Форум Рідного Міста

Семінар у Варшаві

Галина Лев - 15-2-2007 у 13:34

Доброго дня, шановні Форумці.

Чимчикую 2-го березня у п'ятницю ввечері до сусідньої столиці. Автомобілем. Самій просто буде нудно пиляти туди і назад, доведеться цілу дорогу співати або розповідати собі анекдоти. Так уже минулого тижня з Жешова їхала. До анекдотів щоправда не дійшло, на щастя дорога коротша.

Там буде проводитись навчальний базовий семінар для нових співробітників нашого концерну. Одним словом два дні поєднуватимемо приємне з корисним. Можу також підібрати когось у Польщі дорогою зі Львова до Варшави через Люблін. Там переночувати є де за 40 злотих, але сказати мені треба до 27-го лютого. Прошу писати тут або есемесати на номер 8-067-79-47-005.

Нічого розписувати більше не буду, це зайве. Ви маякніть, а тоді поговоримо.

Тривалість семінару: субота - 12.00 - 18.00
неділя - 10.00 - 16.00

Дуже пізнавальний захід.

Іван Лихобор - 15-2-2007 у 15:30

Чимчикують ногами, пішки.
А на авто - їдуть, мандрують, тарабаняться.

А що означає "маякнутися"? (Щось я відстав од теперішнього життя..:-)

Галина Лев - 15-2-2007 у 19:44

Пане Іване, не "маякнутися", а "маякнути", що в перекладі з уже не ультрасучасного суржику означає "подати сигнал", "дати знати" і таке інше.

Щодо чимчикування, як собі хто хоче, а я своїм стареньким Галантом поважно чимчикую, і не присікуйтесь до слів, бо якби усі тут розмовляли тілько згідно з правописом, то не одного вже би знудило, а якби до всіх слів чіплялися, то не один був би віртуально покусаний.

Щиро дякую за те, що звернули увагу на мою безграмотність і спробували вилучити це явище з нашого життя, але не можу привітати Вас з успішним фінішем.

А взагалі, я не хотіла б у цій темі робити оффтоп такого змісту, бо це конкретна справа, для балачок у нас окремий розділ.

Остап Шумин - 16-2-2007 у 08:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев

;)

Іван Лихобор - 16-2-2007 у 10:25

Так, це справді з сучасного жаргону. Дякую за лікнеп.
Цитата:
«Хай, пипл! Вечером идем на пати в самых крутых прикидах. Брателла подъедет. Он такой рулезный штрих! Маякнешь мне на трубу!»
http://forum.lingvo.ru/actualthread.aspx?tid=71302

Оффтопний пс:
для прихильників культової японської моделі від Mitsubishi настали скрутні часи: торік модернізований - замериканізований! - Galant 9-го покоління став потворним, як ніколи. Справжній "янкі-танки"...
Мені завжди був до вподоби 7-ий Ґалант (1992-1998) у версії для пн.-американського ринку (як не дивно, хоч це був "чистокровний японець".) під зміненою назвою Sigma.

Галина Лев - 20-2-2007 у 19:44

Моя моделі 90-го, просто красуня, до того ж хетчбек. Але Ви, пане Іване, таки любите оффтопи.

Повертаюся до семінару. Два місця вже заброньовані, вільні ще 1-2. Зголошуйтесь, бо більше втисну.