Форум Рідного Міста

Як Ви ставитеся до нової емблеми Динамо

Павло Жежнич - 3-3-2007 у 17:16

Динамо Київ - 80 років. До цього ювілею клуб виріши змінити емблему. Моє враження - зірка тут ні до чого. Та й колоски не дуже пасують.
Більше інформації - http://www.korespondent.net/main/67739

183459.gif.jpg - 27kB

Demyan - 3-3-2007 у 17:17

мені пофігу...лишби грали...

Dmy - 3-3-2007 у 18:53

Я вже уявляю перетирання із цього приводу:
з КОЛОСКами вже запізнилися (тра було емблему міняти до 75-річчя) - в Росії вже кілька років мутить воду пан Мутко, а не корєш Колосков;
якщо вже й чипляти колоски, то нехай їх сурки зубами тримають;
зірку треба зробити шестикутною і, принаймні, до квітня - ПЛАТИНового кольору, аби новий президент чемп віддав;
ще 6-кутна зірка мусить означати: "татари - но пасаран!" :baddevil:

А взагалі починає нагадувати совіцький герб і тим глючить і ковбасить.

Ірина Роздольська - 3-3-2007 у 20:31

Влучно сказано!!!:D

Тарас Гулка - 3-3-2007 у 20:46

Цитата:
А взагалі починає нагадувати совіцький герб і тим глючить і ковбасить.

+5

П'ятикутну зірку вони пояснують "як символ перемог всіх поколінь динамівці". Я дуже далекий від футболу, але невже цих поколінь було за 80 років тільки 5.
Проголосував за "всерівно", хоча візуально страшенно не подобається.

Юрій Сєров - 3-3-2007 у 22:50

Зірка є символом, не перемог "усіх поколінь", а знаком, який вказує на те, що клуб виграв внутрішній чемпіонат як мінімум 10 разів. Виграє 20 - буде 2 зірки. Тобто зірка не є частиною герба. Для збірних - 1 ЧС = 1 зірка
Колоски - трохи віддає "міліціянством" :), хоча звання вже здається присвоювати перестали. ІМХО і без колосків було нормально. А загалом, мені все одно, хай би нормальну гру демонстрували.

Тарас Гулка - 3-3-2007 у 23:29

Воно може і є так в людей, як Юра пише, але

Цитата із офіційного сайту Динамо (http://www3.fcdynamo.kiev.ua/ua/dynamo/news/25308.html):

"Традиційна клубна емблема у золотистому лавровому вінку, біля підніжжя якого цифра 80. А зверху п’ятикінцева зірка, як символ перемог усіх поколінь динамівців"

З другої сторони, якщо це символ перемоги у внутрішньому чемпіонаті, то треба ставити дві, адже вони були 11 раз чемпіонами України і 13 раз чемпіонами СРСР. А святкують вони 80 років, отже треба рахувати всі перемоги від дня утворення клубу.

Юрій Сєров - 3-3-2007 у 23:52

Це такі "журналісти" :). Зірка була на емблемі і в минулих чемпах. Сподіваюся така емблема лише на рік...

Юрій Сєров - 5-3-2007 у 13:03

Щось занадто багато траурного в символіці Динамо: футболки, перекреслені темною полосою, тепер ще вінки... :lol::lol::lol:

Тарас Капущак - 6-3-2007 у 13:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Щось занадто багато траурного в символіці Динамо: футболки, перекреслені темною полосою, тепер ще вінки... :lol::lol::lol:

Суркіс вперто і наполегливо прямує до поставленої мети.

"На восьмидесятому році життя...
... поклали вінки, до обеліска увінчаного зіркою героя..."

Юрій Сєров - 21-10-2007 у 12:15

З нагоди 80-річчя подумали, подумали і вліпили 2 звізду, за кількістю перемог у ЧСССР. Чому аж тепер, а не зразу?
А коли третю дадуть, по сумі чи коли в ЧУ перейдуть за 20? Хоча з нинішньою ситуацією в клубі і той і інший варіант мабуть наступить не скоро.

Олексій Мачехін - 22-10-2007 у 16:06

За браком справжніх результатів треба ж чимось годувати вболівальника, святкувати хоч щось? От і малюють.