Форум Рідного Міста

Різдвяний подарунок від банку

Hanor Narasson - 4-1-2007 у 19:06

Сьогодні в банках - перший "нормальний" день в цьому році. Я зайшов і мені сказали "приємну":mad: новину про розцінки на обслуговування:

ведення рахунку - від 50 грн в місяць (виписки помісячно) до 150:o (щоденно) (було прбл 20-30)
за 1 "платіжку" - 20 грн. (було 0,27-1,11-2,22-4,44, залежно від суми)
за користування чековою книжкою - також "фантастика"

Причому це на тільки в моєму "рідному" Приватбанку, але й у всіх інших. Кажуть, що якийсь "великий пуриць" в НБУ заявив, що: "Банки - не благодійні організації" і "взагалі доколє?!"

Мій прогноз - 90% відсотків розрахунків малий і середній бізнес переведе на готівку, причому, враховуючи традиції, - доларову. :baddevil:

Далі "спіраль" закрутится для малого і середнього бізнесу ще цікавіше. Банки (зокрема Приватбанк) оцінює позичальника по його оборотах через банк, і відповідно надає кредити. Зокрема, для найбільш поширеного бланкового овердрафту тупо встановлюється межа в 1/3 обороту за останні 3 місяці. Тобто кредити дрібним підприємствам взагалі "не світять". :mad:

Тарас Гулка - 4-1-2007 у 19:14

Вчора був у "своєму" Кредобанку. Нічого не казали. Я так зрозумів, що без змін.

А наведені розцінки - це дійсно жах :( І з прогнозами згідний. Платити банку гроші більші ніж податок - дурня повна. Від таких послуг просто всі відмовляться

Рост - 4-1-2007 у 23:59

Серйозно??? Треба їхати закривати свій приватівський рахунок...

Hanor Narasson - 5-1-2007 у 13:37

Якщо користуєтесь клієнт-банком, то розцінки старі.
ІМНО, ціни підняли в усіх банках, не настільки ж приват дурний, щоб так відлякувати клієнтів.

Тарас Гулка - 5-1-2007 у 21:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Якщо користуєтесь клієнт-банком, то розцінки старі.
ІМНО, ціни підняли в усіх банках, не настільки ж приват дурний, щоб так відлякувати клієнтів.


Розцінки старі на платіжки і виписки. А обслуговування, чекові книжки?

Загалом мені таки задається, що тут і може бути собака зарита.
Може Приватбанк просто хоче клієнтів присадити на клієнт-банк.

Справа в тому, що сьогодні спілкувався із Кредобанком та з Електронбанком. Всі кажуть, що ніяких змін на разі намає.

Ну і друге. Банки завжди вартість своїх послуг встановлювали самі. І, наприклад, розкид по обслуговуванню був від 10 (Кредобанк) до 150 (ФОРУМ) грн в місяць.

З якого дива НБУ почав втручатися в ці справи, і чи взагалі він має право видавати такі постанови. Щось сумнівно. Як ціни дійсно поповзли вгору, то я думаю про це вже б кричали на всіх форумах і не тільки на них. Народ би шум підняв скоро.

Я обшниряв сайти більшості популярних банків і нічого ніде не знайшов.

Прадва на сайті "Приватбанку" всі ціни старі теж.

Поживем, побачим.