Форум Рідного Міста

Враження від 2006 року

Юрій Сєров - 23-12-2006 у 12:16

Наближається до закінчення рік.
Спробував для себе виділити позитивні/негативні речі.
Зловив себе на думці, що позитиву не так багато :(
Перше і в принципі, майже єдине, що спадає на думку - це досягнення в спорті: виступи наших футбольних збірних (молодіжної і національної).
В культурному житті - 750 річчя Львова. Подія дуже яскрава і позитивна. Були звісно свої недоліки і при авральній підготовці і частина коштів пішла не знати куди і лазерне шоу багато кому не сподобалося ;). Але загалом свято вийшло гарне та урочисте.
Як на мене, це усі позитиви.
В політиці... Були вибори. "Перші вільні та демократичні". Але вони були з фальсифікаціями, тому якихось особливих позитивних емоцій не дали. Та й ПРП+Пора, за які я голосував в парламент не пройшли.
В культурному житті - 750 річчя Львова. Подія дуже яскрава і позитивна. Були звісно свої недоліки і при авральній підготовці і частина коштів пішла не знати куди і лазерне шоу багато кому не сподобалося ;). Але загалом свято вийшло гарне та урочисте.
В економіці - ну ви знаєте....

Ще вчора Кириленко виділив закон про голодомор, як подію року. Не знаю, як на мене цей закон мав бути прийнятим давним давно, тому нема особливо чим хвалитися.

Досить сірим, як на мене вийшов Собачий рік. Сподіваюся на Свиню :)
Може в когось інші враження?

Чирка Олег - 23-12-2006 у 13:23

Тільки щоб рік Свині не приніс нам якусь "свиню"

Tempika - 23-12-2006 у 19:02

http://public.fotki.com/tempika/vector/2007.html

Анастасія Кулакова - 25-12-2006 у 11:20

Шановні форумчани!
З наближенням улюблених зимових свят серце переповнюється приємним теплом. Цим теплом хочеться поділитись з родиною, друзями, партнерами.
Гармонії і кохання вашій родині!
Успіхів і мудрого шляху вашому бізнесу!
Миру, добра і свободи нашій Україні!
А ще - віри, натхнення і сил нам з вами, щоб досягти і зберегти усе вищезгадане.

З католицьким Різдвом Христовим!
З наступаючим Новим Роком!

Василь - 25-12-2006 у 15:47

Рік міфів. Все, що від цього року очікувалось, не відбулось... починаючи з демократичної коаліції, закінчуючи елементарною стабільністю в державі

Юрій Сєров - 25-12-2006 у 18:39

Не лише в мене таке враження :)

Украинцы назвали самое яркое событие 2006 года
Корреспондент.net

25 Декабря 2006, 13:07

Наиболее ярким мировым событием 2006 года украинцы называют чемпионат мира по футболу.
Деталі: http://www.korrespondent.net/main/174327

Роман Голощук - 25-12-2006 у 18:42

Для мене цей рік в першу чергу запам'ятався народженням донечки.
І певним розчаруванням в політичному житті країни.
Для себе вирішив - треба менше перейматися політикою. Бо політика - таки брудна справа :)