Форум Рідного Міста

Програма Шанс та молоді таланти

Тарас Гулка - 18-3-2007 у 19:55

Для тих хто не дивиться ТВ. Вже 5 років по Інтеру іде програма Шанс, де розкручують молоді нікому невідомі таланти.

Програму дивиться моя дружина, ну і я коло неї інколи. Так от сьогодні випав в осад. Сьогодні там Кузьма розкручує "нікому невідомий" талант - Лілію Ваврін. :sing:

П.С. Чисто випадково тримав в руках сьогодні її диск і думав купувати чи ні. А тут виявляється, що вона ще й співати не вміє. :lol:

Ярема П. - 18-3-2007 у 21:30

Що за дурка? Це правда?????

Роман Голощук - 19-3-2007 у 15:50

Підтверджую. Я також здивувався, коли дружина сказала що співала "невідома" львів'янка Ваврін :-)

Demyan - 19-3-2007 у 16:01

Я з своєю дружиною вже теж підсів і на Шанс і на Дом-2....не дивився ніколи а тут приходиться, зато маю блат коли іде футбол...це без обговорень :)

Анастасія Кулакова - 19-3-2007 у 17:01

Ну для мене вона й справді АБСОЛЮТНО невідома))) Такий собі молодий талант))

Юрій Сєров - 20-3-2007 у 13:44

Маячня якась. Невже співачка, котра має не один альбом так потребує потрапити під крило продюсерів Шансу? Якщо врахувати, що більш-менш успішним їхнім проектом є лише Козловський, то виникає ще більше питань.

Dmy - 20-3-2007 у 17:55

Ну, може, в Лілі у Шансі відкопалися хороші знайомі - запропонували весело провести час... А чи вона на Майдані прокараокала?


Маленький офтоп, але за суттю - саме маленький - про телевізійну передачу, яку (так само, як і Шанс) нормальні люди дивляться хіба, аби заробити вістів на футбол або не образити жінку
(просто не хотілося заводити нову тему задля таких дрібниць).
Дюже приємна стаття Василя Шкляра в "Україні молодій" (передрук Артвертепа):
Танці з дірками

Ярема П. - 21-3-2007 у 11:49

Отримав величезне задоаолення від статті, можливо тому, що збігалася з моїми спостереженнями теж (я теж змушений то "шоу" дивитися з відомих причин:sing: )

tysovska - 21-3-2007 у 15:51

Мій прогноз - наступний вилетить Скрипка.

Ігор Кедьо - 22-3-2007 у 17:58

Не знаю для чого було Лілі Ваврин подаватися на такий "конкурс"..... Невже тепер захоплення Кондратюка Лілею переросте в продюсування?!? Це неможливо було без "акту на Майдані"?

Captivitas - 23-3-2007 у 15:06

Цю програму не бачив...
Можливо вони так "ненав"язливо" втілюють у життя ідею повернення якісного живого звуку у програму.

А "маловідому" Л.В. слухаю на львській збірочці 1995р. :) Здається "Не треба сліз..."

Odarka - 23-3-2007 у 15:43

Щодо Лілі Ваврин.

Вона відома є у Львові і Львівській області, а Шанс їй дасть можливість бути відомою по цілій Україні. Яка б передача не була погана, але телебачення та піар дають своє. І Ліля Ваврин зробила для своєї карєри правильний крок...який можливо, змінить її повністю ну і гонарири також.

Юрій Сєров - 23-3-2007 у 16:04

Саундтрек до Вогнем і Мечем і невідома... :)

Остап Шумин - 23-3-2007 у 16:14

Не подобається мені це все. Була ЛІЛЯ ВАВРІН, а зроблять звичайну "правільную" попсу, ще одну Білик :mad: Хоча..., їй вирішувати...

Odarka - 23-3-2007 у 17:36

Він то відомий, але не всі знають, що це Захар і Ліля Ваврин співають.

Dmy - 23-3-2007 у 18:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Щодо Лілі Ваврин.
Вона відома є у Львові і Львівській області, а Шанс їй дасть можливість бути відомою по цілій Україні. Яка б передача не була погана, але телебачення та піар дають своє

Якщо телебачення та піар Шансу справді надають такі гарні можливості, то чому крім Козловського ніхто такою чудовою нагодою не зміг скористатися? Щось у данському королівстві не склеюється.

Анастасія Кулакова - 24-3-2007 у 11:22

Окрім Козловського повною мірою шансом скористалися троє хлопців-фінвлістів з гурту "Авіатор". І в центральному, східному та південному регіонах вони мають неабиякий успіх.
А Іван Козловський? Віденська консерваторія для пересічного хлопця - це не успіх хіба?

Odarka - 26-3-2007 у 14:42

Щодо запитання Dmy,
Я працюю у концертній сфері, ми робимо багато корпоративних вечірок і уявіть собі найбільшою пополярністю користуються артисти з шансу: Павло Табаков, Козловський, Олеся Киричук... і за них готові платити хороші гонорари. І якщо даєш на вибір Ліля Ваврин чи вони - то вибирають людей, яких бачили на Інтері в Шансі.

Dmy - 26-3-2007 у 16:21

Може воно і так ... :rolleyes: Якщо Лілі набридла творчість, і їй більше до смаку забашляти по кабаках і банях, то, може, так і треба.
Павло Табаков, Олеся Киричук... дивно, але ніколи не чув цих видатних розкручених виконавців, навіть імен. Напевно, щось не те слухаю.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Нанушка
Окрім Козловського повною мірою шансом скористалися троє хлопців-фінвлістів з гурту "Авіатор". І в центральному, східному та південному регіонах вони мають неабиякий успіх

Ага, от я, власне, і мешкаю у південно-східному регіоні. Не пригадую жодної афіши про "Авіатор" (мабуть, їх успіх аж настільки неабиякий, що і ніякої реклами не треба ;)). Назва запам'яталася з останнього є-бачення, куди їх Нікітін - сам визнав - витягнув, аби трохи засвітити на 1 національному ТБ (як і тих дівок - Неангели ? чи що?)
Цитата:
А Іван Козловський? Віденська консерваторія для пересічного хлопця - це не успіх хіба?

Я щось про цю історію нічого не знаю. Це його віденський ректор після перегляду канала Інтер запросив?

Анастасія Кулакова - 26-3-2007 у 17:50

Ні, після Шансу, а точніше, завдяки шансу його (Івана) продюсером став Володимир Гришко - є потреба пояснювати хто це такий? І він організував йому вступ поза конкурсом та отримання гранту Віденської консерваторії. До речі, згаданий гурт "Не ангели" - теж з шансу)))))

Олександр Дєдик - 29-3-2007 у 09:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Саундтрек до Вогнем і Мечем і невідома... :)

Захар І Лілія переспівали цю пісню.
Оригінальний саундтрек співають Edyta Gorniak i Mietek Szczesniak