наших мережах не працює. Наприклад Моторола V3m паше без проблем. Все залежить від апарата. Але треті телефони вони напряму не підключають. Це роблять дилери.

Tempika - 3-7-2007 у 09:11

...роман, мені засканувати, що вони закреслили, а що ні?... :-))

Вікторія Котлярова - 3-7-2007 у 16:43

Чула як казали розумні й не дуже люди про ситуацію з Піпл.нет

Були там гарні інвестори, що надали гроші на закупівлю всього обладнання, що коштує немалі гроші, а також на рекламну кампанію. А нещодавно інвестори зробили стоп. Типу відбийте спочатку вартість обладнання, вийдіть на нуль, а потім будемо далі інвестувати.

Поскільки за цей час піплнет набрав базу клієнтів/користувачів досить невелику (для їх маштабу), наразі відбити гроші не можуть. От і сидять голову ламають.

Роман Ромашка - 3-7-2007 у 18:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...роман, мені засканувати, що вони закреслили, а що ні?... :-))

Якщо не важко, покажіть це. Цікаво буде глянути.

2 Вікторія Котлярова
Хто вам таке сказав?
Абсулютний нонсенс. В телекомуніках гроші не відбиваються за день. Повсюду писалося що в мережу буде інвестовано $180 млн. за два роки. Поки що стільки не вкладено точно.

Tempika - 16-7-2007 у 14:17

...ой, я забула... але мабуть трохи помилилася: закреслено WSDMA, а підкреслено IX EVDO...

Роман Ромашка - 19-7-2007 у 00:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Паславський
Хтось пробував використовувати skype в people.net?

На 1х пробував. Нормал.
При швидкості 15КБ/с скайп шарить дуже навіть нормально.

PS. Уже почали апгрейдити бази на EV-DO rev. A.

Роман Ромашка - 23-7-2007 у 22:32

Нова акція появилась. При підключенні на рік з покупкою телефона моторола, 15 гіг в додачу (гіг з копійками в місяць).

Роман Ромашка - 10-10-2007 у 00:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
А коли цей оператор прийде в Нікополь?

В Нікополі і Марганці вже є в комерційні експлуатації. На карті ще не зарисували.