Форум Рідного Міста

Вийшов новий ДВД про наше місто

Nazar - 22-3-2007 у 17:19

А саме DVD-проект „Наш Львів”.
Один з авторів, ведучий моєї улюбленої радіопрограми "Хронограф" Ігор Лильо. Хочу дуже подивитись, що ж там вони наробили такого.

Ну і за матеріалами сайту Львівської хвилі:
http://www.lwr.com.ua/news/show/22349
Наш Львів” на DVD-проекті. У Львові презентували фільм для львів’ян і туристів
22 березня 2007 року

Львів, Lwow, Lemberg, Leopolis. Історія Львова від заснування і до сьогодення. З львівськими легендами, історичними пам’ятками, хронологією, видатними львів'янами, кнайпами та цукернями. А ще коліжанками, філіжанками та мантилепами. Це все - DVD-проект „Наш Львів”, презентація якого відбулась напередодні.

Cпівавтор DVD-проекту „Наш Львів” Ігор Лильо: „Ми дуже хотіли відійти від такої зачарованості Львова, котра переходить (хай вибачать мені) в соплі і воплі. Мова йде про те, що Львів – динамічне місто, воно відкрите місто, воно місто, яке притягує до себе людей, полонить їх і дає їм можливість себе реалізувати. Ми дуже хотіли, щоб це був фільм динамічний, веселий і максимально перспективний.”

У DVD основою є двадцятихвилинний фільм про Львів з часу заснування і до сучасності. А ще у ньому рубрики: про архітектуру, музеї, кав'ярні, видатних львів'ян, літопис та невигадані історії. А на додачу словничок львівської говірки - гвари. DVD розрахований насамперед для туристів, для подарунку закордон, хоча багато цікавого у ньому можуть знайти і львів'яни.

Павло Жежнич - 22-3-2007 у 22:45

Скільки коштує?

Наталя Гриб - 4-5-2007 у 12:04

Я бачила уривки з фільму ще "у розробці" (так як мій знайомий один із авторів). Враження - СУПЕР!!! вартує "всі гроші"! ;)

Наталя Гриб - 4-5-2007 у 12:06

До речі, скоро зможете придбати диск у FiRmaNі. Орієнтовна ціна - 70грн.

Наталя Гриб - 4-5-2007 у 13:50

ХА! Вже є "Наш Львів" на FiRmaNі!!!! УРА!УРА!УРА!
Вартує 72.70грн. Раджу подивитися ;)

Галина Лев - 4-5-2007 у 15:51

А 20 хвилин про Львів не замало?

Наталя Гриб - 7-5-2007 у 10:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
А 20 хвилин про Львів не замало?



:lol: А хто Вам сказав що тривалысть диску 20 хв?:D

Галина Лев - 8-5-2007 у 16:29

Десь тут промайнуло, але вже нема. Вибачєйте.:mad: