Форум Рідного Міста

ADSL від Фарлепа. 1Gb трафіку в місяць - це багато?

Юрій Сєров - 16-2-2007 у 14:55

Фарлеп запровадив новий тариф: http://lviv.farlep.net/index.php?id=182

За 25 грн/місяць абонплати вони дають 2 Gb так званого "Локального трафіку".
Локальний трафік - це доступ до таких "життєвонеобхідних" ресурсів типу shanson.alkar.net :lol::lol::lol: Все життя мріяв. :)
Зовнішній трафік, з 20:00 до 08:00 коштує ще 25 грн. за 1 Gb.

Хочу почути думки: 1 Гб - чи цього досить для пошти, ICQ, і комфортного серфання. Музику і відео качати не планую.

popTAB - 16-2-2007 у 16:39

Залежить що поштою отримувати і де серфати :-)

Якщо жити на сайтах типу http://www.photosight.ru то і за день гіг піде :mad:

Павло Жежнич - 16-2-2007 у 18:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Хочу почути думки: 1 Гб - чи цього досить для пошти, ICQ, і комфортного серфання. Музику і відео качати не планую.

Звичайно, все залежить від того, що ти розумієш під фразою "комфортне серфання". Якщо музику і відео не будеш качати, то повинно вистачити. Зрештою попробуй - ти пишеш не про астрономічні суми.

Тарас Ільчишин - 16-2-2007 у 19:12

Я перед тим як взяти анлім, исдів на помегабайтній оплаті, то мені в місяць виходило біля 500-600мб - це включало в себе розмови по скайпу, практично кожен день по кілька хвилин, але були відключені малюнки

Юрій Сєров - 17-2-2007 у 00:17

До речі про Skype, він дуже жере траффік?

Олексій Мачехін - 17-2-2007 у 00:59

1 гіг це ніщо фактично

Тарас Гулка - 17-2-2007 у 09:33

А як на мене - це абсолютно нормально, особливо, якщо на роботі є нормальний анлім, і, особливо, якщо яльтернативи дл дому немає.

В мене зараз стоїть анлім від ОГО. Фільмів не качаю, музики не качаю. В неті сиджу багато, але в основному, як пише Юра, "серфаю". Коли мене немає, ще дружина часто сидить. Час від часу качаю потрібний софт. Малюнки і реклама не відключені. Так по моїй статистиці з 1 лютого по сьогодні використав 700 Мб. Іншими словами, якщо без фанатизму, то в 1Гб для дому можна вкластися спокійно.

Юрій Сєров - 17-2-2007 у 10:56

Мені не розходиться, щоб вкластися точно в гігабайт. Плюс-мінус - це не проблема.
Правда я ще не дізнавався, яка в них тарифікація. Було б добре, якщо помегабайтна. Як знайду час - піду розпитаю.

Тарас Ільчишин - 17-2-2007 у 11:10

Skype трохи жере. Зараз вже точно не згадаю, бо над цим не задумуюсь, але в голові залишились цифри 1хв - 1мб, хоча можу й помилятись

vovka - 17-2-2007 у 14:38

В мене вдома за 15 днів лютого вже 2.5 гіга. Нічого такого не качаю. Інколи софт. Правда вдома в мене локалка, ще й брат щось юзає і мені заважає :)
В офісі вже 1.8 гіга з початку місяця. Тоже в основному серфінг, ніяких особливих закачок нема.
Картинки і реклама включені.

Але якщо користуватися тим інетом вдома на протязі декількох годин в день то 1 гіга на місяць думаю буде достатньо.

Юрій Сєров - 10-3-2007 у 13:48

Підключився. Причому за 1 грн, вони знизили ціну зі 100 грн..
Процедура підключення з їхнього боку зайняла всього 4 дні. Тех саппорт допоміг правильно налаштувати модем і мережку.
Правда вже помітив глюки з білінгом. В якості тестування скачав 2 пісні з їхніх "внутрішніх" ресурсів, а ті 12 Мб чомусь лягли в загальний трафік. На саппорті порадили дзвонити в абон.відділ.
Хтось стикався з аналогічними ситауціями?
Мені не надто розходиться, пісні і фільми качати я не планував. Але якщо вже я заплатив за 2 Гіга внутрішнього трафіку, то можна 2 фільми в місяць стягувати.:rolleyes:

Nazar - 10-3-2007 у 16:18

А скільки це чудо тобі обійшлось взагальному?
Разом з клопотами, якщо можна.
Хоча не уявляю собі життя без анліму... Але вдома хотілось би чогось швидшого і дешевшого.

Юрій Сєров - 10-3-2007 у 16:27

1грн. підключення + 25 грн абонплати + 25 грн. авансу які вони ще чомусь беруть (але це лише при першому платежі).
Модем свій - 35 уйо + мережка (в мене не було) 5 уйо.
Тарифи зверху. Після 20:00 і на вихідні - підходить дуже навіть добре.
Клопотів особливих не було. Написав заяву, оплатив квитанцію.

Наразі виникло питання з білінгом, але воно (імхо) не таке критичне.

Роман Ромашка - 10-3-2007 у 23:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
До речі про Skype, він дуже жере траффік?

Дивився сьогодні під час розмови по скайпу, то в одну і другу сторону йшло приблизно зі швикістю 2 КБ/с.
Не знаю від чого залежить, але на вихід йшло більше.

Юрій Сєров - 30-11-2008 у 17:57

Фарлеп інтегрувався з іншими структурами Ахмєтова і утворили новий бренд Vega.
На їхньому сайті пишуть, що 512 кб/с за 100 грн. Бо ніж 256 кб/с за 85 грн. ліпше вже взяти 512.
Ніхто не в курсі чи це правда?