Форум Рідного Міста

Будинкова книжка (заповнення)

Demyan - 2-3-2007 у 16:53

Ситуація: є власник квартири, записано про це на останій сторінці книги, в середині все порожньо - власник прописаний в іншому місці.
Чи необхідно мати прописку щоб там не було порожньо?
або взагалі може хтось знає або скаже де можна почитати про правила заповнення книг будинкових.

Остап Шумин - 2-3-2007 у 17:23

Не зовсім зрозумів питання. Де щоб не було порожньо і кого прописувати?

Demyan - 2-3-2007 у 17:27

2,3...сторінки порожні. Перший запис іде тільки в кінці - там де написано "Знаходиться в користуванні по такомуто заповіту площа такато..."
На перших сторінках - має бути ті хто прописаний, але там ніхто не прописаний. Ось і питання чи обовязково має бути хтось прописаний в квартирі?

Остап Шумин - 2-3-2007 у 17:40

Була подібна ситуація, тобто власник є (прописаний в кінці книжки), а в квартирі ніхто не живе (2,3.... сторінки були порожні). Коли прийшли прописуватися ніяких лишніх питань не було. Будинкова книжка була порожньою десь 1-1,5 року.

Demyan - 2-3-2007 у 17:42

Та я вот іне хочу прописуватися а так виглядає що треба....

Остап Шумин - 2-3-2007 у 17:49

Якщо в квартирі хтось живе, то прописуватися треба. Але я.... якось жив весь цей час і нічого, живий ;) Я би цим питанням не переймався так дуже...

Demyan - 3-3-2007 у 08:36

Ну добре а якщо я власник 5 квартир і здаю їх в оренду. ЗВісно що за такої ситуації ті хто винаймає квартиру не прописуються, просто власник не захоче. Але вони там живуть, власник не може мати 5 прописок одночасно. Що тоді робити?
Мене цікавить в законі десь чи житловому кодексі є написано про обовязковість прописки в будинковій книжці?

Андрій Пелещишин - 3-3-2007 у 08:53

Цитата:


Ну добре а якщо я власник 5 квартир і здаю їх в оренду. ЗВісно що за такої ситуації ті хто винаймає квартиру не прописуються, просто власник не захоче.

Чому? Власне існує форма прописки за договором аренди.