Форум Рідного Міста

Екотел - новий віртуал від UMC

Роман Ромашка - 5-2-2007 у 19:24

З 15 лютого УМЗ запускає новий віртуального оператора: Екотел.
Появилась купа бігбордів вот такого змісту.
Пару ходів і вияснили чиїх рук справа.
Тепер вже просочилась інфа про тарифи:
1) ПЗЗ 0, мережа 29 коп. на чужі 69 коп.
2) ПЗЗ 29, мережа 9, на чужі 69 коп.

Цікаво, невже джинца мало? :lol:

Андрій Пелещишин - 5-2-2007 у 21:09

Видно бренд "Джинса" уже себе вичерпав.
Але я такої реклами не бачив.

Юрій Сєров - 5-2-2007 у 23:16

Бачив рекламу по ТВ, подумав що Лайф. Навіщо UMC ще один віртуальний оператор? Набудували "щодня ми розбудовуємо мережу", що не можуть тепер завантажити її??? :lol:

Тарас Гулка - 6-2-2007 у 11:14

Я думаю в них зараз іде великий відтік користувачів в сторону інших операторів (коли в грудні писав заяву на розірвання контракту, то таких було тьма). От і вирішили брати не якістю (цінами), а кількістю.

Роман Ромашка - 6-2-2007 у 16:59

Щодо реклами, то біля автовокзалу у Львові бачив точно таку.

Чирка Олег - 7-2-2007 у 15:42

Краще б змінили ціни у нижчу сторону, а ніж запускати ще одного віртуального оператора. На якісь хороші акції народ швидше переходив. Краще б брали приклад хоча б з Лайфу

Тарас Гулка - 7-2-2007 у 20:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
Щодо реклами, то біля автовокзалу у Львові бачив точно таку.


Та її повно в центрі. Назва оператора ніде не згадується. Всюди пише "Новий віртуальний оператор". Наприклад, вчора бачив купу рекламних щитів на пропекті Чорновола.

Роман Ромашка - 7-2-2007 у 21:41

Так підійдіть ближче до бігборда. На деяких там чорним по білому написано "UMC". На деяких номер ліцензії. Гугл в руки і звіряємо якщо сумнієтесь що це продєлки фікса.. тобто UMC.
Цитата:
Краще б змінили ціни у нижчу сторону, а ніж запускати ще одного віртуального оператора. На якісь хороші акції народ швидше переходив. Краще б брали приклад хоча б з Лайфу

А смисл переходити? Є інфа що будуть цей хлам тупо роздавати. Поживем побачимо.

І ще одна приємна несподіванка: у тарифі з ПЗЗ максимальна тривалість розмови в мережі 5хв. Щодо осотаннього можете не сумніватись.

Юрій Сєров - 8-2-2007 у 23:42

Мені здається, що люди вже менше стали перестрибувати з номера на номер з тарифу на тариф. Хіба що молодь ще таким страждає.
Тому маю сумніви в доцільності ще одного віртуального оператора.

Роман Ромашка - 9-2-2007 у 15:08

1. А смисл міняти шило на мило UMC на КС, шмотки на екотел? Від перестановки доданків сума не міняється.
2. Це вже віртуальний віртуальний віртуальний оператор.

PS. Особисто поміняв оператора більше два роки тому. В загальному випадку більше задоволений ніж кс+умз. Особливо в палані витрат.

Роман Ромашка - 9-2-2007 у 21:47

А тепер увага фішка!!

В цьому т.п. від УМЗ відсутні gprs та смс-послуги!

Тарас Гулка - 9-2-2007 у 22:03

Цікаво на який прошарок юзерів вони розраховують.
Перейти на їх пакети можна спокусити хіба студентів (як зазначав вище Юра і я з ним згідний). Більшість юзерів на перехід на нового оператора заради здешевлення на кілька копійок (правда і це ще під питанням) не купиться.
Але студент без смс - це не студент :)
Смс в основному не користаються
1. або старші люди, яким важко швидко набирати текст і простіше подзвонити
2 або люди які готові заплатити пару копійок більше і не займатися фігньою (типу набивання смс).

Але друга категорія все ж інколи користає смс (наприклад для привітань) і не думаю, що готова від них відмовитись цілком заради економії кількох копійок

Лишаються тільки перша категорія людей. Але їх не так багато, і вони достатньо консервативні.

Одним словом проект утопічний або я чогось не доганяю або інформація Романа недостовірна :)

Юрій Сєров - 9-2-2007 у 22:51

Якщо будуть послуги ті ж, що й на стаціонарному телефоні, то й ціни мали б бути не набагато вищими за ціни на стаціонарному. Але вони такими не будуть...

Роман Ромашка - 10-2-2007 у 18:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Одним словом проект утопічний або я чогось не доганяю або інформація Романа недостовірна :)

Впевнений на 99.9% в достовірності цієї інформації. Ну хіба що в останній момент щось змінять. В це майже вірю.
Особисто бачив проспект де всього 3 графи:
Звінки в середині мережі
Дзвінки абонентам УМЗ
Дзвінки по Україні
Про інші послуги навіть не згадуєься.

Роман Ромашка - 11-2-2007 у 17:24

Уяснив ситуацію смсками. Вони будуть з 15-го. Але по 35 коп. GPRS-послуги поки що ненамічаються.

Роман Ромашка - 14-2-2007 у 15:15

Бачив сьогодні вішали бігмодрди з надписом "0 назавжди". Ото вже наржався з того нуля... :D

Роман Ромашка - 15-2-2007 у 16:07

Ще одна хохма віл УМЗ. Щоб не виглядбати повними ідіотами, вони включили gprs послуги, тільки по яким цінам:
21 грн. з ПДВ, без ПФ з 08:00 до 24:00
13,82 грн. з ПДВ, без ПФ з 24:00 до 08:00
:lol:

Тарас Ільчишин - 15-2-2007 у 16:50

Це що за 1мб??

Роман Ромашка - 16-2-2007 у 16:06

Угусь.

Тарас Гулка - 25-2-2007 у 11:01

Романе, і хоча ви в іншій гілці пишете, що маєте купу друзів, які працюють на мобільних операторів і в курсі свіх справ, але важко не погодитись із Ростом. Інформація у вас дещо емоційна і як виявляється часто недостовірна.

Цитата:
В цьому т.п. від УМЗ відсутні gprs та смс-послуги!

Тут ви пишете, що нічого не буде

Цитата:
Уяснив ситуацію смсками. Вони будуть з 15-го. Але по 35 коп. GPRS-послуги поки що ненамічаються.

Тут вже смс з'явилися, але ЖПРС нема і небуде.

Цитата:

Ще одна хохма віл УМЗ. Щоб не виглядбати повними ідіотами, вони включили gprs послуги, тільки по яким цінам:
21 грн. з ПДВ, без ПФ з 08:00 до 24:00
13,82 грн. з ПДВ, без ПФ з 24:00 до 08:00


Тут у вас з'явився ЖПРС, але з цінами дуже дивними. Ви змінюєте думку щоденно, може не варто так спішити.

Цитата із сайту Екотела
"
o вартість 1 МБ переданих і отриманих даних з 08.00 до 00.00– 5,82 грн* (з ПДВ) ;
o вартість 1 МБ переданих і отриманих даних з 00.00 до 08.00– 1,38 грн* (з ПДВ) ;
o тарифікація здійснюється з розрахунку 1 Кбайт = 1024 байти з округленням до 10 Кбайт у більший бік.
"
А де ваші обіцяні 21 грн?

Крім того ви нам розказували, що там нема жодних додаткових послуг.
Дивимся на сайті:
SMS, MMS, GPRS, WAP, OnlineTV, "Передзвони мені", "Переказ грошей", "Є зв'язак" ..... Іншими словами всі послуги ЮМС.

Цитата:
Впевнений на 99.9% в достовірності цієї інформації.


Я думаю не варто так спішити із оприлюдненням недостовірної інформацію і збуджувати дискусію.

Галина Лев - 26-2-2007 у 00:02

Та загляньте краще самі: [url]http://www.ecotel.com.ua/url]

Послуг повно, але тарифи вказані лише на дзвінки. Загалом непогано, як на мене.

Роман Ромашка - 4-3-2007 у 06:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Романе, і хоча ви в іншій гілці пишете, що маєте купу друзів, які працюють на мобільних операторів і в курсі свіх справ, але важко не погодитись із Ростом. Інформація у вас дещо емоційна і як виявляється часто недостовірна.
Цитата:
В цьому т.п. від УМЗ відсутні gprs та смс-послуги!

Тут ви пишете, що нічого не буде

Цитата:
Уяснив ситуацію смсками. Вони будуть з 15-го. Але по 35 коп. GPRS-послуги поки що ненамічаються.

Тут вже смс з'явилися, але ЖПРС нема і небуде.

Цитата:

Ще одна хохма віл УМЗ. Щоб не виглядбати повними ідіотами, вони включили gprs послуги, тільки по яким цінам:
21 грн. з ПДВ, без ПФ з 08:00 до 24:00
13,82 грн. з ПДВ, без ПФ з 24:00 до 08:00


Тут у вас з'явився ЖПРС, але з цінами дуже дивними. Ви змінюєте думку щоденно, може не варто так спішити.

Цитата із сайту Екотела
"
o вартість 1 МБ переданих і отриманих даних з 08.00 до 00.00– 5,82 грн* (з ПДВ) ;
o вартість 1 МБ переданих і отриманих даних з 00.00 до 08.00– 1,38 грн* (з ПДВ) ;
o тарифікація здійснюється з розрахунку 1 Кбайт = 1024 байти з округленням до 10 Кбайт у більший бік.
"
А де ваші обіцяні 21 грн?

Крім того ви нам розказували, що там нема жодних додаткових послуг.
Дивимся на сайті:
SMS, MMS, GPRS, WAP, OnlineTV, "Передзвони мені", "Переказ грошей", "Є зв'язак" ..... Іншими словами всі послуги ЮМС.

Цитата:
Впевнений на 99.9% в достовірності цієї інформації.


Я думаю не варто так спішити із оприлюдненням недостовірної інформацію і збуджувати дискусію.


Недостовірною получилась тому що по дкілька раз мінялась. Спочатку йшла мова про що тільки голос. Потім змінилось. І так далі.
Якщо на то пішло, то треба було ще заглянути 15но лютого. Особисто сам не бачив, але стверджують, що ціни там дійсно були інші (про gprs). Навіть з такимрозкладом, 5.32 це не дешово, а хіба лише сердито.
Щодо джерела інформації: то уточно ще раз, що це колишні працівники УМЗ, які там вже не працюють, але тим не менше звязки залишились. Щодо деяких послуг, наприклад ММС ви пробували? А я пробував. Саме смішне те що, вони тоді (20 лютого) не працювали. А сапорт (доречі туди ще й дзвінок платним може бути (і не кажіть що ця інформація недостовірна!)) відморозився що зараз тимчасово недоступна. Потім не пробував.
Якщо маєте стартовий пакет, то увжажно загляньте де розписоно тарифи. Особливо це стосується додаткових послуг. Якщо знайдете в комплекті з сімкою, то з мене ящик пива!

Ігор Кедьо - 12-3-2007 у 12:26

незабаром буде МТС замість УМС і тоді мало кому взагалі захочеться мати "російський" номер.... так виглядає, що донецький лайф буде найукраїнськіший оператор.

Тарас Гулка - 12-3-2007 у 15:14

Цитата:
...що донецький лайф буде найукраїнськіший оператор.


Я б не був такий категоричний, враховуючи, що власник 54,8% акцій лайфу є турецька компанія Turkcell. А вже рештою володіє група Ахметова.

Роман Ромашка - 12-3-2007 у 19:40

Це раз.
По друге появилась така новина:
Цитата:

Украинский оператор сотовой связи выставил на продажу свои бренды и домены
«Астелит» ищет покупателей на хорошие бренды.

http://expert.com.ua/index.php?option=news&id=1668&dir=2
Проблема в тому що ця новина не безплатна. Точно що там йдеться фіг його. Всі хто хоть щось знають, на морозі.

Ігор Баранік - 19-3-2007 у 21:05

Щойно ознайомився з тарифами цього оператора, і чесно сказаті не знайшов нічого дешевого, там навіть смс та ммс дорожче ніж в інших операторів.

Роман Ромашка - 20-3-2007 у 12:31

Зато підводних каменів хватає.

Ігор Баранік - 20-3-2007 у 20:22

Це наприклад яких?

Роман Ромашка - 20-3-2007 у 21:08

Наприклад камінь імені 5ти хвилин на ПЗЗшному.

Бузко Ярина - 25-4-2007 у 13:53

А мені, наприклад, подобається Екотел. Взяла собі недавно 3 пакета за 10грн. Два віддала подругам. Спілкуємось між собою безкоштовно. (Звичайно використовую як додатковий номер...;) Подруги також)...

Роман Ромашка - 25-4-2007 у 16:32

Якщо не секрет, в якому місті живете?
А ще не забувайте, що цей нуль явище тимчасове. Де безкоштовний сир ми всі знаєм де. І то той сир для другого звіра.

Бузко Ярина - 27-4-2007 у 11:57

Не секрет - живу у славетному місті Львів (Сихів). А на рахунок того, що Екотел-Нуль явище тимчасове... так на всіх операторах подібні акції тимчасові, не може оператор працювати собі в збиток і це зрозуміло. а якщо є можливість користуватися безкоштовним зв"язком чотири місяці, то чому ж не скористатися?

Роман Ромашка - 27-4-2007 у 13:48

Не бачу смислу користуватись шороми звязоком тому що якість такого звязку уявляю. Лайф угробив себе таким чином. Яйцеголові мабуть до того ж йдуть.

Іван Василюк - 3-5-2007 у 12:13

Я пробував користуватися. Якість як на Джинсі. В принципі непогана альтернатива Лайфу.
Щодо перевантаження мережі - сумніваюся. Ажіотажу нема і навряд чи буде. У них там програма-максимум щось 3 мільони абонентів...наряд чи це сильно вплине на мережу УМЗ. Хіба в новорічну ніч буде відчутна якась різниця...

Роман Ромашка - 3-5-2007 у 14:00

У наих зараз аж 100 тис. абонентів. Враховуючи що в деяких містах мережа і так ледве дихає, то HR забепечений. Маю в своїй колекції еКотел, і де пробував. Стандартна хвороба УМЗ в Києва. Починає двзонити і починає швиряти між різними станціями, в результаті чіпляєьтся за якусь станцію в чорта на носі, сигнал від якої -100Дб і чути слово через слово.
3 млн, назвряд чи наберуть. Дуже сумніваюсь. Тим більше шара це не новина в Україні.

Бузко Ярина - 23-5-2007 у 11:47

Читала, що з приходом МТС в україну екотел залишиться незалежним оператором економ-класу... а шкода.. От якби МТС включив Екотел в свою внутрішню мережу, гадаю, тоді б зелений точно набрав би гарненьку кількість абонетнів:)

Роман Ромашка - 23-5-2007 у 12:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Бузко Ярина
Читала, що з приходом МТС в україну екотел залишиться незалежним оператором економ-класу... а шкода..

Тільки не називайте "Екотел" оператором. :lol:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Бузко Ярина
От якби МТС включив Екотел в свою внутрішню мережу, гадаю, тоді б зелений точно набрав би гарненьку кількість абонетнів:)

А як ще заробляти гроші на мережевих розмовах можна?

Бузко Ярина - 24-5-2007 у 15:26

чому? особисто я вважаю Екотел досить непоганим оператором... Наколір і смак, як кажуть... але в будь-якому випадку він набагато кращий ніж старовський "...лич":lol:

Роман Ромашка - 25-5-2007 у 12:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Бузко Ярина
чому? особисто я вважаю Екотел досить непоганим оператором... Наколір і смак, як кажуть... але в будь-якому випадку він набагато кращий ніж старовський "...лич":lol:

Попоерше Екотел це не оператор а всього навсього окремий припейд такий як Сім-сім чи джинс. Під поняття відрутальний оператор він аж ніяк не попадає. Знайдіть визнаячення цього треміну і самі зрозумієте.
Щодо повірняння з ичем, то в КС завжди креатив був нижче плінтуса і на цей раз теж. Мало того що змавпували УМЗ так ще не удостоїлись нормальну назву придумати. Що хорошого в цих триччі віртуалах: дешевші рохмови. А дальше що? Вартість смс, передачі данних? Якщ порівняти з тим же білайном, то в могілічах і котлах нічого цікавого нема. Якщо б у лафа була людська якість послуг, то тут взагалі не було б що повірнювати. Хоча якщо взяти якість УМЗ і Лайфа приблизно одинакова, то вільний виглядає в результаті привабливіше.