Форум Рідного Міста

Покатушки на Львівському трамваї!

Влад Беспалов - 22-3-2007 у 23:00

Організацією трамвайних покатушок (коли люди їздять на арендованому трамаї по місту), займаються львів'яни, я є лише піар-менеджером цієї акції. Так ось, що Вам пропонується (цитати організатора):

"Першопричиною створення цієї теми стала вже вчорашня моя розмова із Sashою, який раніше працював у ЛКП "Львівелектротранс".
Ми розговорилися про організацію "трамвайних покатушок" у Львові цієї весни. І попередньо вирішили їх організувати наприкінці березня - початку квітня.
Найімовірнішою датою проведення такого міроприємства буде 31 березня. Пізніше здійснити об’їзд буде важче = оскільки приблизно у квітні (може й наприкінці березня - ще дату уточнимо) перекриють вулицю Гонти, що зумовить проблеми при поїздці по львівській трамсистемі...
Оптимально буде найняти трамвай Т-4 або й КТ-4 (можна, після КВР) з 1-го трам. депо. Ціни за оренду вагону уточнимо десь через тиждень-два...
Я думаю, що будуть присутні усі львівські та західноукраїнські трансфани. Їм буде гріхом пропустити таке міроприємство...
Можливо, можна буде провести "покатушки" десь 14 квітня, бо 14-15 квітня планується щось подібне у Луцьку. Щоб трансфани з інших міст відвідали львівські та луцькі "покатушки"... Але є висока ймовірність того, що вже тоді буде перекрита вул. Гонти і Підвальна, що зумовить значні проблеми при обїзді трамсистеми.

... також плануємо можливі тролейбусні "покатушки" у Львові, але десь наприкінці літа - восени...

"Все-таки точно дадуть вагон на 31 березня (субота). Початок поїздки орієнтовно о 11.30 - 12.00. "
Більш детальна інформація тут:
http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi?n=1&a=lm&t=3151&...

Андрій Пелещишин - 22-3-2007 у 23:06

Поясніть, а яке це має відношення до "Політики" ?
Тему переношу в рекламу, прошу бути уважнішим.

Hanor Narasson - 23-3-2007 у 08:19

ІМНО - треба перенести в Транспорт:lol: Просто ця "тусовка" "тусується" саме у розділах транспорт.

Tempika - 23-3-2007 у 11:49

....прочитала тред і так і не зрозуміла, де ж точка збору :-((