Форум Рідного Міста

Ковзанка на площі Ринок

Тарас Гулка - 8-1-2007 у 12:23

У Львові нарешті запрацювала нова ковзанка на пл. Ринок, позаду Ратуші. Правда наразі, щось людей на ній не дуже. Можливо це пов'язано, з тим, що замість снігу маємо дощ і ковзанка трохи мокрувата.

katok.jpg - 34kB

Остап Шумин - 15-1-2007 у 10:21

Люди, терміново потрібно знати назву фірми, котра монтувала ковзанку!

Роман Голощук - 15-1-2007 у 12:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
Люди, терміново потрібно знати назву фірми, котра монтувала ковзанку!


товариство з обмеженою відповідальністю науково-виробнича фірма «Відкриті комп’ютерні системи (ВІКОС)

Остап Шумин - 15-1-2007 у 13:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
товариство з обмеженою відповідальністю науково-виробнича фірма «Відкриті комп’ютерні системи (ВІКОС)


Дякую, на скільки я зрозумів вони не робили, а тільки спонсорували.

Tempika - 15-1-2007 у 22:24

...маленька ковзанка, не розкататися, помост поскрипує (дикта)... я подивилася-подивилася, та й продовжую ходити на Медик.

Tempika - 2-3-2007 у 12:24

...чи працює ще ковзанка на площі Ринок, бо МЕдик розтанув, і , боюсь, до наступної зими не замерзне :-((

Тарас Гулка - 2-3-2007 у 12:35

Вчора ще бачив там людей

Роман Голощук - 29-10-2007 у 15:48

Ковзанка на „Медику” запрацює 1 листопада. А на площі Ринок – у середині листопада.

Tempika - 16-11-2007 у 00:37

...вже середина листопаду, і про жодну ковзанку у львові ще не чути... хто знає, чи є такі ковзанки хоча б в області?... івано-фпвнківськ, тернопіль?... дуже хочеться вже покататися.

Tempika - 19-11-2007 у 15:07

...ситуація така, що ковзанка на медику може й не працювати взагалі :-(( чи десь у нас у львові є шматок більш-менш чистого льоду для катання?... бо погода сприяє.

Tempika - 19-11-2007 у 15:08

...ну і може десь в карпатах є - у славському, нє?

Роман Голощук - 20-11-2007 у 14:36

Не знаю чи є у Славському, а львівські ковзанки ніби мають функціонувати десь за 2-3 тижні

Tempika - 20-11-2007 у 14:38

на медику такы проблеми з устаткуванням, що може й не працювати :-(

Юрій Сєров - 20-11-2007 у 14:39

Цитата:

Не знаю чи є у Славському, а львівські ковзанки ніби мають функціонувати десь за 2-3 тижні

Так, казали вчора в новинах. На медику в них якісь технічні проблеми, чекають фахівців з-за кордону. Поки не приїдуть - ковзанки не буде.

Роман Голощук - 22-11-2007 у 15:50

Сьогодні, 22 листопада, у Львові на площі Ринок розпочалися роботи з встановлення сезонної ковзанки. Працювати вона почне після 1 грудня. Про це ЗІК повідомив заступник директора ТзОВ «Вікос», яке встановлює обладнання з охолодження води та намерзання льоду, Ігор Величко.

За словами Ігоря Величка, цьогоріч ковзанка не практично нічим не відрізнятиметься від минулорічної. Лише, за побажанням міського голови Львова, будуть встановлені прозорі бортики з трьох сторін, а не з одної, як це було минулого року.

Джерело: http://zik.com.ua/index.php?news_id=112866

Чемерис Олександр - 22-11-2007 у 22:54

І дійсно правда сьогодні розпочались розботи на площі Ринок. за день було встановлено 14 платформ з 42 відкриття катка планується через 3 тижні, не враховуючи погодніх умов.
сама платформа з бортами має стояти через 7 днів.

Медик.
На медику справи гірші. Сама площа під каток готова вже 3 тижні та були проблеми з кабелем живлення чіллера=(. тільки налагодили кабель як знов щось трапилось (згоріла панель керування чиллера). Її вже замовили.... везуть.... з Італії чекаєм..
якщо відкриття в центрі планується на початок грудня то медик аж під кінець за кращими прогнозами на новий рік вже можна буде поковзатись ).

до зустрічі на катку ;)

Юрій Сєров - 23-11-2007 у 16:18

Проходив щойно через центр. Монтують. Гостріть ковзани!

Юрко Ничик - 23-11-2007 у 20:42

Скажіть, а якщо у мене немає ковзанів, то там є де їх взяти на прокат?
і якщо не секрет скажіть скільки це може коштувати

Роман Голощук - 23-11-2007 у 21:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрко Ничик
Скажіть, а якщо у мене немає ковзанів, то там є де їх взяти на прокат?
і якщо не секрет скажіть скільки це може коштувати


Прокат ковзанів буде на кожній з ковзанок. Чув, що ціна має бути у будній день до 5-ої години 15 грн. Пізніше і у вихідни - дорожче.

Чемерис Олександр - 26-11-2007 у 15:45

ціна буде коливатись від 16 до 32 гривень з власними ковзанами в двічі дешевше.
дитячих цін не пригадую .
нарешті відремонтували чіллер на медику і вже наростили 4 см. льоду орієнтовано відкриття відбудеться в цю неділю =)

Чемерис Олександр - 26-11-2007 у 19:58

власні прокат
пон - сер 8 16
чет- пт 10 20
субота 15 30
неділя 16 32
дитячі (до 7 років здається ) в двічі дешевше
була ще акція для школярів збирали групи не памятаю по скільки чоловік, писали заяву і їм віділяли ковзани і вхід все бескоштовно на 1 годину але тільки до обіду

Юрко Ничик - 26-11-2007 у 20:30

Мабуть на новорічні вихідні народу там буде.......:o

Роман Голощук - 15-12-2007 у 16:27

Після монтажу, який тривав два тижні, 14 грудня, у Львові на площі Ринок відкрито ковзанку.
Ура!!!

Tempika - 17-12-2007 у 21:34

..вирішила трохи поскаржитися на ту ковзанку :-(( хоча лід хороший, ціна прийнятна (ті, хто любить кататися, катаються на власних ковзанах, а це не дуже дорого), але:
1) переодягтися в щось легше неможливо - гардероб не приймає верхній одяг... тому потім часто приходиться змерзати, чекаючи на маршрутку
2) бракує лавок для перевзування
3) гума постелена не всюди, місцями покладені жахливо слизькі дошки, та ще й з щілинами між ними... найтяжче - це доповзти до льоду тими слизькими сходами... при мені дядько на них послизнувся і гепнувся всім тілом і головою на сходи...
4) інструктори не вчать кататися (хоча й не мусять, але позаминулого року намагалися) і не завжди встигають піднімати тих, хто падає, не завжди слідкують за дисципліною
5) ну і заливка ковзанки - справа хороша - але посередині сеансу приходиться йти з льоду і мерзнути, коли вся мокра від катання... абсолютно нема де пересидіти в більш-менш теплому місці :-(( в кафе все зайнято, як правило.

...але все ж ковзанка - це супер.. може, саме там організуємо зустріч форумчан перед новим роком?

Лєна Дадукевич - 18-12-2007 у 13:24

Якщо на площі Ринок-добре. Але якщо їх важко підняти до ялинки і в кафе, то сумніваюсь , щоб їх можна було зорганізувати на ковзанку.

Роман Голощук - 21-12-2007 у 11:00

Хоча ковзанка на центральній площі Ринок поруч Ратуші вже працює більше тижня, але офіційно і урочисто її відкрили на День св. Миколая
Перед святковим офіційним відкриттям діти з львівських шкіл розмалювали лід фарбами: велетенська картина, за словами організаторів, претендує принаймні на відзначення в Книзі рекордів України. У Львові серед дітей було об’явлено конкурс — хто краще намалює героїв різдвяних свят Миколая та ангелів, яких вирішили у збільшеному вигляді перенести на лід львівської ковзанки. Виявилося, найкраще ангелів малюють у Львові дівчатка — компетентне журі очолюване львівським митцем Олесем Дзиндрою поміж величезної кількості малюнків-претендентів вибрало роботи Оленки Ільницької, Ганни Яцьків та Софійки Плахотнік. Під час відкриття ковзанки мер міста Андрій Садовий нагородив юних львів’янок новорічними подарунками — великими ялинковими кульками з оригінальними малюнками, виготовленими майстрами Львівської скло-дзеркальної фабрики.

Джерело: http://www.day.kiev.ua/193715/

Лєна Дадукевич - 21-12-2007 у 18:45

Виявляється так красиво!:sing:

Юрій Сєров - 22-12-2007 у 00:42

Так, але наскільки я знаю, знову надурили простий нарід. Обіцяли, що розмальовувати зможе будь-хто з дітей, а потім виявилося, що довірили лише обраним. Інші діти виявилися ображеними.

Павло Жежнич - 30-12-2007 у 09:23




Юрко Ничик - 2-1-2008 у 09:29

оххх
покатався я на вашій ковзанці...
страшенно мені не пощастило. прийшов я туда десь за годину до того, як мали чистити лід... не знаю скільки часу пройшло з останньої чистки, але нормально покататися у мене вийшло ну може хвилин з 20... а потім такі ями з’явилися, що вбитися можна було.
великі шанси вбитися є на металевих сходах на ковзанку.

Далі: мені здавалося, що інструктори мають допомогати кататися, а не заважати і збивати людей...

Ну про тупі ковзани можна і не згадувати я думаю....

Що сподобалося - так це те, що кататися там можна доки не набридне, хоч організатори і роблять все, щоб цей момент настав як умога швидше.

Ще чоловікам раджу брати з собою запасні шкарпетки, бо навіть якщо ви і не дуже активно катаєтеся, то всеодно спітнієте, а якщо навіть не спітнієте, то будьте готові, що влізете у вже мокрі ковзани.

Взагалі дуже позитивно, що таке місце як ковзанка на свіжому повітрі є у Львові. Від катання отримуєш багато задоволення і навіть недоліки це задоволення не перебивають. Та все ж хотілося б, щоб тих недоліків було як умога меньше :)

Tempika - 2-1-2008 у 23:13

крім того, там абсолютно не слідкуюсь за дисципліною.. малі придурки там бавляться в лови і збивають всіх на свому шляху... в мене просто врізались ззаду, підбили під коліна, і я впала так, що навіть не встигла зрозуміти, як то сталося... здорова шишка на голові (сподіваюся, не струс мозку) :-((

Роман Голощук - 20-1-2008 у 10:33

З графіком роботи ковзанки на площі Ринок та переліком цін на платні послуг для відвідувачів можна ознайомитьсь тут: http://www.lvivstory.com/news/news?newsid=250

Роман Голощук - 27-1-2008 у 15:10

А з графіком роботи ковзанки та переліком цін на платні послуг на ковзанці "Медик" тут: http://www.lvivstory.com/news/news?newsid=258

Роман Голощук - 1-12-2008 у 19:50

На площі Ринок уже почали монтувати ковзанку. У мерії обіцяють, що 19 грудня, на Миколая, майданчик прийме перших відвідувачів.
Як і раніше, найдешевше відвідувати ковзанку до 17.00 у будні та з власними ковзанами. Якщо ж мусите звертатися в пункт прокату, то з понеділка по п’ятницю година ковзання коштуватиме 15 грн для дорослого (з 11.00 до 17.00) і 10 грн для дітей. Із 17.00 – 20 грн для дорослих, 15 грн – для дітей. «Дорослий» квиток у вихідні коштує 30 грн, а «дитячий» – удвічі дешевше.

Для тих, хто приходить зі своїми ковзанами, квиток у будні до 17.00 обійдеться в 10 грн (для дітей – 5 грн), після п’ятої вечора – 15 грн (для дітей – 10 грн). У вихідні – 15 грн для дорослих і 10 грн для дітей.

Джерело: http://lviv.mycityua.com/city/2008/11/28/131122.html

Степанюк Василь - 1-12-2008 у 23:19

Як не дивно, але я ще жодного разу не спробував піти на Львівську ковзанку. Для "чайників" інструкцію проводять?...

Роман Голощук - 2-12-2008 у 18:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Степанюк Василь
Як не дивно, але я ще жодного разу не спробував піти на Львівську ковзанку. Для "чайників" інструкцію проводять?...


Повинні бути інструктори, які допомагають початківціям.

Роман Голощук - 19-11-2010 у 11:41

З 15 листопада 2010 року до 15 березня 2011 року у Львові на північній стороні площі Ринок знову буде працювати ковзанка - http://zaxid.net/newsua/2010/11/15/162732/