Форум Рідного Міста

Як Вам подобається травля Луценка?

Ірина Роздольська - 20-3-2007 у 23:49

Оглядали телебачення? Як вам подобається демократія, свобода слова і т.д. в нашій державі? Я не очікувала, що це буде настільки явно, настільки нагло і настільки непрофесійно. Сміх і гріх.

Андрій Пелещишин - 21-3-2007 у 07:56

Власне, що враховуючи що все "астільки нагло і настільки непрофесійно" - що це вистава, мета якої підняти рейтинг Луценка супроти Тимошенко.

Юрій Сєров - 21-3-2007 у 12:05

А я невпевнений, що це робиться супроти Тимошенко.
За вчора-сьогодні сталося стільки перестановок та призначень, що мені вже нічого не зрозуміло. Мені виглядає правдою інформація, що об'єднання Кириленка з Тимошенко підштовхнуло значну частину НУ до ПР. Якщо туди ще перейде якась частина "переконаних" БЮТівців, і коаліція справді отримає конституційну більшість, то тоді... навіть не хочеться думати. Втомився.

Тарас Задорожний - 22-3-2007 у 08:12

А я впевнений, що травлі нема. Як відкрили справу, так схаменулись і закрили. Медведько намагався вислужитись, хотів, як краще - а вийшло, як завжди. Ше й наганяй від Янека дістав :D:D:D

Уляна Дідич - 22-3-2007 у 10:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Власне, що враховуючи що все "астільки нагло і настільки непрофесійно" - що це вистава, мета якої підняти рейтинг Луценка супроти Тимошенко.



+1

Влад Беспалов - 22-3-2007 у 22:07

Вони вже усі у нирках сидять! Хочеться рельних змін - реформ, перетворень, а не якихось посткомуністичних депутатів з комплексами "меньшовартості" та поглядами зразка 73-го року.

Юрій Сєров - 22-3-2007 у 22:23

Цитата:
Хочеться рельних змін - реформ, перетворень...

Ой нема, та й нема, та й не буде, бо така вже судьба....:rolleyes: