Форум Рідного Міста

FireFox 2.0 і доповнення

Тарас Гулка - 4-2-2007 у 19:41

Хоча FireFox 2.0 з'явився давно, проте на жаль багато доповнень так і не працюють під ним. При спробі їх встановити вибиває повідомлення про несумісність версій.

Проте є простий спосіб поставити розширення старих версій під FireFox 2.0.
Розглянемо на прикладі поширеного плагіна bbcode. Я так і не знайшов версію під FireFox 2.0, тому власне і почав їх ковиряти.
Всі плагіни у форматі XPI є ні що інше як zip архів.
Заходимо в цей архів, наприклад в ТоталКомандері (натискаємо Ctrl+PageDown) і бачимо там кілька файлів і jar-архів (власне саме розширення).

Знаходимо і копіюємо в іншу папку файл install.rdf. Відкриваємо його в режимі редагування і знаходимо там стрічку <em:maxVersion>1.5.*</em:maxVersion> Це і є стрічка яка визначає максимальну сумісну версію. Міняємо 1.5 на 2.0, зберігаємо і копіюємо його назад в архів. Тепер можна спокійно ставити.
Все працює - перевірено. ;)

У файлі install.rdf є ще одна стрічка, яка стосується версій
<em:maxVersion>1.8</em:maxVersion> - я не знаю, що вона означає, але на всяк випадок там теж поставив 2.0.

P.S. можна звичайно переіменувати розширення файла на zip, розархівувати і потім запакувати назад, але я не пробував, тому не знаю, як той архів буде працювати

Андрій Пелещишин - 4-2-2007 у 19:54

Круто! П'ять балів, якщо все працюватиме!

Юрій Сєров - 4-2-2007 у 19:59

Сумніваюся, що підредагований таким чином Extension працюватиме коректно на всі 100%. Його автор, про це б знав і обов'язково проапдейтив.
А навіть якщо буде - просто повезло :)

Андрій Пелещишин - 4-2-2007 у 20:17

Багато корисних розширень насправді не мали би бути сильно залежними від версії, тому якщо підійти до справи з розумом - то спосіб ужитковий.

Тарас Гулка - 4-2-2007 у 21:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Сумніваюся, що підредагований таким чином Extension працюватиме коректно на всі 100%. Його автор, про це б знав і обов'язково проапдейтив.
А навіть якщо буде - просто повезло :)


Буде, буде. Я тут поковирявся на різних форумах з цього приводу. Виявилось, що не один я такий розумний. Народ давно це юзає. Тільки на одному форумі знайшов, що розширення tabbrowser extensions не запрацювало. Я таким чином поставив 3 розширення і всі працюють.

Крім того знайшов ще один метод.
Можна в about :config додати рядок
extensions.checkCompatibility=false - відключає перевірку розширень на сумісність версій. Правда я цей метод не пробував, але на різних форумах його багато рекомендують

Ярема П. - 16-5-2007 у 19:39

А в мене не працює українська мова в мейл-клієнті Thunderbird, я пробував таким чином підкручувати розширення, але нічого не вийшло. Хтось має рецепт?

Тарас Гулка - 16-5-2007 у 20:26

А який Thunderbird, бо в мене 1.5.0.2 зі всіма апдейтами і українізатор стоїть T_uk-UA_1.5RC4. Я в українізаторі нічого не ковиряв, а поставив як скачав. Якщо треба буде, пишіть я кину поштою

Тарас Гулка - 16-5-2007 у 20:32

А, зрозумів. Я тільки тепер побичив, що вже є друга версія. Цікаво, чому автооновлення мовчить

Ярема П. - 16-5-2007 у 21:29

Thunderbird 2.0.0.0, версія 4 травня 2007 року, на кубунту ґутсі 7.10. Це версію T_uk-UA_1.5RC4 я вже пробував - вибиває і ніц з того.

Ярема П. - 16-5-2007 у 21:30

До речі, про доповнення, тут є топ 20 розширень, які повинен мати кожен: http://www.linux-blog.org.ua/?p=9

Ярема П. - 13-6-2007 у 22:23

З якогось часу мій вогнелис при пошуку в гуглі якогось чорта в результаті пошуку наперед видає російські сайти (розширення .ru) Мене то трохи трафляє, але моє копирсання в настройках нічого не дало - в мене всюди як не uk-ua, то en-us, і ніде нема ru-ru. Хтось щось підкаже?

Тарас Капущак - 14-6-2007 у 08:38

Спробуй може пряники почистити (cookies).

Ярема П. - 14-6-2007 у 09:31

В яблучко! Дякую!

Ярема П. - 17-6-2007 у 13:10

Почав роботу від учора в уа-нет`і запрацював новий блоґ присв’ячений продуктам корпорації Mozilla, bFox http://www.bfox.org.ua/.

Nazar - 3-9-2007 у 17:19

Друзі, підкажіть.
На колишньому інтернет-експлорері стояв довнлоад-майстер (до-речі стоїть собі і по нині), і там доволі практичною ф-цією було наприклад: зайшовши на ібокс.орг.юа на якусь викладену музику попісенно клікнути правою клавішею миші, і в контекстному мену з'являлось дуже корисне меню вищезгаданого майстра "закачати ВСЕ", і лише одним кліком я міг поставити в чергу нічного завантаження (це у нас така корпоративна домовленність, що вантажиться все виключно лише вночі).
А поставивши лисицю я ніяк не можу впорядкувати оту ф-цію одного кліку на всі завантаження сторінки.
Може знаєте, як?

Тарас Гулка - 3-9-2007 у 17:29

Допоможе доповнення FlashGot. Коли його доставиш, то з'явиться пункт "Закачати все за допомогою FlashGot", а воно в свою чергу розпізнає Довнлоад-майтер і перенаправляє на нього (перед цим в опціях вказуєм який менеджер закачок використовувати). В результаті клацаєм на цей пункт, а завантажується довнлоад-майтер

Тарас Гулка - 3-9-2007 у 17:30

А забув додати. Доповнення качати тут http://flashgot.net/

Nazar - 3-9-2007 у 17:50

Дякую за оперативність, Тарасе.
Ще наразі не скачав і не заінсталював, бо там щось забагато всього на тому сайті. Читаю, ознайомлююсь.

Павло Жежнич - 4-9-2007 у 18:38

Ще одне уточнення до FlashGot - буває так, що для деяких скачувань при перенаправленні на качалку типу ДМ реально скачується html-сторінка, а не потрібний файл. В такому разі треба вибирати вбудовану качалку Firefox.

Тарас Гулка - 4-9-2007 у 18:47

Зустрічався із такою штукою. Я так розумію, що це відбувається тоді, коли сайт, з якого качаєш, не підтримує багатопоточність

Nazar - 5-9-2007 у 15:26

До-речі, дякую. Все стало чудово, ДМ сам по замовчуванню вискакує, коли кажу завантажити Все, так що все працює з комфортом.

Іван Дівеєв - 9-9-2007 у 20:38

На сайті Cybernetnews http://cybernetnews.com/2007/09/05/cybernotes-firefox-extensions-ca... цікава підбірка доповнень, які спричиняють тормозіння машини і різного роду глюки. На Хабрхабрі - адаптація парускі. http://www.habrahabr.ru/blog/firefox/24829.html

А ще на сайті журналу Домашній ПК коротка підбірка доповнень http://dpk.com.ua/blog/11793.html