Форум Рідного Міста

Кубок "Першого каналу"

Юрій Сєров - 20-1-2007 у 17:37

24 січня починається кубок Першого каналу. Як на мене дуже симпатична заміна кубка співдружності, який вже ніхто не дивиться і яким ніхто не цікавиться. Участь беруть по 2 команди з України (Динамо, Шахтар), Росії (Спартак, ЦСКА) та Ізраїлю (Маккабі, Хапоель)

Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson

Тих, у кого дурні гроші, і вони можуть дати їх на що завгодно, аби добре попросили.
Тобто, однозначно, не ізраїльський ;)

Юрій Сєров - 24-1-2007 у 22:41

Масковскій.:baddevil:
Канал не ізраїльський, але кгм... тойво... гроші дає Роман Абрамовіч :lol: :lol::lol:
Зіграло нині Динамо внічию з Маккабі - 1:1. Гру дивився не надто уважно, краєм ока. Але, на що звернув увагу, так це на "говорили-балакали, сіли-заплакали". Скільки вже розмов було у виконанні Суркіса, що продамо, віддамо, виженемо всіх легіонерів, будемо ставити тільки наших... І шо? У складі всі ті самі, які здобували фантастичні результати минулого року + угорець Фаркаш.
Шовковський в свому стилі... :rolleyes:
Єдине, що сподобалося - Мілевський (який він повільнющий!!! :o) та Михалик в основі - так вони, здається в кінці минулого року вже стабільно виходили в основі.
Осмислених дій у грі мало. :(
Думаю, нас чекає повторення минулого сезону.

Hanor Narasson - 25-1-2007 у 15:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров

Ага... Значить спонсор - чукча!:baddevil:

Dmy - 25-1-2007 у 16:35

Ну так - перша чукоцька канава в тундрі.

Динамо продовжило серію: третя поспіль нічия на КПК - без виграшів і поразок. Що дивує - Шацьких не забив! :o До чого б це? Може, зима прийде? :rolleyes:

Юрій Сєров - 25-1-2007 у 17:05

Ні, просто він набрав форму!:baddevil:

Василь - 25-1-2007 у 17:27

Зіграло Динамо навіть досить круто як на свій клас та на січень місяць. Адже суперник значно вищий класом (Маккабі в ЛЧ набагато краще грав за нашого так званого гранда) та й чемпіонат Їзраїло в розпалі. Так що повинні ся тішити...

Юрій Сєров - 26-1-2007 у 15:14

Ой не знаю. Так як вчора ЦСКА рознесло Хапоель, то виглядає, що ЦСКА значно сильніше за Динамо.

Юрій Сєров - 28-1-2007 у 14:19

Вчора Динамо і Спартак видали дуже видовищний і цікавий матч, 2:2.
Вперше, не знаю за скільки часу, цікаво було подивитися на гру Динамо. Правда в захисті далі проблеми. :(
У Фінал, швидше за все, Динамо не вийде.
Сьогодні перший матч зіграє Шахтар.
До речі, вчора коментатор підкреслив, що всі команди, крім Динамо, є учасниками весняної стадії кубка УЕФА, що свідчить про непоганий рівень турніру.

Юрій Сєров - 31-1-2007 у 14:37

Шахтар переграв Хапоель 4:1, і зайняв друге місце. Мірча вже почав жалітися, що не треба було включати ізраїльські команди до турніру. Втім Хапоель і сам вже не радий, що зіграв у цьому турнірі, зокрема у матчі з ЦСКА. Причиною цього є Рахіміч, який своїм "автогеном" добре впаяв двом гравцям Хапоеля - у одного подвійний перелом, у другого - важка травма.
У фіналі зіграють ЦСКА-Спартак.

Юрій Сєров - 2-2-2007 у 16:05

Виграв ЦСКА, матч вийшов цікавим, з інтригою. За кілька хвилин до кінця основного часу, ЦСКА вигравав 2:1 і вже чекав фінального свистка, аж раптом Спартак несподівано забив голі і рахунок став 2:2. В овертаймі ситуація повторилася майже з точністю до навпаки: рахунок був 2:2 і спартаківці тягнули до пендалів, коли ЦСКА на останній хвилині забив гол.

Юрій Сєров - 23-1-2008 у 18:48

Сьогодні розпочинається Кубок Першого Каналу - 2008.
Першими зіграють Бейтар і Шахтар. Початок 20:00. Цікаво чи буде трансляція на ТРК Ахмєтов?

Юрій Сєров - 24-1-2008 у 21:05

Динамо після першого тайму виграє в Спартачка 2:0.
Йдемо дивитися другий тайм.

Юрій Сєров - 24-1-2008 у 22:09

Як то кажуть: дрібниця (товариська гра і Шпиртяк ніякий), але приємно. :)
В діях Шпалича сподобалося те, що він таки потрохи випускає нашу молодь. Дуже сподіваюся, що це не тимчасове явище.

Павло Жежнич - 24-1-2008 у 23:53

Динамо - сПартачок 3:0

Dmy - 25-1-2008 у 14:32

Склалося враження, що Сьомін по старій московській пам'яті гуманітарно позичив Черчесову динамівський захист: пенсіонер Ребров обганяє їх, як на роліках, кучкуються десь у бокової за інтересами, поки Гусев самотньо гоцає ізраїльскими степами, на Корею всім скопом прийшли задумливо так подивитися, прямо як Ващук із Гавранчичем - на Рональдінью...
І ця командочка ось-ось збирається грати в КУЄФА?! Я на Марсель дуже прикро ображусь, якщо він не візьме приклад із Динамо і не продинаміть такий Спартак.

Тарас Задорожний - 25-1-2008 у 17:59

Та... доволі цікавий виявився матч.

Юрій Сєров - 25-1-2008 у 22:24

Я не знаю методик підготовки футболістів. Тому цілком можливо, щоб вийти через 3 тижні на пік їх зараз нещадно вантажать фізухою, ось і були вони такі дохлі.
Динамо звісно молодці, але до реабілітації за 6 поразок у цьогорічній ЛЧ ще дуже далеко :P

Максим Стюфляєв - 25-1-2008 у 22:49

Я раптом подумав, що оце ж "Динамо" вийшло на пік форми! А коли поновиться сезон, буде спад.:lol:

Юрій Сєров - 25-1-2008 у 23:16

Спад був усю минулу осінь. Досить вже :)

Максим Стюфляєв - 25-1-2008 у 23:23

Для такого поняття, як спад, можливості необмежені.

Юрій Сєров - 26-1-2008 у 20:10

Триває матч Динамо - Червона Зірка.

Юрій Сєров - 26-1-2008 у 23:29

1:1 - і найімовірніше, Динамо в фіналі.
Сьомін продовжує випускати нашу молодь і це тішить.
Шацького варто кудись продати.

Максим Стюфляєв - 27-1-2008 у 19:45

Цитата:

Тішить. Але особливо радіти рано. Це ж лише "товарняки". Продовжиться сезон- побачимо.

Максим Стюфляєв - 28-1-2008 у 10:06

"Шахтар" прямо розійшовся. Виграли у ЦСКА 3:1 і вийшли до фіналу КПК.

Юрій Сєров - 29-1-2008 у 18:04

Другий матч для ЦСКА тепер не має сенсу...

Dmy - 29-1-2008 у 18:16

Наразі всі матчі мають сенс. Навіть товарняк дублем із Динамом (теж не надто основним). Команда до Прем'єр-ліги готується - це вам не бальончики на дротиках надувати. Інша річ, що після Шахтаря Газзаєв попросив гравців "як слід відпочити". То інтрига в тому, чи розтягнеться відпочинок-як-слід на Бейтар?

А Динамо, схоже, купило (не собі, а просто приплатило) другого воротаря Црвєни Звєзди. Таке враження, що він пропускав навіть те, що летіло у протилежну рамку.
(Доречі, для Спартака матч теж не мав турнірного значення)

Юрій Сєров - 31-1-2008 у 23:12

Скажу банальність, але Динамо - чемпіон!!! :)
Прикольним вийшов фінал.
1 тайм - заснути можна.
2 тайм - в тому ж дусі, але кінцівка вже цікавіша, на гол Шахтаря з лівого пеналя, Динамо відповіло на останній хвилині голом Юсуфа.
1:1 овертайм, хоча по грі Шахтар виглядав краще.
А ось овертайм вийшов цікавим. Спочатку кілька хороших нагод у Динамо, потім тупе до неможливості вилучення заробив Федорів (не хотів відходити від м'яча). Майже зразу після цього Шацьких :o забиває гол. Потім ще потасовочка, вилучення Гіоане, вилучення Срни за 2 жовту і на останніх хвилинах овертайму, знову з пенальті, зрівнює Шахтар.
Потім пенальті.
Буратіни двох команд не забивають, потім не забивають "тєхнарі". Алієв взагалі в раму не попав... :lol:
Незвично надійна гра Шовковського і Мілевський ставить крапку. Динамо знову перемогло Шахтар. Шахтар вже давненько не вигравав.

Майже весь основний час Динамо виглядало гірше, а наприкінці основного часу Шахтар підсів.

А ще мушу зауважити, матч Динамо-Шахтар більша заруба, ніж Динамо-Спартак. Звісно я не можу віднести себе до категорії "вболівальник зі стажем", але чемп союзу ще трохи пам'ятаю.

Потішило, що Динамо по ходу змогло відігратися, і команда, хоч ще й в слабенькому стані, але вже виглядає командою. Ну і Шпалич переймається, це теж тішить.

Максим Стюфляєв - 31-1-2008 у 23:42

Матч не дивився (якось ніколи "товарняками" особливо не цікавився), тому не знаю, хто там краще грав. Але ТРИ червоних картки у ТОВАРИСЬКОМУ матчі- це занадто, навіть враховуючи усю принциповість протистояння!:mad:

Юрій Сєров - 31-1-2008 у 23:56

Матч важко назвати товариським. Заруба була серйозна. Але це вже в додатковий час.
Під час основного можна було заснути. Динамо грало від захисту і моментів і в тих і в інших було зовсім мало.

Тарас Задорожний - 1-2-2008 у 12:39

Та... Динамо нарешті шось зробило... Хоча, це ще далеко не показник

Dmy - 1-2-2008 у 15:30

А таки недарма я натякав восени, що у Шахтаря вже динамівський комплекс. Навіть у товарняках. Забиває лише с пенальті (та ще і з яких :mad: ), не може втримати переможний рахунок навіть 5 хвилин, пропускає у більшості. Про серію я взагалі мовчу.
Напередодні тоді ще динамівець Гавранчич сказав, що "Шахтар нам стільки вже напрогравав, що взагалі боїться на поле виходити". Зважаючи на перебіг подій, як у воду дивився.

А перший пеналь... Любить, мабуть, те швайцярське Бузяко дивитися, як Шовковський за одинадцятиметровими стрибає - на ЧС взагалі за порушення за межами штрафного поставив, тут до серії дотягнув. Колекціонер і збоченець.

Юрій Сєров - 2-2-2008 у 12:21

Найкращим футболістом Кубка Першого каналу визнаний Сергій Ребров

Титул найкращого футболіста турніру отримав Сергій Ребров
Капітан київського Динамо отримав головний індивідуальний приз турніру.
Після фінального матчу Кубка Першого каналу між Динамо й Шахтарем організатори змагання й журнал Про футбол визначили найкращого гравця турніру. Ним став капітан команди-переможниці Сергій Ребров.
Півзахисник Динамо виходив на поле в усіх трьох іграх Динамо на турнірі й зіграв вище за будь-чиї сподівання. Також Ребров став автором першого м'яча у ворота Спартака.

Досить спірне, імхо, рішення. Нічого видатного він не продемонстрував.