Форум Рідного Міста

Widescreen монітор - хтось за таким працює?

Андрій Рущак - 13-3-2007 у 13:00

Вибираю собі 19тку для дому. Основні задачі, з якими доведеться працювати - робота в офісних програмах (восновному набір тексту), перегляд фільмів.

Звернув увагу на монітори типу вайдскрін (широкоформатні, 16:9 на відміну від звичайних 4:3). Для 19ок в них розділення 1440 на 900 (натомість в звичайних 17ках є 1240 на 1024), тобто по висоті вони нижчі за сімнадцятидюймові.

Питання: чи хто використовує такого типу монітори в повсякденному житті і які у нього враження? Чи не занизькі? :)

Тарас Гулка - 13-3-2007 у 13:34

Взагалі в офісних програмах краще працювати якщо монітор більший по вертикалі, тобто якщо є можливість розвернути на 90 гр. А широкоформатні взагалі для офісних не дуже підходять, робоче місце використовується не ефективно. Вони класні хіба для фільмів

Андрій Пелещишин - 13-3-2007 у 13:36

Мені таке не подобається. На роботі маю 17-ку, що крутиться. То я переважно тримаю її в перевернутому стані (коли вона вища ніж ширша).

Demyan - 13-3-2007 у 14:41

Я взагалі для роботи в офісних прогамах або ж в середовищах програмуванні - відмовився від 19 - занадто велике як для тексту, незручно було, взяв 17 - повінстю задоволений.
Щодо 19:6 - підтримую Тараса. Цей формат взагалі як для мене - то тільки для створення домашнього кінотеатру, навіть телевізор не варта брати - теж відмовився.
Ну але на вкус і цвєт....найркаще - прийте де я виставка, подивитися попросити щоб повідкривали різні програми і тоді прийняти рішення.
Щодо фільмів - тут теж тре ще знати що дивитися бо наприкладв мене МПЕГ-4 багато не дають цей формат. А ДВД фільми дорого купляти.

JumpingRat - 16-3-2007 у 10:33

Widescreen зручний для роботи з графікою: в програмах типу Фотошопа та Ілюстратора в правій частині зручно розміщаються чисельні палітрочки з інструментами. Для роботи з офісними завданнями таке розтошування інструментів теж можно застосувати, але сумніваюсь, щоб це було дуже комфортно.

Тарас Гулка - 16-3-2007 у 16:46

Цитата:
Widescreen зручний для роботи з графікою: в програмах типу Фотошопа та Ілюстратора в правій частині зручно розміщаються чисельні палітрочки з інструментами.

Воно-то так, але погодьтесь, що обмеження по висоті 900 пікселів (на 300 менше! ), зводить на ніц переваги від розташування інструментів збоку.

JumpingRat - 21-3-2007 у 16:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Воно-то так, але погодьтесь, що обмеження по висоті 900 пікселів (на 300 менше! ), зводить на ніц переваги від розташування інструментів збоку.


Нічого не можу сказати, в мене вайди на 20" і 23" :saint:

Тарас Гулка - 21-3-2007 у 23:19

ну, дик :) А шия не болить головою крутити? :)

JumpingRat - 22-3-2007 у 12:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
ну, дик :) А шия не болить головою крутити? :)


Для чого? Він цілком потрапляє в поле зору і так, якщо стоїть на нормальній відстані.

Андрій Моравський - 3-8-2007 у 13:29

працюю на роботі за Samsung 226 BW
на перших порах мене злила TN+Film матриця.... особливо неприємно на сколінгу тексту.. хоча ширина і площа екрану мені потрібна для роботи, для креслень в АвтоКАДі, і т.д.... хоча сестрі купив Samsung 971p на PVA матриці - вона приємніша значно... і не тормознута зовсім (навіть попри заявлені в неї 8 мс), нема розпливчатого тексту при скролінгу навідміну від TN..