Форум Рідного Міста

Sony Ericsson

Вікторія Котлярова - 2-3-2007 у 14:19

Оце надумала купити собі телефон Sony Ericsson. Повністю з моделлю ще не визначилась, цікавить загальна думка стосовно якості й простоти в використанні.
Весь час в мене були Самсунги і Нокії, тому не знаю, чи варто купувати саме Соні-Еріксон.

Будь ласка, поділіться враженнями, в кого він був або є :)

Юрій Сєров - 2-3-2007 у 14:35

В мене був, простенька модель, T100 здається (брав під акцію UMC). Не дуже мені подобався його трохи жіночий дизайн (маленькі кнопки), але функціональність дуже навіть подобалася. В Еріксонів дуже зручне і зрозуміле меню. Як надумаю брати телефон, то він швидше за все буде СоніЕрікссоном. :)

Чирка Олег - 2-3-2007 у 14:42

В мене зараз є sonyEricsson K608i цілком задоволений. Досить багато можливостей, та й як для початку порівнювати з Сіменсом складне меню.
Соні еріксони мають великий об'єм пам'яті у порівнянні з іншими телефонами.
У порівняннні з Нокіа то на ціні можна зекономити підібравши приблизні характеристики

Юрій Ришковець - 2-3-2007 у 15:29

В мене SonyEricsson K700i і я повністю ним задоволений - 32 МБайти пам'яті, фото- та відеокамера, MP3-плеєр, ІЧ-порт, bluetoth. Одним словом, всі вимоги, але за меншу ціну, порівняно з Nokia. Меню дуже просте та зручне.

Тарас Гулка - 2-3-2007 у 16:52

Маю знайомого, який продає телефони, так він нові моделі Соні Еріксон називає фотоапаратами, що вміють дзвонити :)
Я мав справу із кількома Соньками, враження непогане, до ПК підключаються нормально (набагато менше мінінгітів чим, приміром, з Нокіями).
А загалом треба визначитись, що ви від телефона хочете. Якщо мультимедійні функції є пріоритетними - то тут Сонька на ринку беззаперечний лідер на сьогодні (ІМХО).

Остап Шумин - 2-3-2007 у 17:30

Ось хороша загальновідома зсилка:
http://www.e-katalog.com.ua/m122.htm

Як на мене телефони хороші, зручне меню, ергономіка. Також буду брати тел. від Соні Еріксона, K790, або якийсь W.

Nazar - 2-3-2007 у 17:37

Після двох Нокій, які в мене були, Соні-Еріксон остаточно закохав мене в себе.
Спочатку я мав K-750i 1Gb memory
,
апарат ну просто супер, лише після катання на лижах, і падання відповідно, (хоча падав телефон доволі багато, спускався по сходах, навіть падав у морську воду (дуже короткочасно) монітор не тріснув навіть!) в телефоні почав приторможувати джойстик. Його поміняти здається нічого складного, але з'явився на світ K-800i 1Gb memory, і тому у мене зараз він.


Від нього взагалі в захваті.
Фотоапарат там відмінний, вражає навіть нічна з'йомка ( в попередньому був притаманний мильничкам шум, в цьому вже не спостерігається). Хоча відсутній ліхтарик, а я до нього звик. Зате спалах б'є далеко.
З недоліків - доволі дорога карта пам'яті (М2), в попередньому стояла Меморі стік Дуо Про, яка дешевша у тричі.

Рост - 2-3-2007 у 17:58

+1
В колеги соніеріксон 750. Не нарадується.

vovka - 2-3-2007 у 19:18

А в мене T630 вже 1.5 року. Надійний телефон. Батарея ще тримає досить незле.
В користуванні дуже простий.

Роман Ромашка - 4-3-2007 у 07:06

СЕ це нормальні телефони. У всякому разі СЕ, Моторола і Нокіа рідше всіх попадають у ремонт. Це вже щось має казати.
Єдиний мінус, буде дискомфорт якщо попадете в місцевість з поганим покритям. Радіочастина у СЕ не дуже. Щодо функціоналу то фарш тут чи ненайкращий.
Особисто я деякий час юзав W810i. Якби не проблема міняти сімки, то навіть собі б взяв. А так буду чекати CDMA-ного К1.