Форум Рідного Міста

Запровадимо в Росії другу державну?

Тарас Сокальський - 3-3-2007 у 05:45

вопросы Дмитрию Медведеву

Инновационные школы и вузы
Код вопроса: 411848
Принят: 01.03.2007
Малуха Даниил, 16 лет, Мурманск, 01.03.2007

Как вы знаете на территории России проживает 2,9 млн. украинцев. В связи с этим, хочу у вас спросить, планируется ли внедрение в образование украинского языка в местах компактного проживания украинцев? Например, в виде факультатива, либо создание украиноязычных ВУЗов и школ?

Проголосуйте за этот вопрос
5 марта 2007 года — интернет-конференция Дмитрия Медведева на Яндексе:
http://vopros.yandex.ru
_______________________

Не знаю, хто там в них той дмітрій мєдвєдєв, але питання цікаве і давно актуальне.
Голосувати тут:
http://vopros.yandex.ru/db/question.xml?id=411848

Розповсюдження інформації про голосування в блогах і форумах вітається.:sing:;):P

Ярема П. - 3-3-2007 у 11:28

Хаааааааа, оце питаннячко:baddevil: До речі, те саме можна про китайську запитати!

Тарас Сокальський - 3-3-2007 у 11:52

Нє, хай чергу займають. Ми другі, вони треті:lol:
пс. А голосувалка працює -- коли я постив тему, було 739, а вже 811. Нумо дружніше:sing:

Тарас Гулка - 3-3-2007 у 12:49

Цитата:
Не знаю, хто там в них той дмітрій мєдвєдєв...


Перший заступник голови уряду Росії.

Andreas - 4-3-2007 у 14:35

Коли працював в Москві, недалеко від мого місця проживання (на Кронштадському бульварі) чудово собі функціонувала азейбаржанська школа. Ясно, що утримувалась вона на кошти діаспори (з доплатою міста).
Так от, коли я питав представникив української громади в Москві, чому вони досі не відкрили жодної української школи, натикався на зустрічне запитання "А зачем? В Москве что, школ не хватает?" То при тому, що тільки в Москві живуть 300-400 тис. людей, що вважають себе українцями.

Робіть висновки, шановні. 811 респондентів - це здорово, але живуть вони всі, напевно, у Львові.

Ірина Роздольська - 4-3-2007 у 17:30

Як показав досвід, українська громада апатична майже всюди, за винятком хіба що Америки та Канади.