Форум Рідного Міста

Скрябін

NBM-Redaktor - 23-1-2003 у 15:53


Щодо Кузьми: будь-ласка, задавайте свої запитання всупереч розчаруванням.
Хоча зауважу наперед - він зараз дуже болісно ставиться до політики і кожне таке питання - то йому як серпом по патлах. Так що обережно. Після ефіру я на цьому форумі виставлю інформацію щодо даної ситуації: остання відповідь Кузьми на мої особисті допитування. Поки то є таємниця приватного листування, але якщо він не скаже цього в ефірі, думаю, доречним буде то опублікувати на форумі. Треба дати цій групі шанс реабілітації. Не завжди вони (музиканти) усвідомлююють, що несуть відповідальність за всіх своїх шанувальників, не завжди хочуть то приймати. Але це так. Впевнений, що кожен в житті помиляється, кожен переживає складні моменти. І навіть якщо виправдання вже нічого не змінять - люди міняються, і треба не переставати вірити їм. Хоча, звичайно, всьому є своя межа. Сподіваюсь. "Скрябін" до неї не наблизиться...

Nazar - 23-1-2003 у 16:28

Тут роздумувати можна багато, також можна висувати багато припущень по впливу метрополій на виклад світобачення...
На творчості то виглядає з мого боку так - перехід від старих дерев, птахів, розуміння мови риб, дощу та холоду до "...вночі вони ригають на офісні крісла...", "Вафлі"...

Але я не про то. Я про суперпроект Еутерпу. Так хочеться продовження. Чи будуть ще схожі проекти?Як бальзам на душу лягла композиція "Шукав свій дім"...

NBM-Redaktor - 23-1-2003 у 19:00

Щодо "Еутерпи" - то тут я можу відповісти (з останніх розмов з Кузьмою): поки він заморожений. Ніби "Лавіна М'юзік" висловила бажання випустити весь альбом, але особливих надій на то нема. Зараз "Скрябін" готує новий тур на літо...

Зоряна - 24-1-2003 у 18:46

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
(не секрет, що то був удар по шанувальниках Скрябіна, коли дізнались що він виступає на підтримку озимих)


Хочу опонувати думку про те, що "Скрябін" зганьбив себе, пропагуючи тих самих(поганих слів в свому лексиконі не вживаю).:saint:
Як на мене, наші люди не мають досвіду сприйняття політичної реклами, тому реагують неадекватно. Мабуть ситуація зміниться ще не скоро. Чомусь нікому не спадає на думку закидувати помідорами ведучого теле-чи радіопередачі, який пропагує в ефірі паскудну каву чи шампунь. Думаю що Кузьмі та його компанії можна це вибачити, враховуючи те, що для українців і України Скрябін зробив незміримо більше, не помічати цього можуть лише ті, хто не слідкують за їх творчістю.


Любіть тих, хто робить для України щось добре!

Валентин - 27-2-2003 у 15:53

Особисто я не вважаю, що політична реклама, до якої залучився Скрябін є чимось над ганебним. Звичайно без цього можна було б (точніше варто було б) обійтись. Але їсти хочеться всім. І нові альбоми хочеться записувати. Я був на концерті скрябіна, де під сценою стояло п'ятеро чудаків, які тримали опущеними великі пальці - показуючи свою відразу. Вважаю Андрій їм тоді досить зрозуміло розказав, що гроші не завжди прозоро-чиста штука, І ІНКОЛИ ТРЕБА БИ зрозуміти музиканта. З іншого боку, я час від часу дивлюся європейські канали, і трапляється коли перед виборами якийсь музика чи колектив підтримує певну політичну партію чи течію. Люди просто посеред концерта відкрито кажуть "Так, я лейборист, я вірю цим хлопцям, я знаю, що вони можуть багато зробити для моєї країни!!!". Це ж так само пряма політична реклама (доречі немає жодних гарантій того, що виконавець насправді вірить в те що проголошує, а не йому просто заплатили. Насправді там у них все набагато простіше. На цілу країну існує 2-3 партіїї, тому підтримавши одну з них музикант не втрачає багато своїх фанів.

P.S. якщо чесно, я думаю Кузьма добряче навчився з тої ситуації і на наступних виборах навряд чи захоче ризикувати ще раз. Доречі, як вам Кузьма-ведучий. По-моєму прикольно!

Павло Жежнич - 27-2-2003 у 18:17

Цитата:
Першим відправив користувач NBM-Redaktor
Хоча зауважу наперед - він зараз дуже болісно ставиться до політики і кожне таке питання - то йому як серпом по патлах. ... Треба дати цій групі шанс реабілітації. Не завжди вони (музиканти) усвідомлююють, що несуть відповідальність за всіх своїх шанувальників, не завжди хочуть то приймати. Але це так. Впевнений, що кожен в житті помиляється, кожен переживає складні моменти. І навіть якщо виправдання вже нічого не змінять - люди міняються, і треба не переставати вірити їм. Хоча, звичайно, всьому є своя межа. Сподіваюсь. "Скрябін" до неї не наблизиться...

Кожна людина має право на помилку, але якщо робити два рази одну і ту ж помилку, то це вже може видаватися як закономірність (розумні люди два рази на одні і ті ж граблі не стають). На попередніх виборах "Скрябін" ліг під кольорових (зелених), а на цих - під відморожених (озимих). І хай не дивуються, що їх за це дістають. Багатьом їх шанувальникам такі вчинки також як серпом по я... (патлах).:yawn:
Відносно політики і музики, то можна підтримувати якусь політичну силу. Але ця політична сила повинна мати чітку позицію (тоді можна вважати, що позиція музикантів аналогічна). Наприклад, КПУ, НУ, СПУ, СДПУ(0), ЗаЄду і т.д. А то підтримують явну підставу, а потім говорять "нє віноватая я"!:saint:

Nazar - 19-5-2003 у 11:47

Добре!

Добре саме те, що вчора по М1 в програмі "Твій формат" нарешті виступив Скрябін. Мені сподобався теперішній Скрябін, приємно та гармонійно виглядають два вокаліста (Кузьма та Андрій Підлужний). Почув ще один ремікс на "Най буде дощ", акустичний, як на мене, найкращий.

Загальні враження - завжди з задоволенням спостерігаю на ненаграну невимушеність Кузьми, то розслабляє та зглажує будь-яке сприйняття їх філософії.

тихий вечір - 19-5-2003 у 16:50

так, звичайно, теперішній скрябін класний
але найкращим він був у ранніх альбомах ("Хробак","Мова риб" )
як на мене саме тоді в музику і тексти виливалося їхнє справжнє глибоке, навіть інтимне, бачення того світу
зара цього немає

П.С. а що означає "згладжує будь-яке сприйняття їх філософії" ?

Nazar - 19-5-2003 у 20:47

Якщо взагалі сприймати Скрябіна, як філософію крізь призму вливання навколишнього бажання показати наявне за дійсне, то таки можна повчитись по-при розслабон від оточуючого розуміння тої музики та бажання провсеяк перемогти банальщину.
А про філософію, то йшлось про те, що не завжди геній є визнаним (коли сипе свої думки перед свиньми), та не завжди є геніальним те, що не можуть сприйняти свині (навіть,якщо то свійські свині, і живуть за принципом : корм-насолода-смерть). А Скрябіна таки добре сприймати невимушено та по-свому...

Гадаю п.с. пояснений....

Ну й написав:lol::lol::lol: Взагалі то там пропущене слово будь-яке гостре сприйняття....

Шкода, що Рой пішов...

Рост - 21-5-2003 у 12:07

Чесно кажучи, сам по собі Скрябін як музикант мені не до вподоби. Надто "гнила" в нього музика. Ну але це суб`єктивно, звісно.
Але вот що хочу сказати - не музикант для глядача (якщо він дійсно вважає себе музикантом, актором - іншими словами творцем), а глядач для музиканта. Не музикант має оглядатися на глядача, а навпаки. Звісно, якщо цей музикант не шукає дешевої популярності...
Отаке...

тихий вечір - 21-5-2003 у 13:25

ха
ви шо не знаєте, що:
глядач приходить і відходить, а їсти хочеться завжди

Юрій Сєров - 13-3-2008 у 19:19

Оце натрапив на інтерв'ю Кузьми: http://zaxid.net/newsua/2008/3/13/175031/

Здивований. Свого часу він досить негативно відукувався про Ющенка, тепер говорить шось зовсім инше:
Цитата:
Кузьма також додав, що одними з не багатьох політиків, яких він поважає, є Валерій Хорошковський та Віктор Ющенко. Зокрема, на думку лідера "Скрябіна", останній наділений надзвичайною добротою і харизмою.

Максим Стюфляєв - 13-3-2008 у 19:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Здивований. Свого часу він досить негативно відукувався про Ющенка, тепер говорить шось зовсім инше:
А чого Ви дивуєтеся? Влада змінилася, змінилися й погляди.

Серж Петренко - 14-3-2008 у 13:49

Свого часу Кузьма також говорив, що не виступатиме на одній сцені з російськими попсовиками. Як буде час переглянути свої паперові архіви - знайду інтерв'ю, здається, він ще й конкретні імена називав.

Роман Голощук - 15-3-2008 у 13:39

Ще один "креативний" проект від Кузьми - «Пающіє труси».
Докладніше тут: http://www.zik.com.ua/ua/news/2008/03/13/129410

Юрій Сєров - 15-3-2008 у 13:56

Думаю це буде не "креативний", а стьобний. Сподіваюся, він виконає свою місію і таких "талановитих" груп стане менше.
Бачив учора по ТВ репортаж про "квартирник" Скрябіна. Виглядало, що атмосфера там була суперова. Лише не зрозумів, де був концерт.

Юрій Сєров - 3-5-2008 у 12:33

Дивився учора трохи Таврійські Ігри. Досить гарний концерт - наші провідні виконавці, сподобалося.
Але написати хотів про інше: Організатор - Баграєв, тепер у фракції БЮТ.
І я вже здогадуюся кого буде підтримувати Скрябін на наступних президентських виборах... :lol:

Юрій Сєров - 2-9-2008 у 18:30

Скрябіна бездумно піарять моралітики, думаючи, що захищають населення.
http://korrespondent.net/showbiz/music/573007
Проснулися, називається.
Я б порадив Скрябіну ще зняти кліп на пісню Шмата і його рейтинги ще зростуть.

Горват Корнелія - 2-9-2008 у 19:45

[
Проснулися, називається.



Це називається " а ПОУТРУ колхоз проснулся"

Горват Корнелія - 2-9-2008 у 19:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров

Проснулися, називається.


Це називається "А ПОУТРУ колхоз проснулся"

Тарас Сокальський - 2-2-2015 у 12:12

Це правда? :(
Цитата:
У ДТП на Дніпропетровщині загинув Андрій Кузьменко, лідер гурту "Скрябін", повідомляє департамент Державтоінспекції МВС у понеділок, 2 лютого.
"За попередніми даними, близько 8-ї години 20 хвилин, у Криворізькому районі, біля села Лозоватка, сталося зіткнення позашляховика, в якому знаходився співак, та вантажівки. На жаль, від отриманих травм, Андрій Кузьменко, відомий під псевдонімом Кузьма Скрябін, загинув на місці пригоди", - говориться в повідомленні.
Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини події.
Андрій Кузьменко (псевдонім Кузьма) народився 17 серпня 1968 на Львівщині.
http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news_in_brief/2015/02/150202_vs_skry...

Тарас Сокальський - 2-2-2015 у 19:27

Останнє звернення Кузьми (нецензуровано!)
https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=85114404&v=tcBubn2UBQ0&...

Останнє інтерв’ю Скрябіна у Кременчуці - Громадське.Кременчук:
https://www.youtube.com/watch?v=CeZShLjskQQ

І, судячи з фото, обставини аварії подібні до загибелі Чорновола:
http://espreso.tv/news/2015/02/02/u_merezhi_zvyavylysya_foto_avariy...

Тарас Сокальський - 2-2-2015 у 19:43

Кажуть, що тут, в поворот не вписався...
https://www.google.com.ua/maps/@48.0624174,33.2238854,540m/data=!3m1...

Петро Гончар - 3-2-2015 у 10:54

Класична спецоперація з ліквідації відомої людини.
http://korrespondent.net/ukraine/3474496-poiavylas-skhema-avaryy-v-...
1573292.jpg - 53kB

І знову в Центральній Україні, як Чорновола...
Багато говорив, чи що?.. Комусь увірвався терпець?
Кузьма тут виступав як агент впливу: той вплив, який він чинив у суспільстві, видозмінював саме суспільство. Імовірно, не в тому напрямку, як декому хотілося б...
Джордж Харрісон, Курт Кобейн, Майкл Гатчінс, Віктор Цой, Олексій Балабанов, Андрій Панін - всі вони чинили колосальний вплив на суспільство.

Петро Гончар - 3-2-2015 у 14:40

Quid prodest - "шукай, кому вигідно" (латинське прислів'я). Так і в тій ситуації: кому була вигідна смерть популярного українського артиста? Кому вигідно було те, щоб його не стало?

1. Кремлю
Цим убивством вбиває двох зайців: нівелює вплив відомого западенця/укра на решті території України, де, за їхнім задумом, має запанувати "рускій мір", а штучна, винайдна австрійцями і поляками укр. мова, аж ніяк не вписується в їхню неоімперську парадиґму. Друге - Кузьма Скрябін своїм цим сценічним ім'ям "Скрябін" / (рос.)"Скрябин" цілковито затьмарив ім'я великого російського композитора, піаніста й педагога Олександра Миколайовича Скрябіна (25 грудня 1871 р. - 14 квітня 1915 р.). Останній взагалі не ґуґлився ні в Ґуґлі (!), ні через Яндекс (!!). Так довго тривати не могло, і терпіти таке неподобство неоімперці вже не мали сили...
Тепер це питання знято.

2. Чинній владі
Карочє, Кузьма Скрябін не фільтрував базар, наговорюючи живою народною мовою і на президента, і на АТО - через це йому і вкоротили віку. Інша версія полягає в тому, що таким чином було принесено в жертву відомого західняка (через те, що чоловіча частина населення Зх. України не надто хоче йти до армії). А раз так, то мусите віддати жертовне ягня дракону війни. Також як мобілізаційний чинник: ось побачите завтра у Церкві Преображення силу-силенну людей, котрі прийдуть попрощатися з Кузьмою, і в кожного на очах будуть сльози! Біда та горе об'єднують.

Петро Гончар - 4-2-2015 у 09:44

Учора на тому горесвісному "Інтері" в новинах о 8-ій вечора на початку проанонсували сюжет про малу батьківщину Кузьми Скрябіна, але... так і не показали... Чи, може, пропустив?
Тому, якщо чесно, є певні побоювання, щоб "нічого такого" не сталося сьогодні на відспівуванні і прощанні у церкві: все таки велика гурма людей буде. Щоб, не приведи господи, якогось *акту не сталося. В нашій ситуації можливо все.

Але хай там як, із втратою Кузьми Скрябіна ми втратили частинку свого життя: ми виростали разом з ним, слухали - завдяки йому! - добру якісну музику - ще колись на радіо "Ініціатива", потім на "Radio One".
Бо я, наприклад, давно вже взагалі нічого не слухаю - якийсь дебілізм навколо!.. ( Криза якась в душах людей, чи що? "Мене дивують люди, ті, що..." ходять з навушничками в вухах: що вони там слухають?!.. Голоси з чужих планет?! Хай краще читають Рея Бредбері "Марсіанські хроніки".

Але хай там як, Кузьма Скрябін вічно житиме в наших серцях!

В нас буде свій Скрябін - Кузьма, а в росіян - свій: великий композитор Скрябін, якого вони скоро почнуть заново популяризувати і піарити, щоб витіснити у пошуку в Гуглі українського Скрябіна... Ну, подивимося, хто кого...
http://tsn.ua/special-projects/skryabin/
http://www.wz.lviv.ua/interview/129669


Петро Гончар - 4-2-2015 у 15:34

Безумовно, "Скрябін" - це культурний феномен. А вклад Кузьми Скрябіна до пропагування сучасної української культури ще неоцінений її сучасниками: тільки майбутньому поколінню постане справжня сутність цього зх-українського феномену під назвою "Скрябін".

Кузьмі Скрябіну завдячують за пропагування сучасної, живої української мови по цілій України. Слово "генделик" на позначення русскої "кафешки-забігайлівки" вже стало вживаним з-поміж депутатів Верховної Ради! А таке адепти і апологети "руского міра" не пробачають.
Фактично, він був приречений...

Петро Гончар - 5-2-2015 у 01:25

"Інтер" розставив акценти чітко: "сегодня львовяне хоронили своего кумира".
Не українці, люди доброї волі хоронили та проводжали в останню путь свого славного земляка і просто друга - колєґу! - а... просто містечково так - львів'яни ховали одного з багатьох своїх кумирів-ідолів. Тобто Кузьма - не всієї України, а лише Львова. Та й то він якийсь кумир...

Петро Гончар - 5-2-2015 у 16:55

Тут увесь Кузьма Скрябін.

Петро Гончар - 6-2-2015 у 00:25

Якщо чесно, то ще й досі не віриться... :(
http://24tv.ua/news/showNews.do?vichno_zhivi_yak_hovali_rokkumiriv_...

p.s. До речі, всі його називають чогось рок-музикантом... Але там жодним роком ані не пахне: "Скрябін" виконував добротний, файний і надзвичайно мелодійний брит-поп, як і належиться такому бути. "Скрябін" є перший в Україні, хто заспівав у стилі брит-поп.
540114_1163898.jpg - 24kB

Петро Гончар - 6-2-2015 у 15:45

Була третя машина...
Цитата:
Підприємець 29-річний Дмитро Ященко із Запоріжжя їхав із Кривого Рога вранці 2 лютого. Каже, бачив аварію, у якій загинув Андрій Кузьменко. Той їхав білою "Тойотою".
— Мене обігнав білий джип, — розповідає. — Його наздогнала чорна "Хонда" й почала підрізати на повороті з боку обочини, ніби штовхаючи до середини дороги. Вдалині стояв молоковоз. Коли "Хонда" виштовхала джип, молоковоз виїхав назустріч. "Тойота" з ним зіштовхнулася. "Хонда" поїхала далі. А я зупинився. Ще багато машин стали й кинулися до місця аварії. Дівчата й жінки вищать, кричать.
Нас їхало четверо мужиків, підійшли до водія джипа. А він так затиснений, що всі разом не могли двері відкрити. Водій був ще живий, ворушив лівою ногою. Голова в крові. Я притулив пальці до шиї, пульс відчувався. Хвилин за 20 він помер на наших очах. "Швидка", ДАІ, еменесники приїхали хвилин за 40 чи годину з Кривого Рога. Хоча із Дніпропетровська їм хвилин 15–20.
Машину стали розрізати. Побачили, що на підлозі біля водія була непритомна жінка (адміністратор гурту "Скрябін". — "Газета по-українськи") Ольга Любченко. Її забрали. Водій молоковоза був на диво спокійний. Хоча в таких ситуаціях почуваєшся винним, біжиш витягувати, допомагати. А він — хоч би що. З ним їхала жінка, була в легкому шоці.
Я сказав даїшникам, що був свідком аварії. Але мене не хотіли слухати, взяли телефон, і досі ніхто не дзвонить. Увечері друг, який був зі мною в машині, сказав, що то загинув Скрябін.
Чоловік розмістив оголошення про аварію на своїй сторінці у "Фейсбуці". Наступного дня її заблокували. Дмитрові телефонують незнайомці. Запрошують на зустріч, щоб поговорити про аварію. Розпитують, де живе.
— Схоже, мною зайнялися, — каже Ященко. — І вся ця аварія мені здається запланованим убивством.

Тоді, виходить, що Олексій Мочанов просто займався тролінгом, свідомо поширюючи неправдиву інформацію, щоб ввести суспільство в оману. Хто зна, а може, він і є... той самий аґент, хто сидів за кермом цієї третьої машини і виштовхував машину Кузьми назустріч смерті... Адже професійному перегонцеві це така ж сама близька й рідна ситуація, як нам, приміром, вийти з вагона метро і однорідною масою рухатися до виходу: трохи поштовхуюючи одне одного, якщо дуже щільно є... Бо можна так штовхнути сусіда поруч, що той аж відлетить, правда? Але ми того не робимо, бо можна дістати потім за це... Це те саме, як у перегонах американської серії NASCAR, де штовхаються грубо і брутально, і в перегонах німецького кільцевого чемпіонату DTM, де, якщо не штовхаються, то "облизують" одне одно кузовами до міліметра - настільки філігранне керування спортивними машинами у професійних перегонців...
Тому виштовхнути машину якось чайника з проїжджої частини - це як два пальці об асфальт...

Андрій Пелещишин - 6-2-2015 у 23:29

Цитата: Початково розміщене учасником Петро Гончар  
"Інтер" розставив акценти чітко: "сегодня львовяне хоронили своего кумира".
Не українці, люди доброї волі хоронили та проводжали в останню путь свого славного земляка і просто друга - колєґу! - а... просто містечково так - львів'яни ховали одного з багатьох своїх кумирів-ідолів. Тобто Кузьма - не всієї України, а лише Львова. Та й то він якийсь кумир...

Огидну риторику вибрав Інтер. "Кумир" - якась чортівня і, як на мене, приниження.

Петро Гончар - 7-2-2015 у 00:28

Цитата Кузьми Скрябіна:
Цитата:
Наскільки я знаю, Майдан був на бабки Льовочкіна...

То що, помста Льовочкіна? Чи то так Льовочкіна підставляють загибеллю Скрябіна?


Петро Гончар - 7-2-2015 у 01:18

Ніколи не мав Скрябіна за кумира, бо він був НАШ, рідний, з Галичини, свій хлопака, член всієї нашої галицької родини. Сприймали його таким, яким він є. Але особливо не цікавився його ані життям, ані творчістю. Звичайно, його хіти знають усі: від малого до великого. Але після його смерті взявся шукати інформацію про нього більше. І от що зауважив: говорив він одверто і прямолінійно. Чи це, бува, не була його найголовніша помилка в його житті? Можна було трошки прогнутися, як ковила у степу на рвучкому вітрі, щоб не зламатися? Прикусити трохи язика? Бо такі реалії нашого часу. От, наприклад, його кумир молодості - гурт "Depeche Mode", якого він раніше частенько копіював: манерою виконання, стилем, музикою, звучанням, - сьогодні, попри справедливо заслужений зірковий статус - це, фактично, люди Землі, космополіти! - а не висуваються, ніде їх не чути, ні в яких скандалах... Але періодично дають концерти. Не від того, щоб грошенят заробити: люди такого статусу, що мають ВСЕ, решту свого життя проводять переважно у роздумах та пошуках сенсу життя... Але вони стають справжніми кумирами мільонів, ідолами, богами, що низійшли з Олімпу до простих людей. Люди стають залежними від своїх богів, котрих періодично мають бачити та чути. Ось чому після загибелі Віктора Цоя його палкі шанувальники ще по кілька діб не відходили від його могили, а особливі, радикально налаштовані фанати, то ті взагалі вкорочували собі віку: без їхнього бога життя для них вже не мало сенсу.

Спомин

Петро Гончар - 7-2-2015 у 01:33

Отут явний перебор... :(
І для декого це стало останньою краплею у чаші терпіння... :(
Я думаю, його через третіх-четвертих осіб якось попереджали про це... :(

Петро Гончар - 7-2-2015 у 19:45

Люди як кораблі

Петро Гончар - 7-2-2015 у 19:54

Місця щасливих людей

Петро Гончар - 7-2-2015 у 19:55

Говорили і курили

Петро Гончар - 7-2-2015 у 20:00

Мам

Петро Гончар - 7-2-2015 у 20:06

Кинули

Петро Гончар - 7-2-2015 у 20:06

Старі фотографії

Петро Гончар - 7-2-2015 у 20:21

Танець пінгвіна

Петро Гончар - 7-2-2015 у 20:22

Я сховаю тебе

Петро Гончар - 7-2-2015 у 20:25

Кольорова

Петро Гончар - 7-2-2015 у 20:35

Сам собі країна

Петро Гончар - 7-2-2015 у 20:40

Скрябін feat. Ірина Білик - Мовчати

Петро Гончар - 7-2-2015 у 20:48

608098_2_w_1000.jpg - 107kB

Юрій Сєров - 9-2-2015 у 16:00

І родичі і друзі Кузьми просять не розповсюджувати фейкові новини про нібито вбивство співака. Так сталася трагедія, але це лише сумний збіг обставин.

Петро Гончар - 10-2-2015 у 09:19

Та про що там говорити: філігранно все зроблено, комар носа не підточить, як то кажуть.

Андрій Пелещишин - 10-2-2015 у 18:19

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
І родичі і друзі Кузьми просять не розповсюджувати фейкові новини про нібито вбивство співака. Так сталася трагедія, але це лише сумний збіг обставин.

Юрій Сєров - 10-2-2015 у 22:45

Мама Кузьми "Скрябіна", який трагічно загинув у ДТП, звернулася до преси і попросила не спекулювати на темі смерті музиканта. За словами Ольги Михайлівни дівчина, яка була в той момент разом з Кузьмою в машині, дала свідчення. З них стає зрозумілим, що смерть Кузьми є "страшною випадковістю", передає "Львівська Хвиля". "Не було ніякої підстави, було чисте ДТП... Мені вже все доклали, є свідок, є людина, яка їхала з ним в машині. Поговорили з нею. На середині дороги був лід. Все було наче сухо, та посередині дороги була льодова брила. І він на неї попав", - поділилася Ольга Михайлівна.

Вона наголосила, що її сина ніхто не вбивав і попросила українців "відпустити" Кузьму "Не було ніякого вбивства! Мого сина ніхто не вбивав! Заспокойтеся! Я вам всім дуже дякую! Усім дякую, хто був зі мною в цей тяжкий час! Та нехай його душа спокійно спочиває", - сказала мама музиканта.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/glamur/suputnicya-kuzmi-rozpovila-podrobici-smertelno...


dr.Trollin - 10-2-2015 у 23:02

тут такеє...
свідок - це дуже добре...

АЛЕ свідок і _офіційни_ верифікований висновок - це не є еквівалентні справи...

я би перед тим як рЯдити почекав на це.
бо варіативність місце має (я не про такі тривальні/примітивні речі як "підрізали")

_душа_ таки хай спочиває спокійно. атож.
але (на скільки я розумію Кузьму) стан спочинку то НЕ є те, що він обрати мав намір.

"відпустити душу" - ну так. хай Летить.
а от "спочивати" ... ну то вже як забажає він...

Юрій Сєров - 11-2-2015 у 21:39

Хороший текст, про те, що ми можемо зробити в пам'ять про Кузьму, замість того, щоб роздувати теорії змови.
Смерть Скрябіна: причини і уроки
http://kurs.if.ua/blogs/smert_skryabina_prychyny_i_uroky_14203.html