Форум Рідного Міста

Ремонт у ванній кімнаті

Громов Сергій - 19-3-2007 у 12:41

Прошу допомоги у спеціалістів !!

Панельний будинок, рапаті стіни й стеля у ванній - як правильно і якими матеріалами вирівняти під фарбування ?

Тарас Гулка - 19-3-2007 у 18:37

Стіни-плиткою, стелю-водостійким гіпсокартоном.

Тарас Ільчишин - 19-3-2007 у 21:22

собі робив стіни плиткою, а на стелю - касетони

Рост - 19-3-2007 у 21:25

Фарбувати у ванній не дуже. Краще плиткою до стелі. Покласти плитку - 8уо за метр, дешевше - погана якість роботи. Клей для плитки - декілька мішків, сама плитка (ми знайшли хорошу за 63 грн/кв.м).
Стелю я зробив з пластикової вагонки, підвісну, в неї вмонтовано лампи впотай, тільки не галогенки, бо вони світять заслабо ІМХО, а під лампи 220В.
Такий ремонт на роки, а фарбування - не знаю, це ж ванна.

Тарас Гулка - 19-3-2007 у 22:58

Цитата:
в неї вмонтовано лампи впотай, тільки не галогенки, бо вони світять заслабо ІМХО, а під лампи 220В.

Аналогічно робив собі. Спочатку чуть не поставив галогенки, але вчасно схаменувся. Вибір в сторону звичайних був не тому, що світять слабо, а тому, що не хотілось ставити трансформатори, і купувати дорогі лампочки. Знайомий поставив собі галогенки у ванній, то тепер то трансформатор купує то лампи. А воно все не дешеве.

Hanor Narasson - 20-3-2007 у 22:53

(c) "Альо гараж!" "гола" лампа у ванні (без абажуру) - велика небезпека для дітей, які бавляться із душем!!!!!!! Струмінь води попадає на розігріту лампу, вона тріскає... бр...

Рост - 20-3-2007 у 22:57

А хто сказав, що ці лампи мусять бути без абажуру? В продажу є купа з різними тарілками на ніжках, брульянтами і т.п.

Hanor Narasson - 20-3-2007 у 23:19

То така річ, що краще перебдіти... :o Між-іншим, навіть "тарілки на ніжках" варто при купівлі роздивитися добре, щоб не попав прямий струмінь води.
Можливо, живлення 12В у ванні було б і безпечніше.

Громов Сергій - 21-3-2007 у 10:04

Так ніхто і не порадив .... я мав наміри наштукатурити стелю у ванній - щоби до бетону трималося і від вологості не сипалося ..... як і чим ?

Юрій Сєров - 21-3-2007 у 11:49

Я не спец, але як на мене варто розглядати кілька варіантів для стелі:
1. Водостійкий гіпсокартон
2. Просто поштукатурити стелю і перетягнути гіпсом, потім снєжка - в мене так зроблено, не знаю чи найкращий варіант, бо потрохи руйнується фарба - не знаю чи зашвидко чи так і має бути. Можливо варто штукатурити стелю клеєм для плитки.
3. Зробити фальшстелю.

Громов Сергій - 21-3-2007 у 13:39

Отож ... другий варіант мені найцікавіший. Але просто "поштукатурити" вже було - за рік відпало шматками і не знаю причини

Юрій Сєров - 21-3-2007 у 14:15

Можливо занадто великий шар штукатурки? Або неякісний розчин.
Мені майстри, що вставляли вікна, казали зовні (до речі треба братися за внутрішні дзюрки) заштукатурювати Церезітом, він кращий (водостійкість, морозостійкість) порівняно з розчином.
А чому не хочете зробити гіпсокартон?

Тарас Гулка - 21-3-2007 у 14:25

Якщо не хочете чіпляти гіпсокартон через низькі стелі - то можна взяти пінопластові декоративні касетони і наклеїти просто на стелю- дешево, красиво, надійно. В мене висота 3.4, опустив гіпсокартоном до 3 і по гіпсокартоні наклеїв касетони. Стоїть вже 2 роки як нове.

Громов Сергій - 21-3-2007 у 14:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
А чому не хочете зробити гіпсокартон?


А полюбє прийдеться шпаклювати - чи бетон чи картонку, от власне щоби не відвалювалося. Старі мої нашарування ніби й Церезіт - в одному місці відстали від бетону і поопугали, в другому - зубами не відшкребеш ...

Hanor Narasson - 21-3-2007 у 17:09

Ще один варіант - натяжна стеля. Причому, є фірма у Львові, яка таке робить. Велика перевага - не треба нічого клеїти-штукатурити.

Громов Сергій - 21-3-2007 у 17:25

а як по цінах ?

Юрій Сєров - 21-3-2007 у 18:52

Можливо, на стиках плит воно повідлітало? Гіпсокартон, імхо, не буде давати тих тріщин.
Натяжні стелі колись рекламували на Львівській Хвилі, нічого про них сказати не можу, але релама була серйозна :)
Думаю, так щоб дешево і сердито - гіпсокартон. Там вийде значно менше шпатлювати і накладати гіпсу.

Hanor Narasson - 21-3-2007 у 20:32

Знайома з банку казала, що натяжна обійшлася дешевше гіпсокартону. Завтра спитаю, де купувала. Причому її вже 2 рази затоплювала її мама, яка живе на другому поверсі. Гіпсокартон вже прийшлося б переробляти, а та просто відчепили полотно збоку, злили воду, просушили і знову натягнули.

У мене був проспект львівської фірми з натяжними, але десь я його загубив.:( Взяв я його на гуртівні будматеріалів на Цитаделі, але не ЕРГО, а тій дальше, в наступному ангарі. Може спитайте там.

Тарас Гулка - 21-3-2007 у 21:36

Натяжні стелі - поворот із Зеленої на Батальну, бачив рекламний щит, що там в дворі є фірма, яка цим займається. Здаєтсья так і називається "Натяжні стелі"

Крім того ще одна фірма тут:
http://lamansh-ltd.com.ua/Steli.htm

Павло Жежнич - 22-3-2007 у 22:58

З натяжною стелею можна попасти, якщо сусід зверху залиє.:yawn:

Громов Сергій - 23-3-2007 у 10:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
З натяжною стелею можна попасти, якщо сусід зверху залиє.:yawn:


По цінах http://lamansh-ltd.com.ua/Pras.htm моя стеля в 4 квадрати вийде в 50 їжачків плюс дзюрка під витяжку ............. а заливати мене нікому - бо верхній поверх :cool:

Павло Жежнич - 23-3-2007 у 15:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Громов Сергій
По цінах http://lamansh-ltd.com.ua/Pras.htm моя стеля в 4 квадрати вийде в 50 їжачків плюс дзюрка під витяжку ............. а заливати мене нікому - бо верхній поверх :cool:

А якщо дах протече?:) То жарт. А якщо зверху все нормально, тоді виплачується.

Юрій Сєров - 23-3-2007 у 16:02

Думаю, виплачується в будь-якому випадку. 4 кв.м. якісної побілки+матеріали вийде на надто дешевше. І воно може швидко потріскатися.
Цікаво, скільки може служити та натяжна стеля.

Громов Сергій - 23-3-2007 у 16:14

Кажуть - 15 років гарантії