Форум Рідного Міста

Нічна екскурсія...

Андрій Моравський - 15-1-2007 у 00:02

Нарід... чав і читав про нічну ексурсію по Домініканах..
Супер..
http://portal.lviv.ua/news/2006/09/28/104421.html
http://www.ukrmuseum.org.ua/ua/main/gallery/lvivhistrelnex/

ну ціна мо й кусається.. але попередньо.. хто знає о котрій годині вона починається???

Андрій Моравський - 8-2-2007 у 14:52

ніхто ніц ненає ?

Юрій Сєров - 8-2-2007 у 16:49

Цікаво було б почитати відгуки про цю екскурсію. Може б сходив.

Остап Шумин - 8-2-2007 у 17:12

Ось і мені цікаво. Будемо чекати....

Юрій Сєров - 8-2-2007 у 17:17

Якщо знайдеться ініціатор на форумі, можна сходити: там треба 10 чоловік, по 30грн з кожного.

Роман Голощук - 9-2-2007 у 13:39

А скільки треба випити, щоб не боятися вночі по темним коридорам шастати?
:sing:

Nazar - 9-2-2007 у 14:20

Нас колись Одарка водила на денну екскурсію по Єзуїтах, вірніше по підземеллю Єзуїтів. Там в кінці екскурсу був привид, ми його сприйняли доволі весело, хоча задум був інший.
Троха моторошніше мені пішли в підвалі аптеки музею оті два монахи воскові у закутку, я просто не очікував того, тай було доволі пізно.
І нас було лише вдвох...

А от скільки випити, то маю досвід:
Засиділись свого часу на пиві, вже було далеко за північ, і тут зродилась мені не твереза думка зробити екскурсію по цвинтарях середмістя... Я тоді розказав все що знав, а ще більше зімпровізував, так мої київські колеги ще до цього часу згадують ту цвинтарну екскурію:) Я завжди підтакую та кажу, що то моя фірмова:)

Соломія Федушко - 27-9-2010 у 09:08

Натрапила на цікаву дискусію :) То може ініціатор все ж так знайдеться... Екскурсія, мабуть, фантастична! Але, оскільки, часу пройшло не мало, аж 3 роки.
Ще екскурсують? :rolleyes:

Галина Лев - 27-9-2010 у 20:44

є досі екскурсії підземеллями, але і ціни далі кусючі. Там треба хоч кільканадцять людей. Моя подруга марить, ну і я не проти. То може б зібралися?

Соломія Федушко - 28-9-2010 у 11:10

Ой, щодо цін не знаю. Гадаю, вони стануть ласкавішими, якщо буде більша кількість людей. Маю десь телефон пана Петра Радковця, здається він такі заходи проводить. Як знайду, то скажу інформацію. Здається, до 20 людей максимум має бути.

Я ось завжди хотіла піти на екскурсію нічним Личаківським кладовищем... але вже дуууууже моторошно :(

Demyan - 28-9-2010 у 15:39

Цитата: Початково розміщене учасником Соломія Федушко  

Я ось завжди хотіла піти на екскурсію нічним Личаківським кладовищем... але вже дуууууже моторошно :(


А чого моторошно? там безпечніше ніж вночі впарку - все світиться, охорона, туристи ..хоча хто його знає може це все передягнені призраки :baddevil:..