Форум Рідного Міста

Допоможіть потестить будь ласка

Вікторія Котлярова - 9-1-2007 у 13:31

Нещодавно запустили новий проект.
http://zarplata.ua/zarplatomer/

Стосовно заробітних плат Києва - вже потестили, але питання рівня доходів в інших обласних центрах ми не знаємо. Будь ласка, кому не важко, пройдіть тест і залиште комментарій, чи співпав рівень по тесту з Вашим реальним. Дякую наперед.

Користувач Олесь - 9-1-2007 у 13:47

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /usr/local/apache/htdocs/www.zarplata.ua/htdocs/zarplatomer/conf/config.php on line 47
Could not connect: Too many connections

або таке:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (111) in /usr/local/apache/htdocs/www.zarplata.ua/htdocs/zarplatomer/conf/config.php on line 47
Could not connect: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (111)

Вікторія Котлярова - 9-1-2007 у 13:53

То якраз зараз якісь баги чистять)))

P.S. нда...гарно вишло, попросила потестить - а там помилки одні :)

Остап Шумин - 9-1-2007 у 14:24

"Вы можете претендовать на зарплату от 1342049 до 1707954 грн."

:wow: хочу таку роботу!!!!!!

Олександр Дєдик - 9-1-2007 у 14:27

потестив, співпав (Львів, ІТ, програміст)

як на мене, зручніше було б посортувати міста за алфавітом...

Demyan - 9-1-2007 у 14:45

я пройшо ніби все добре. тільки з/п виявилась більша ніж в мене на 300 - 500 грн. Реально важко знайти таку.

Тарас Задорожний - 9-1-2007 у 15:46

По Києву ваші дані не надто відповідають дійсності. Я у Києві маю майже в 1,5 рази більше ніж ця рахувалка. Перевіряв по колегах, ніразу не попали вточку - або завищина, або занижена.

Тарас Задорожний - 9-1-2007 у 15:47

Редактор з досвідом роботи, вищою освітою та двома мовами хоч застрельтесь за 200 грн не працює.... Навіть в Кацапетівці, не те що в Києві. Шойно колєга проходив, аж похолов, боїться шефу показувати, бо зарплату більше ніж в 10 раз скоротять :)

Чирка Олег - 9-1-2007 у 17:23

Через раз появляється
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /usr/local/apache/htdocs/www.zarplata.ua/htdocs/zarplatomer/conf/config.php on line 47
Could not connect: Too many connections

Чому лише один лінк україномовний, а всі інші російськомовні

Вікторія Котлярова - 9-1-2007 у 17:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
"Вы можете претендовать на зарплату от 1342049 до 1707954 грн."

:wow: хочу таку роботу!!!!!!


Таке зараз виходить, якщо Ви паралельно проходите 2 тести. Мають виправити программери

Вікторія Котлярова - 9-1-2007 у 17:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Чирка Олег
Через раз появляється
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /usr/local/apache/htdocs/www.zarplata.ua/htdocs/zarplatomer/conf/config.php on line 47
Could not connect: Too many connections

Нагрузка на сервер зараз велика

Анастасія Кулакова - 9-1-2007 у 17:44

У мене співпало абсолютно. До однієї гривні :)

Вікторія Котлярова - 9-1-2007 у 17:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Редактор з досвідом роботи, вищою освітою та двома мовами хоч застрельтесь за 200 грн не працює.... Навіть в Кацапетівці, не те що в Києві. Шойно колєга проходив, аж похолов, боїться шефу показувати, бо зарплату більше ніж в 10 раз скоротять :)

Тільки що пройшла його ж.... вибирала всі пункти середнячки, вийшло "от 2418 до 2973 грн."

Demyan - 10-1-2007 у 08:55

Взагалі на мій погляд важко визначити так з/п. Треба ж враховувати не тільки досвід освіту а й головне знання. На мій погляд людина з однаковими "параметрами" але з гіршими знанями не може претендувати на більшу з/п анжі людина з кращими знанями. Теж все залежить від фірми куда влаштовуватися одні платять менше людям з тими ж параметрами інші фірми більше.

Вікторія Котлярова - 10-1-2007 у 09:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Взагалі на мій погляд важко визначити так з/п.

Ви абсолютно праві. В нас є задум в подальшому зробити індивідуальні питання для кожної із професій, бо наприклад для программіста питання "Рівень володіння ПК" абсолютно безглуздий. Але це буде такий шмат роботи, що я навіть не уявляю, скільки буде потрібно часу для його виконання :).
Наразі ж цей тест більше підходить для офісних працівників, бухгалтерів і т.д.

marco - 10-1-2007 у 09:50

Не люблю веб-проектів орієнтованих на УаНет які не мають української версії...

Такий же тест я вже коли бачив на якомусь (здається) російському ІТ порталі.

Як перелік міст, так і перелік рубрик повинні сортуватися за алфавітом.

Вікторія Котлярова - 10-1-2007 у 10:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від marco
Не люблю веб-проектів орієнтованих на УаНет які не мають української версії...

Нажаль, це не від мене залежить

Цитата:
Такий же тест я вже коли бачив на якомусь (здається) російському ІТ порталі.

На суперджобі мабуть, схожий тест є тільки там. Але поскільки то є російський проект, під наш рівень зарплат вони не підганяли, тобто дані там завищені дуже.

Цитата:
Як перелік міст, так і перелік рубрик повинні сортуватися за алфавітом.

Сьогодні виставимо за алфавітом міста

Aндpiй - 10-1-2007 у 11:10

Тестувався вчора на сисадміна та адміністратора БД, відповідав чесно і скромно. Злукавив лише раз - сказав, що не володію ПК. :lol: Результат трохи вищий за дійсність, а разом?!!! ;) Все, треба йти до шефа :mad:
Сьогодні подумав, що я ще й програміст і то в першу чергу, треба і це додати до майбутньої з/п :cool: Знову не втримався, відповів що не знаю ПК :baddevil: Можу отримати від 0 до -146457 грн. Все, нікуди не йду :(

Остап Шумин - 10-1-2007 у 11:18

Пані Вікторіє, було би непогано після рядка "Вы можете претендовать на зарплату ..." мати можливість повернутись назад щоб змінити відповідь на якесь питання і подивитись як від цього зміниться зарплатня. Нуу на мою думку, принаймі ... :)

Вікторія Котлярова - 10-1-2007 у 11:19

Цитата:

Сьогодні подумав, що я ще й програміст і то в першу чергу, треба і це додати до майбутньої з/п :cool: Знову не втримався, відповів що не знаю ПК :baddevil: Можу отримати від 0 до -146457 грн. Все, нікуди не йду :(

:lol::lol::lol: зараз виправимо

2 Остап Шумин:
Зараз запропоную нашим, дякую за пораду

Тарас Задорожний - 10-1-2007 у 12:08

Ще одне зауваження до концепції. Якщо ви тестуєте перекладача і залишаєте варіант, що він не знає жодної мови, чи програмера, який не знає ПК, то це просто смішно... Я розумію, що просто множите на коефіцієнт бал відповіді, але ж не можна так визначати.

Вікторія Котлярова - 10-1-2007 у 12:36

Я про це писала вище, що є думка зробити для кожної спеціальності свій набір питань, але у нас там зараз 250 спеціальностей, я навіть думати не хочу, скільки займе часу для кожної з них робити свої питання. Але точно з часом зробимо :)

Тарас Задорожний - 11-1-2007 у 11:54

Просто для початку, можна би було вилучити саме ці два питання для цих професій. Почніть поступово. Замініть їх подібнимим. Для програміста, наприклад замість ПК зробіть питання про мови програмування, чи ще там щось... Порадьтесь зі спецами у галузі.

А в ідеалі опитати х-р-щиків і менеджмент тисяч фірм і спитати, на що вони звертають увагу при встановленні зарплати.

Городецький - 11-1-2007 у 17:43

Гм-м-м, не співпало. Занадто щедро. Цікаво, що якщо б я жив у Львові, результат був би ще щедріший. Не впевнений, що це відповідає дійсности. Купа моніторингів свідчить, що в Дніпрі платня , принаймні в нашій галузі, трохи більша, відповідно і ціни теж.

Остап Бандрівський - 15-1-2007 у 01:34

Сисадмін - Вы можете претендовать на зарплату от 1458 до 1650 грн. булоб дуже непогано як для студіка ;)

Тарас Ільчишин - 15-1-2007 у 10:49

Не відповідає воно дійсності -- 2 роки назад мав більшу з/п наж воно показує зараз

Вікторія Котлярова - 15-1-2007 у 10:59

Будь ласка, напишіть в приват, яку спеціальність обирали при проходженні тесту. Дякую

Vlotsk - 16-1-2007 у 00:39

Скажіть, а навіщо, власне, такий проект потрібен?
Якщо людина хоче взнати скільки вона коштує на ринку праці - їй варто відкрити першу-ліпшу газету з оголошеннями про роботу. А зарплатометр, який (підозрюю) тупо множить вибрані параметри на десяток коефіцієнтів для міста/професії/навику - можна використати суто для розваги. Сумніваюсь, що хтось тикатиме його під ніс шефу вимагаючи збільшення з/п.
Хоча як "понти" для сайту зарплата.уа і привід щоб людина взнала про черговий сайт вакансій може і виправдає себе...

Вікторія Котлярова - 16-1-2007 у 09:27

1. Так,це цяцька, і всі це знають. Але завдяки цій цяцькі зовнішніх посилань на сайт стало дуже багато.
2. Люди його проходять навіть прсото із цікавості, це ніби гра, але більш реальна.
3. Ні, там не тупе множення, а якісь квадратично-пологі функції (я в цьому нічого не петраю, тому до пуття розповісти не можу :))
4. Зарплата.юа - то не сайт вакансій, а пошукова система по вакансіям :).

А взагалі, кожен новий сервіс, який запускається на будь-якому комерційному проекті, орієнтований лише на збільшення аудиторії, а особливо на збільшення її ядра. Так що це питання риторичне. Люди ходять, тестяться - на здоров"я :)