Форум Рідного Міста

Вибираємо лазерний прінтер для дому

Андрій Пелещишин - 10-3-2007 у 12:37

Хочу взяти лазерний прінтер для домашнього використання, бо прогнозується активний друк в найближчі кілька місяців.
Хотілося би щось недороге, надійне, просте в обслуговуванні та не дуже габаритне.
Радий буду порадам!

Святослав - 10-3-2007 у 14:05

Щось з лінійок Canon/HP або ж Samsung/Xerox, рекомендовано без чипованих картриджів. І в тих, і в инших - свої глюки, але ж у заправці/ремонті/обслуговуванні вони на прийнятному рівні. Не економити на тонері, особливо з другою групою - тонер не нижче Static Control.
Усі инші бренди категорично не рекомендую - матимете надто великі проблеми з витратними матеріалами, зазвичай чим дешевше апарат, тим дорожчі витратники, виробники заробляють саме на цьому.
Загалом рекомендую знайти знайомця, що був би пов'язаний з ремонтом/сервісом і точно не пов'язаний з продажем такої техніки, і консультуватися виходячи з того, що саме є у вас у продажу.

Тарас Гулка - 10-3-2007 у 14:30

Подивись на Canon LBP-2900 ( http://www.megashop.ru/product-38648987.html )

та HP LaserJet 1018 ( http://www.megashop.ru/product-40490511.html )

Як на мене достойні кандидати. Фактично два однакові принтери. В мене стоїть Canon 2900 вже скоро рік, жодних глюків і жодних проблем. Із заправкою проблем немає. У випадку чого, сервіс-центр у Львові є.

Тарас Ільчишин - 10-3-2007 у 15:31

Аналогічно до Тараса Гулки. Це найоптимальніший варіант для дому. Кенон на пару долярів дешевший. В мене на роботі стоїть 1020 - це той самий 1018 тільки 2мб кешу і вже 3-чі заправляли. Татові купив 2900, а племіннику взяв 1018. Впринципі якби купляв, то обирав саме з них 2-х. Впринципі собі брав би НР, бо більше ними користувався

Андрій Пелещишин - 10-3-2007 у 23:20

Зрозуміло, орієнтуватимуся на Canon LBP-2900

А що думає товариство про гібридні сканери-прінтери? Чесно кажучи, приваблює те, що трохи економиться місце на столі

Тарас Ільчишин - 10-3-2007 у 23:46

ну якшо брати, то шось з серії НР 1005, а він зараз в ціні 220уе. Дешевші, то хіба з струменевим принтером.

Тарас Гулка - 11-3-2007 у 08:43

Приєднуюсь до Тараса і виставляю на розгляд ще Canon MF 3228 (або щось із тієї серії). Майже те саме, тільки від Кенона. Але не такі вже вони маленькі. Та й сканер, як на мене не найкращої якості. Я б їх брав, за умови, що треба хорошу функцію копіра. Копіюють вони швидко і якісно.

А додому, вже краще прінтер і невеликий планшетний сканер, наприклад, Canon LiDE 60 (http://www.e-katalog.com.ua/CANON-CANOSCAN-LIDE-60.htm), маленький, живиться по ЮЗБ. Якщо не скануєш, то можна поставити у вертикальне положення (є спеціальна підставка).

Андрій Пелещишин - 11-3-2007 у 21:03

Зрозуміло.
Варіант з підставкою цікавий, варто подивитися як воно виглядає.

Тарас Гулка - 11-3-2007 у 21:10

Приблизно так.
А взагалі ця модель, як приклад. Я бачив багато моделей які комплектуються такою підставкою. Але цей сканер дуже тоненький, і про нього хороші відгуки. Хоч сам його не пробував.

Свого часу думав собі саме такий брати, але потім пропала потреба, тому так і не взяв.

canon_lide60_1.jpg - 31kB