Форум Рідного Міста

Курси української мови для іноземців у Львові

Sophijka - 23-1-2003 у 17:25

Величезне прохання:

Якщо хто-небудь знає про існування курсів української мови для іноземців у Львові, прохання повідомити.
Вважаю, таке бажання іноземців варто всіляко підтримувати та сприяти їм. Люди ж бо хочуть читати Андруховича в оригіналі (і вже це роблять) !!:sing:

Щиро вдячна за допомогу!

Курси

Worman - 23-1-2003 у 21:34

Запрошую іноземних дівчат на приватні уроки української мови. Резюме та фотограіфії надсилати на електронну пошту. Для бажаючих - поглиблене вивчення сучасної української літератури і творчості Юрія Андруховича зокрема. :D

Щиро Ваш
доктор тенатології та філології, вчений карнаваліст, почесний шеф кафедр переливання і змішування крові та архітектури тіла Львівського таємного університету, проф. Worman :cool:

УВАГА

ZT - 24-1-2003 у 00:26

Софійко! ні в якому разі не слухайте його!!!:o У ньго немає жодних ліцензій і діяльність його не є санкціонованою міністерством по охороні спокою громадян!!!:o

:rolleyes: а якщо серйозно, то не чув про подібні курси, хіба пораджу приватні заняття у викладачів нашої рідної могутньої мови

наразі...

Worman!

Андрій Пелещишин - 24-1-2003 у 01:03

ВІдповідь настільки не по темі, що я просто вражений. Щось не схоже на Вас. :mad:

Sophijka - 24-1-2003 у 12:38

Цитата:
Першим відправив користувач Worman
Запрошую іноземних дівчат на приватні уроки української мови. Резюме та фотограіфії надсилати на електронну пошту. Для бажаючих - поглиблене вивчення сучасної української літератури і творчості Юрія Андруховича зокрема. :D


Щиро нашому доктору тенатології та філології та інших не менш важливих речей - раджу перекваліфікуватися, а то у цій галузі вже стільки вчених, що ніц нового Ви не придумаєте і габілітацію навряд чи отримаєте. До речі, можу переслати фото бажаючих хлопців:-)

Усім вдячна за коментарі!

А якщо серйозно : знатимете - давайтеся чути. не для себе ж бо прошу!:sing:

Андрій Пелещишин - 24-1-2003 у 21:15


Цитата:

До речі, можу переслати фото бажаючих хлопців:-)


Напевно, хороший Інет маєш. :D

Щодо курсів. Думаю, що в ЛНУ вчать іноземців мови. Там раніше була така спеціальна кафедра для них, де вчили російську (в тупичку між історичним і юридичним факультетами). Припускаю, що зараз вони й українську їх (іноземців) вчать. Правда, могли і переїхати в інше приміщення.
Можливо і в Політесі є щось подібне.

Софіє! чекаю повідомлень у розділ ІТ "Аналітика" !!

Sophijka - 25-1-2003 у 17:44

А. Пелещишину:

Інет - нічого, от компутер...:mad:

Щодо курсів дякую. Якщо б у них були якісь лінки, раджу розмістити в dmoz. А то люди хочуть вчити українську саме у Львові, а не в Києві (про Київ інфо в неті найшли).

Та й взагалі сумно якось з вивченням української. Поляки, що студіювали україністику в Варшаві, просто кинули її через "якість" навчання; німці, які викладають її у Дойчляндії, взагалі не розмовляють(!) ( ну ОК, вони знають "до побачення" і "дякую":-)). Я вже не кажу про жителів України (жаль, що у нас не так, як у Прибалтиці :-( ).

Щодо всього инчого:
Останній тиждень пройшов під знаком байдикування і в зовсім в інших клопотах (та й не настільки проінформована я:) ). Так що щось обіцяти тєжко, апе будемо думати:)

Не треба ганьбити рідний Політех

kristi - 27-1-2003 у 11:09

Стоп!!!!!!!!! Хотілося мені закричати коли я читала ваші повідомлення. ЩО ЗА ПЕСИМІЗМ??????????
Є у нас в політесі такі курси - 1 корпус, 3 поверх а далі читати на табличках!!!!!!!!!!!!! А ще крім того на тому ж поверсі є кафедра української!!!!! мови!!!!!! Там працюють класні люди мож у них спитати. Але не треба сумувати, головне задатися ціллю й усе, навіть знаю класну викладачку, котра є достоту в курсі отих усіх справ!!!!!!!!!!!
Тепер щодо Wormanа - шановни Пане Андрій Пелещишин я звичайно розумію ваш праведний гнів але не можна гніватися на таку класну істотку. Це все було написано суто в дусі Андруховича, виглядало як жарт, але пахло точнісінько Андруховичем. І оскільки в попередніх цитатах вказувалося, що іноземні студенти хочуть і читають уже Андруховича в оригіналі ось він і продемонстрував типовий приклад

Sophijka - 27-1-2003 у 11:52

Гм.... Гаразд, про все по порядку:

Цитата:
Першим відправив користувач kristi
Стоп!!!!!!!!! Хотілося мені закричати коли я читала ваші повідомлення. ЩО ЗА ПЕСИМІЗМ??????????


Насамперед щодо закидів в мій бік:-) - нігди не була особою песимістичною, радше занадто оптимістичною. Може, захотілося глянути правді в вічі, а може мене, як носія мови, такі питання як вивчення мови іноземцями теж особливо не цікавили...

Цитата:
Є у нас в політесі такі курси - 1 корпус, 3 поверх а далі читати на табличках!!!!!!!!!!!!! А ще крім того на тому ж поверсі є кафедра української!!!!! мови!!!!!! Там працюють класні люди мож у них спитати. Але не треба сумувати, головне задатися ціллю й усе, навіть знаю класну викладачку, котра є достоту в курсі отих усіх справ!!!!!!!!!!!


Щодо політехнічного, смію зауважити, що нічого про нього не говорила:-), а якби й мала, то в мене завше була (та й залишається) набагато краща думка, аніж у 90%знайомих :-)).

Кафедра української мови. Абсолютно погоджуюся. Що більше - знаю і поважаю викладачів з цієї кафедри. Була б у Львові - зайшла б та запитала б. Не маючи цієї можливості, звернулася до учасників форуму.

Ооооо... Ну я й написала!:-) Намагалася дати вичерпну відповідь....:-)
Але шалено вдячна за інфо! Сподіваюся вона допоможе моїм знайомим...

Андрій Пелещишин - 27-1-2003 у 16:21


Цитата:

Насамперед щодо закидів в мій бік:-)


Софіє, розслабся. Та то проти мене очевидно було :(:(
Я ж нехороший
:baddevil:

Андрій Пелещишин - 27-1-2003 у 16:23


Цитата:

Якщо б у них були якісь лінки, раджу розмістити в dmoz.


Сайти НУ ЛП і ЛНУ Франка здається є в дмозі, але в украномовних розділах. А окремо курсів - не думаю що в них щось є.

Сорьки, сорьки, сорьки, сорьки

kristi - 28-1-2003 у 08:59

Ніяких закидів ні в чий бік я не кидала:( :( :(
І прошу вибачення якщо хтось з вельмишановних присутніх розцінив це саме так. Знаходячись у львові мені чомусь здавалося що й шановна Софійка є також у Львові.
Шановни пане Андрію....(тут я низько опустила голову й очі і сховалася вся десь під плінтус) невже ви могли хочаб коли небуть спробувати подумати що мої пальці зможуть написати про вас щось погане???(читати це все з легком ігровим сумом, легкою посмішкою й очима котрі нібито засмучені але в котрих пробивається натяк на посмішку й лукавство)