Форум Рідного Міста

Дізнайтесь більше про український свищик!

Андрій Гороховський - 27-3-2007 у 21:01

Добрий день усім форумчанам!

Вибачте за нескромність, але мушу розпіарити мій новостворений сайт – http://www.sadyba.org.ua/ , який відкрився буквально декілька днів назад. Його призначенням є запрошення до відпочинку в одній із приватних садиб у Карпатах. Крім того тут є багато досить рідкісних матеріалів по гуцульській народній архітектурі, музеях Карпат, описи туристичних маршрутів по Прикарпаттю, фото Карпат і, найважливіше, тут вперше зібрана інфа про українського свищика – не знаєте, що це таке? Тоді на „садибу”!

Звичайно, сайт поки що перебуває на ембріональній стадії розвитку, але головне, що перебуває...

Надіюсь на конструктивну критику.

Наперед дякую.

Ярема П. - 27-3-2007 у 23:10

Ну добре, все на сторінці класно і працює добре. 3 кімнати торохи малувато, а якщо буде більше бажаючих? Ну і крім того, зв'язок трохи поганий - тільки телефон фактично (бажано дзвонити). Я б ще там запхав форму для резервування на певні дні і показ актуального стану резервації - принаймні дурно б ніхто не дзвонив.

Дякую за відповідь!

Андрій Гороховський - 28-3-2007 у 15:51

Дякую!
Стосовно 3 кімнат, то садиба активно розбудовується (по крайній мірі вже у травні буде 4 кімнати).
Щодо зв'язку, то дійсно, для повного інформування бажано дзвонити, але на загальні запитання (більшість) ми із вдячністю відповімо як по email , так і по ICQ...
Форма для бронювання - така ідея літає, літає... і скоро я її таки зловлю )))

Юрій Сєров - 28-3-2007 у 20:31

Свищики цікавлять мало, а от на відпочинок на кілька днів поїхав би.
Як і скільки туди добиратися? Які ціни на харчування?

Андрій Гороховський - 28-3-2007 у 22:18

Як добиратися, карта тут
Садиба знаходиться у Ів-Франківській обл. (Косівський р-н), від Тернополя приблизно 200 км.

В принципі, Ви можете і не харчуватися в Яблунівській садибі - в Яблунові знаходиться декілька хороших кафе і т. п.
Але зазвичай, люди все ж таки харчуються в нас (добре готую))), тоді досягається якась змішана система (буцімто всі причетні до приготування) ну і відповідно про оплату забувається... Рідко обирають варіант, коли повністю все готую я, тоді ціна домовляється.