Форум Рідного Міста

Василь Васильців. Концерт-презентація альбому.

Юрій Сєров - 26-2-2007 у 15:11

1 березня 19:00 Палац молоді "Романтик" (в парку культури)
Василь Васильців - концерт-презентація альбому з непретензійною назвою "ГолденХітс". :lol:
Після концерту - афтограф-сесія.
Живий звук!!!
За 30 грн крім квитка на концерт ви отримаєте Диск!

Андрій Пелещишин - 26-2-2007 у 15:13

За такі концерти слухачам треба доплачувати. ІМХО звичайно.

Demyan - 26-2-2007 у 15:17

Не те що доплачувати а треба ще кожному дати вату в вуха...:lol:

Остап Шумин - 26-2-2007 у 15:50

Не смію спитати, а шо таке Василь Васильців?

Тарас Задорожний - 26-2-2007 у 16:02

Василь Василців- молода зірка... Геній, унікум... ні слуху, ні голосу, ні гри на гітарі.... Я би його на Єробачення послав... В мене всі його пісні є. :) Пишіть - вам вишлю :)

Юрій Сєров - 26-2-2007 у 16:15

Тарасе, я й не знав, що ти такий прихильник творчости Васильціва :lol::lol::lol:

Nazar - 26-2-2007 у 20:22

ВВ - це вже не смішно, а заздрісно.
ВВ - це влучний доказ моєї теорії про те, якими шляхами слід піяритись. Просто неймовірно спостерігати, як люди з власної волі пишуть про нього здоровезні месаги, як розповсюджується слава про нього, як створюються фан клуби, як люди інтенсивно обмінюються його записами. А сайтів скільки!!!:rolleyes:
Це найнезрозуміліше явище останніх часів, і в цьому всьому вражає сам парадокс реакції Самого метра. Його реакція - це досліджене багатьма людьми, але не пояснене ніким явище. ВВ геній, і більше нічого добавити не можу.
Дякую тобі, Василь!

Рост - 26-2-2007 у 21:13

Оце так... Це ж треба... А я думав, що апогей апофеозу - це Данилко. Але він... вона... воно хоч під горілку незле іде...

Ярема П. - 26-2-2007 у 21:51

Капець:lol: Я просто в шоці. Але що вже робити - така вже в нас країна, демократична, що отаке розпіарюється. А за сердючку взагалі мовчу... Хоча ВВ співає хоч по українськи - дякую тобі, Васильку.

Тарас Задорожний - 27-2-2007 у 10:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Тарасе, я й не знав, що ти такий прихильник творчости Васильціва :lol::lol::lol:

Я навіть був на його концерті в Ляльці. А от в Києві не потрапив... Довідався занадто пізно. Підозрюю, що тут Меладзе і решта компанії організували інформаційну блокаду Василеві, щоб про цього молодого генія не довідалась вся столиця :D:D

Ярема П. - 27-2-2007 у 17:48

Ну такий поціновувач Василька напевне буде гірко шкодувати, що пропустить таке видовище:lol:

Юрій Сєров - 2-3-2007 у 15:44

Ну і... Ходив хтось? ;)

Ігор Кедьо - 3-3-2007 у 01:10

напишіть які враження!!!!