Форум Рідного Міста

Мукачевський міськрайонний суд заборонив....

Андрій Пелещишин - 22-1-2007 у 18:10

http://www.korespondent.net/main/64645
Цитата:
Мукачевський міськрайонний суд заборонив голові Верховної Ради України Олександру Морозу підписувати прийнятий 12 січня закон Про Кабінет Міністрів України.

Я в принципі нічому не дивуюся, і сам конфлікт аж так не цікавить.
Мені лише цікаво, а чому саме "Мукачівський міжрайонний" розглядав цю справу??

Юрій Сєров - 22-1-2007 у 18:17

Очевидно, той депутат який подав позов проживає (прописаний/зареєстрований) в Мукачево...

Dmy - 22-1-2007 у 18:21

Це, часом, не пані Корнелія посприяла? ;)

Мукачевський? Чом би і ні. Вказує же Президенту України Печерський РАЙОННИЙ суд Києва, звільняти чи поновлювати генпрокурорів і таке інше. Чим Мукачевський МІСЬКИЙ (і навколоміський) гірше?

Андрій Пелещишин - 22-1-2007 у 18:28

Я здається зрозумів! Тому що Балога! ;)

Ярема П. - 22-1-2007 у 18:30

Боже, який дурдом...

vovka - 23-1-2007 у 00:19

Хоч я і підтримую Ющенка, але й справді... фігня якась получається з тими районними судами, які вказують Верховній Раді що і як робити.

Тарас Задорожний - 23-1-2007 у 09:25

Та дуркою вони займаються.... Закінчиться тим, що макіївський суд заборонить мукачівському приймати рішення :)

Dmy - 23-1-2007 у 16:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Та дуркою вони займаються.... Закінчиться тим, що макіївський суд заборонить мукачівському приймати рішення :)

Не заборонить. Це може зробити лише суд вищої інстанції, в цьому випадку ... не знаю ... може, взагалі лише ВС. Тому починають із низів. Але компетенцію справді варто було якось розмежувати.

Тарас Задорожний - 24-1-2007 у 12:58

Я колись сміявся, що в Україні все вирішує Печерський районний суд Києва. Тепер до когорти долучаються і інші. Може це на краще :lol:

Ярема П. - 24-1-2007 у 13:59

Висновок один - без реформи судової системи нам не обійтися. Бо просто вже смішно від тої каруселі з судами.

Горват Корнелія - 24-1-2007 у 17:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Це, часом, не пані Корнелія посприяла? ;)

Ні, не я, а народний депетат України Ігор Кріль (за даними каналу Тоніс)

Юрій Сєров - 31-1-2007 у 15:25

Незважаючи на те, що заборонив, у п'ятницю, за словами Лавриновича, буде опублікований закон про Кабмін.
Тепер ніхто не буде заважати ВАЮ займатися його улюбленими справами: склеювати трипільскі горщики і пасти бджіл. :baddevil:

Остап Шумин - 31-1-2007 у 15:35

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

І сміх і гріх........

Тарас Задорожний - 31-1-2007 у 16:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Незважаючи на те, що заборонив, у п'ятницю, за словами Лавриновича, буде опублікований закон про Кабмін.
Тепер ніхто не буде заважати ВАЮ займатися його улюбленими справами: склеювати трипільскі горщики і пасти бджіл. :baddevil:

Та... Зато Янеку часу на його голубів не буде...

Андрій Пелещишин - 10-4-2007 у 09:46

Таки комедія з районними судами продовжується, тепер це Феодосія та Артемівськ, але в перспективі ця комедія може мати зовсім не смішні наслідки.

Тарас Задорожний - 10-4-2007 у 10:08

Феодосія, наче відмінила ухвалу. Тепер суд-герой у Луганську

Тарас Задорожний - 10-4-2007 у 11:27

Цирк на дроті:
Артемівський районний суд Луганська скасував своє рішення щодо заборони здійснення будь-яких заходів щодо підготовки виборів.
УНІАН

Андрій Пелещишин - 26-4-2007 у 22:11

Шевченківський районний суд Києва відновив Піскуна на посаді генпрокурора. Згідно до статті на УП, розгляд тривав одну хвилину.
Отже за повний робочий день суддя районного суду може опрацювати 480 генеральних прокурорів. А якби приклали зусиль, може і півтисячі спромоглися!