Форум Рідного Міста

Відв`язані... Або про те, що давно відомо

Рост - 2-3-2007 у 23:24

Ви часто бачите на наших вулицях прив`язаних ремнями безпеки передніх пасажирів автомобілів? А задніх пасажирів?
Корисно прочитати

Тарас Гулка - 3-3-2007 у 10:40

Моєму татові ремінь свого часу спас життя, коли машина злетіла з мокрої траси і зробивши кілька сальто стала на дах. Тато був переднім пасажиром (пристебнутим), відбувся синяками і переломом ноги. Водій теж був пристебнутий і теж відбувався переломами, але не серйозними. Експерти сказали, якби тоді вони не були пристебнутими, то їх би довго відшкрябували.

З того часу я на трасах завжди пристебуюсь, з яким би професійним водієм не їхав (своєї машини немає).

Andreas - 3-3-2007 у 15:08

Цитата:
Тарас Гулка


З того часу я на трасах завжди пристебуюсь, з яким би професійним водієм не їхав (своєї машини немає).


Справжній профі перед тим, як везти когось, обов'язково запропонує пристебнутися.

Тарас Гулка - 3-3-2007 у 15:49

Цитата:
Справжній профі перед тим, як везти когось, обов'язково запропонує пристебнутися.


Абсолютно згідний. Тільки на превеликий жаль більшість наших водіїв дуже самовпевнені. Я би всіх водії раз в рік возив на екскурсію на тех. площадку компанії Алекс (або в інше подібне місце), де стоять розгаратані в аваріях круті джипи. Після того як на те подивишся і послухаєш "екскурсію" за яких обставин це сталося, починаєш задумуватись, а чи не краще їздити трамваєм :)

Користувач Олесь - 5-3-2007 у 11:07

Я колись піднімав питання про паси безпеки в темі про нехтування Правилами руху. Хтось ще відписав, що за неприщіпання ременями не штрафують, тобто водії і пасажири фактично навіть не сприймають прищіпання паском як засіб безпеки при можливій пригоді, а тільки як якусь незрозумілу і нікому непотрібну формальність. Таке враження, що відсутність паска безпеки дає відчуття дешевої свободи, чи що :rolleyes:

Ірина Роздольська - 5-3-2007 у 11:42

Просто "панти", а не свободи, бравування на вулиці, типу от я який крутелик, мені пофіґ і ви і ваші правила.

Користувач Олесь - 5-3-2007 у 12:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Роздольська
Просто "панти", а не свободи, бравування на вулиці, типу от я який крутелик, мені пофіґ і ви і ваші правила.


Навіть гірше, я недарма написав "дешева свобода" - власники дорогих авт свою зневагу світу демострують перевищенням швидкості, їздою на червоне світло і під знаки тощо, а пасками безпеки нехтують навіть ніби цілком добропорядні водії, які всіх решта правил дотримуються.

Юрій Сєров - 5-3-2007 у 12:55

Прищеплюватися паском мало б бути елементом культури водіння, рефлексом, практично підсвідомим. В країнах, де закон поважають, прищеплення паском - перша річ, яку робиш, сівши в авто.

Користувач Олесь - 5-3-2007 у 17:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
В країнах, де закон поважають, прищеплення паском - перша річ, яку робиш, сівши в авто.


Це навіть не аспект поваги до закону, радше власної безпеки і безпеки інших.