Форум Рідного Міста

Заміна електолічильників. Ідіотизм від Обленерго

Андрій Пелещишин - 2-1-2007 у 20:19

Я дуже злий. Обленерго зробило мені подарунок до НР. :(
З тиждень тому на підїзді зявилося оголошення, що мінятимуть личильники в будинку.
Мінятимуть ну то мінятимуть. Я був подумав, що поставлять електронні. Хай собі буде.
Сьогодні, коли нас не було дома, вони прийшли. На жаль сусіди відкрили їм щиток.
В результаті вони лічильник поміняли. З 12 амперного кінця 80-х на 5-ти амперний 1968 року випуску. Мені важко підібрати ввічливі слова в їхню адресу. І я тільки купив собі електобойлер!

Тарас Ільчишин - 2-1-2007 у 20:28

Сусідам також поміняли???

Уляна Дідич - 2-1-2007 у 20:35

Якщо Ви не підписували акту про заміну (а я так розумію, не підписували), то негайно пишіть заяву про те, щоб Вам повернули попередній чи встановили відповідний. А далі діяти залежно від їх реакції. Якщо треба, то після 4-го можна проконсультуватися в юристів. Теоретично, без Вашого підпису на акті вони не мали на то права.

Андрій Пелещишин - 2-1-2007 у 21:20

Уляно, дякую за пораду. Буду пробувати
Цитата:
Сусідам також поміняли???

Так, усьому підїзду, де добралися до щитків

Тарас Гулка - 2-1-2007 у 22:09

А ти впевнений, що то було обленерго. Може це черговий розвод. Старі ставлять, а нові продають.

Просто цікаво, де обленерго взяв такий антикваріат. І в моїх знайомих на Грінченка міняли, то поставили електронний.

Юрій Сєров - 3-1-2007 у 00:11

Погоджуюся з Тарасом, щоб вони 2 числа прийшли щось робити, це м'яко кажучи, дуже дивно!

Тарас Задорожний - 3-1-2007 у 09:37

не знаю, на шо і де міняють, але в мене у Києві місяці 2 тому теж приходили. Поставили новий лчильник. Щиток у мене в квартирі, а не на сходовій клітці. А новий лічильник закріплений на ладан... В мене страх попри нього проходити, шоб не відірвати і не відповідати за пломби. :)

Остап Шумин - 3-1-2007 у 10:22

На селі, звідки я родом, з рік тому, взагалі всім поміняли лічильники на нові. Дивно, щоб обленерго ставили старі лічильники, тим більше за 68 рік :o Явно щось не так...

Тарас Гулка - 4-1-2007 у 11:02

Сьогодні говорив із знаючими людьми. Як не дивно, але кажуть може таке бути. Обленерго знімає старі лічильники, підремонтовує, доставляє в них фічу, яка забороняє їм крутитися назад (в наших людей це поширено) і ставить назад в інші будинки. Ампераж понижають всім. Навіть тим кому ставлять електронні.

Стосовно електронних, то останнім часом все більше люду на них нарікають - дужу багато горять.

tysovska - 4-1-2007 у 11:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Стосовно електронних, то останнім часом все більше люду на них нарікають - дужу багато горять.

Ой! А ми щойно поставили електронний!
До речі, електронні занадто правильно рахують - зараз електроенергії набігає в середньому більше, ніж було при старому лічильнику з колесом.

Уляна Дідич - 6-2-2007 у 09:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Я дуже злий. Обленерго зробило мені подарунок до НР. :(
З тиждень тому на підїзді зявилося оголошення, що мінятимуть личильники в будинку.
Мінятимуть ну то мінятимуть. Я був подумав, що поставлять електронні. Хай собі буде.
Сьогодні, коли нас не було дома, вони прийшли. На жаль сусіди відкрили їм щиток.
В результаті вони лічильник поміняли. З 12 амперного кінця 80-х на 5-ти амперний 1968 року випуску. Мені важко підібрати ввічливі слова в їхню адресу. І я тільки купив собі електобойлер!


Андрію, я тут дала оголошення про прямий ефір в середу. Мо, їх спитаєте, зокрема, хто дав їм право на проведення робіт без Вашої згоди?

Андрій Пелещишин - 6-2-2007 у 21:21

Цікава ідея. Якщо буде змога - обовязково зателефоную!

Андрій Пелещишин - 7-2-2007 у 21:48

Не пощастило мені, не був дома у той час, шкода :(

Уляна Дідич - 7-2-2007 у 21:52

А було якесь продовження тої історії? Якісь дії з Вашого боку?

Андрій Пелещишин - 7-2-2007 у 22:01

Неофіційне :(
Тобто домовляюся про встановлення якогось потужного лічильника через знайомих і супутні монтажні роботи (хочу вивід на бойлер зробити).
Змушений ставитися по-філософському, бо розумію, що і попередній лічильник також напевно треба було би міняти.
Пояснення від енергетиків було таке як в повідомленні Тараса Гулки щодо захисту і тп.

Уляна Дідич - 7-2-2007 у 22:20

Пояснення треба було в письмовому вигляді вимагати :(

Тарас Сокальський - 8-2-2007 у 22:38

Цитата:
Змушений ставитися по-філософському, бо розумію, що і попередній лічильник також напевно треба було би міняти.

Бойлер на скільки кіловатиків? Якщо 2, то це 10 амперчиків. Нехай решту приладів в хаті ще стільки тягнуть -- вкупі 20... Реально 5-амперні це витримують (страждає тільки точність обліку -- в яку сторону -- не скажу).

Лєна Дадукевич - 2-8-2007 у 10:40

Цитата:
Андрію, я тут дала оголошення про прямий ефір в середу. Мо, їх спитаєте, зокрема, хто дав їм право на проведення робіт без Вашої згоди?


Мешканець відповідає лише за той лічильник, котрий знаходиться у нього вдома, а за той, що знаходиться на сходовій клітці, по закону, відповідає ЖЕК :lol:
Так що тут про згоду, я так розумію, не йдеться, хоча я б, однозначно, у письмовій формі, повимагала у них роз,ясненнь на тему такої "цікавої" заміни...
Письмова форма поки що ще на них всіх діє:baddevil:

marco - 2-8-2007 у 16:05

Разом з лічильниками (доступними на сходових клітках) часто міняють і запобіжники :-)
В знайомих так заодно "заміняли" 16А автомати на звиклі...