Форум Рідного Міста

Самооборона!

Остап Бандрівський - 7-3-2007 у 12:59

Всім привіт! Мене цікавить де у Львові можна записатись у гурток по-самообороні...Наперед подякував!

Рост - 7-3-2007 у 22:31

Це має називатися саме "гурток по самообороні"? Бо якщо мається на увазі будь-яке бойове мистецтво, то таке формулювання надто не конкретизоване. Все рівно, що прийти в автосалон і сказати "я хочу купити автомобіль". Який? Для чого?
Так що уточніть - шо саме вас цікавить, бо у Львові того добра - на кожному розі практично.
Є досить серйозна школа він-чунь, є айкі-до різних стилів, від айкікай до айкіджитсу. Є потужні традиції різних стилів карате, дзюдо.
Що радити? Навчитись просто набити морду, чи займатись вдосконаленням духу і тіла? Для першого зійде айкіджитсу, школа вуличної бійки. Для другого я б радив поєднати заняття з дзюдо і айкі-до айкікай. А через якийсь час долучити він-чунь.

Остап Бандрівський - 16-3-2007 у 20:20

Мене саме цікавить школа вуличної бійки (незнаю як називається той вид спорту)!

Рост - 16-3-2007 у 21:29

Мій напарник колись таким займався, коли в обласному УБОЗі працював. Як не забуду, запитаю.
Я більше класичні стилі практикував - він-чунь, айкі-до, дзю-до...

Павло Жежнич - 17-3-2007 у 15:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Мій напарник колись таким займався, коли в обласному УБОЗі працював. Як не забуду, запитаю.
Я більше класичні стилі практикував - він-чунь, айкі-до, дзю-до...

Більшість твоїх стилів ти практикував -до, а -після вже нічого не було?:D

Павло Жежнич - 17-3-2007 у 15:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Бандрівський
Мене саме цікавить школа вуличної бійки (незнаю як називається той вид спорту)!

А є ще такі бої "без правил" - може це мається на увазі?

Рост - 17-3-2007 у 21:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Мій напарник колись таким займався, коли в обласному УБОЗі працював. Як не забуду, запитаю.
Я більше класичні стилі практикував - він-чунь, айкі-до, дзю-до...

Більшість твоїх стилів ти практикував -до, а -після вже нічого не було?:D

Айкі було до, дзю теж було до, а він було чунь :)

Антон Бэгляров - 25-3-2008 у 10:39

Загалом, мабуть, потрібно вам Остапе, шукати секцію "Рукопашного бою" "рукопашка" має найменше обмежень - відповідно у великій мірі ефективна. Від себе можу порадити заняття карате у Сенсея Мутіна СШ №1, або спортивний боксерський клуб "гетьман" район торгового центру "Іскра".