Форум Рідного Міста

Чи можна побалакати з оператором УМЗ?

Галина Лев - 16-3-2007 у 02:05

Прикупила сьогодні пакет ЮМС, хотіла налаштувати Гіпернет, не вийшло. А от подзвонити, погомоніти, порадитися там не можу ні з ким. Дзвонила на те 111 і не знайшла. Може хтось знає як?

І що означає:




Увага! Для телефонiв Ericsson та Sony Ericsson одиницю у рядку iнiцiалiзацiї необхiдно замiнити на значення параметра вiдповiдного профайла у телефонi. ?


І взагалі, у мене до них багато запитань. У КС хоча можна зателефонувати серед ночі і сказати, шо мене не влаштовує їх препаскудний ДжіПіЕрЕс...

Але у КС він хоч якийсь був, а єнто на карті покриття хвіолєтове, а у телехвоні не виднося...

Олександр Дєдик - 16-3-2007 у 07:44

111: 5->2->0
(UMC контракт)

Андрій Пелещишин - 16-3-2007 у 09:04

Цитата:
Може хтось знає як?

Якщо мова йде про GPRS то напевно потрібно на якийсь номер надіслати SMS для активації послуги. Номер є в них на сайті
Цитата:
Увага! Для телефонiв Ericsson та Sony Ericsson одиницю у рядку iнiцiалiзацiї необхiдно замiнити на значення параметра вiдповiдного профайла у телефонi. ?

Може бути кілька профілів (до 4-х) зєднань GPRS. В стрічці ініціалізації вказується його номер. 90% - це 1, якщо ні - спробуйте 2,3,4

Роман Ромашка - 16-3-2007 у 14:54

Щодо настройки хіпера то дивіться сюди: http://www.sim-sim.ua/ukr/hyper_sim_sim.php
Правда врахуйте що зараз крім АП ще 5 коп знімають за кожен МБ!

Стрічка дозвону всюди і вся така:

AT+CGDCONT=1,"IP","hyper.net"
Телефон дозвону для СЕ, самтисунгів *99***1#

Галина Лев - 16-3-2007 у 21:46

Та все активувала, поналаштовувала, а шось не альо. Ну, дякую, буду ще пробувати.

Роман Ромашка - 19-3-2007 у 09:21

В чому саме проблема?
Сьогодні ввечері попробую підібрати ключи до балаквивих тіток

Роман Ромашка - 20-3-2007 у 12:32

Пробуйте так:
111 - 5 - 2 - послухати до кінця - 3 - 1 - # - 0
Якщо неполучиться, то прийдеться на 222 двзонити.

Dmy - 20-3-2007 у 20:34

Є таке враження, що проблема саме на тому кінці мобільного дроту. Після того, як Гіпернет вчергове було подовжено після 15 березня, щось вони там не туди підкрутили.
Я спокійно працював із цією фігнею пару місяців, вибрав гроші, поповнив рахунок (скромно - на четвертний), поліз у Гіпер - кажуть: відключено; намагаюсь підключитися через СМС на 1040001 - кажуть: "Маєте мало грошей". Заново вбив купу часу і пройшов усі налаштування, підключаюся - бабок все-одно бракує.
Що за понти?

Недарма від них усі тікають :mad:

Роман Ромашка - 20-3-2007 у 21:07

З поповненням то тут є своя історія. Білінг в УМЗ дуже інертний. Тож воно могло зразу і незамітити що у вас достатньо грошей на рахунку. Самі оператори відморожуються тим, що якщо на протязі доби не запрацює, тоді дзвоніть вже.

Dmy - 20-3-2007 у 21:23

Можливо і так, перевірю. Хоча по *101# стан рахунку відтворило цілком точно і відразу.

Роман Ромашка - 21-3-2007 у 12:43

Стан рахунку показує зразу. А вот з інетом є така проблема. Колись тим користався і за 5 гривень юзав інету скільки можна. В такі мінуси заганяв, що мало не здавалось.

Юрій Сєров - 23-3-2007 у 10:52

У UMC ПРОПАВ ЗВ'ЯЗОК
23.03.2007 10:44___ www.ПРАВДА.com.ua

Версія для друку

У п'ятницю зранку у абонентів оператора мобільного зв'язку UMC відсутній зв'язок.

Отримати інформацію з боку компанії не можливо через відсутність контактів, зокрема, міських номерів телефонів.

Водночас номери екстреного зв'язку не працюють, відповідно, через відсутність мобільного зв'язку.

___________________________________________________________________
В мене на Джинсі є. Може це лише в Києві?

Роман Ромашка - 23-3-2007 у 13:50

Знову проблема на тому ж комутаторі що і в 2004му році.

PS. Якість понад усе! :baddevil: