Форум Рідного Міста

Зміни, спричинені Болонським процесом

Надія Баловсяк - 9-2-2007 у 16:48

Вчора мені потрапив до рук цікавий документик - ось він у мережі

http://infostore.org/file/2682179/2183188/nakaz.jpg

колеги, які краще знайомі з Болонським процесом - а як у вас?

що думаєте з приводу такого наказу - окрім того, що тепер мало хто ставитиме погані оцінки - собі дорожче?

Тарас Гулка - 9-2-2007 у 18:24

А чому це собі дорожче?! Повторне вивчення курсу відбувається за гроші студента. І суми там не маленькі.
І частина осідає в кишені викладача (мала б осідати - тут все залежить від вузу)

Надія Баловсяк - 9-2-2007 у 18:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
А чому це собі дорожче?! Повторне вивчення курсу відбувається за гроші студента. І суми там не маленькі.
І частина осідає в кишені викладача (мала б осідати - тут все залежить від вузу)


теоретично це так, а на практиці...

чи у вашому вузі це саме так?

Андрій Пелещишин - 9-2-2007 у 19:25

Не знаю, як у Тараса у вузі, але в нас я думаю, викладач отримає лише головний біль.

Тарас Гулка - 9-2-2007 у 21:04

Я ж написав "мала б осідати - тут все залежить від вузу". Думаю у моєму вузі аналогічно до Андрієвого :)

Юрій Сєров - 9-2-2007 у 23:00

Тоді й на комісію нема жодного сенсу відправляти. Поставити 50 балів, і мати спокій.
Потрібно ставити питання про включення "повторяльників" у навантаження.
Цитата:
викладач отримає лише головний біль.

крім тих, що отримують задоволення від цього процесу :lol:

Дмитро Тарасов - 9-2-2007 у 23:33

Подавати "індивідуальні плани" після рішення засідання кафедри викладача про офіційне збільшення його навчального навантаження для відпрайювань з "F"
Подавати "індивідуальні плани" в межах годин визначених збільшенним навчальним навантаженням.
Відобразити зміни навантаження у інд.плані робіт викладача.

ПС
З оголошення можна зробити висновок що не вимагається планувати заняття. Все зводиться до талону"К2".

dr.Trollin - 10-2-2007 у 14:03

я вже говорив Надії, що "повторне вивчення" якраз _мусить_ причім _конечно_ бути вставлене у навантаження вичладача.
Причім незалежно від бажаннь адміністрації ВУЗу.
перЕціь, протилежне моде буди заперечене у судовому порядку.

принаймні якщо у Львівському політеху таке спробують,- то я цілком офіційно буду розглядати таку можливість.

Юрій Сєров - 30-5-2007 у 17:34

«Львівська політехніка» поглине львівські коледжі та технікуми -
http://zik.com.ua/index.php?news_id=85945

Так виглядає, що це також вплив Болонського процесу.

Сергій Бєляєв - 31-5-2007 у 13:36

Політехніка тим шляхом йшла й до Болонського процесу. Викладачі викладали у підшефних технікумах (пізніше коледжах, ліцеях тощо) та у Гімназії (колишня СШ №1). Після технікумів брали людей на старші курси тощо.

Андрій Пелещишин - 31-5-2007 у 13:46

Так, в тому напрямку робота йшла вже давно і активно. Правда інші ВУЗи так само формують навчальні комплекси.

Сергій Бєляєв - 31-5-2007 у 14:10

Мені цікаво інше: наскільки дослідницькі університети зможуть замінити академічні та галузеві НДІ.

Андрій Пелещишин - 31-5-2007 у 14:16

Враховуючи теперішню ефективність більшості академічних НДІ - зможуть :)