Форум Рідного Міста

Чи підпише Ющенко указ про розпуск парламенту?

Юрій Сєров - 29-3-2007 у 16:25

Чи підпише Ющенко указ про розпуск парламенту найближчим часом?

tysovska - 29-3-2007 у 16:29

Це моє wishful thinking, але голосую за "так".

Ярема П. - 29-3-2007 у 16:33

Та що тут голосувати, як завжди в останню хвилину спасує. Не підпише найближчим часом - повна відповідь. Не найближчим - залежить який проміжок часу:D Може перед виборами президента?

Остап Шумин - 29-3-2007 у 16:35

Ніколи. Якщо підпише з мене пиво :P

Ярема П. - 29-3-2007 у 17:00

До Остап Шумин: так за що ти проголосував? Бачу тільки мій єдиний голос "ні".

Остап Шумин - 29-3-2007 у 17:03

Не звернув уваги, що це голосування :)

Сергій Бєляєв - 29-3-2007 у 17:08

Питання не у тому, чи підпише, а у тому, чи парламент розпуститься.

vovka - 29-3-2007 у 17:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Питання не у тому, чи підпише, а у тому, чи парламент розпуститься.

Нікуда він не дінеться.

А після підписання указу недоторканість відразу знімається чи ні ? :baddevil:

Я думаю що таки підпише - голосував за "так". От консультації зібрався вже провести на днях (ті які передують розпуску і є обовязкові ). Хотя ВАЮ непередбачуваний.

marco - 29-3-2007 у 20:20

навіть якщо підпише для розпуску парламенту цього буде недостатньо.
але чи знайде в собі сили дотиснути їх докінця без "круглих столів"?
хотілось би вірити в це, але...

Ярема П. - 29-3-2007 у 23:03

Ще такого слюнтявого Україна не мала...

Тарас Задорожний - 30-3-2007 у 07:22

Все залежатиме від суботи і майдану. Якщо, не дай Бог, виникне якась потасовка, у країні можна вводити надзвичайний стан і підписувати указ. Думаю, що на це чекається. Але указ, за певними чутками підписаний ще раніше, але не оприлюднений

Сергій Бєляєв - 30-3-2007 у 10:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Нікуда він не дінеться.

Я б не був такий упевнений. Зі сторони Мороза і Януковича вже короткі коментарі щодо легітимності такої процедури пролунали.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від marco
але чи знайде в собі сили дотиснути їх докінця без "круглих столів"?

Причому знайти треба не тільки душевні і фізичні сили, але й їх матеріальне підгрунтя. Армія у нас у політику не втручається (досвід попередніх політичних криз це продемонстрував), а внутрішні війська вже зрозуміло на чиєму боці.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Все залежатиме від суботи і майдану. Якщо, не дай Бог, виникне якась потасовка, у країні можна вводити надзвичайний стан і підписувати указ.

Все може бути. Черновецький вже заявив, що не дозволить майдан робити.
Щодо надзвичайного стану, то це рішення Президента може легітимізувати тільки парламент. Тобто після указу про НС ВРУ розпускати вже неможна. Розпуск парламенту за таких умов надасть депутатам можливість не лише не підкоритися рішенню Президента, але й розпочати певні конституційні процедури щодо нього.

Юрій Сєров - 30-3-2007 у 12:59

Ющенко як Ющенко. Крок вперед, 2 кроки назад.

Ірина Роздольська - 30-3-2007 у 13:46

Маєш на увазі антипод Леніна з його "ленінським тангом"?:lol:

Юрій Сєров - 30-3-2007 у 14:22

Та вже відмінив консультації, проводить переговори з Януковичем, і т.д.

Ірина Роздольська - 30-3-2007 у 14:29

Жіночка, яка написала статтю http://www.pravda.com.ua/news/2007/3/30/56529.htm в українській правді, мала рацію:

Цитата:

Чи дійсно ситуація в політикумі загострилася до останньої межі і може призвести до дострокових парламентських виборів вже зараз?

Симптоми є, але знов якісь несправжні. Як і раніше, немає повної щирості в самій формі протистояння.

Стільки розмов про тотальну корупцію, що пронизала парламент і рухає урядом та коаліцією. Саме корупцією пояснюється так званий "проект 300", що начебто призвів до наміру президента покарати це зло одним рішенням про дострокові вибори...


Цитата:

Якби не ця обмовка, - ще можна було б повірити, ніби Ющенку й самому набридло піддаватись на перманентний шантаж і дивитися на те, що відбувається у Верховній Раді, мовчки очікуючи, чим все це для нього може скінчитися.

А так...

Ну, зберуться вони знов, тепер вже за участі лідерів фракцій – читай, з Тимошенко, - і знов про щось домовлятимуться, про що народові повідомлять лише частково. Потім знов почнеться сварка...

Вони вже нещодавно так збирались, з лідерами фракцій і до погрози виборами. І що? Який результат?

tysovska - 30-3-2007 у 16:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Все може бути. Черновецький вже заявив, що не дозволить майдан робити.

Хто його питатиме?

Юрій Сєров - 30-3-2007 у 16:57

Хто-хто, а Черновецький має сидіти тихо-тихо. Бо він вже всіх дістав і може першим залишитися без крісла.

Ярема П. - 30-3-2007 у 17:19

http://pravda.com.ua/news/2007/3/30/56575.htm :

Цитата:

Важко уявити, щоби президент ще якої-небудь держави у світі домовлявся з політичними силами про збереження суверенності чи цілісності цієї самої держави.

Яка може бути доля тієї держави, суверенність і територіальна цілісність якої може у принципі бути предметом політичних домовленостей?!

Вікторія Котлярова - 30-3-2007 у 17:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Хто-хто, а Черновецький має сидіти тихо-тихо. Бо він вже всіх дістав і може першим залишитися без крісла.

Щось тихо йому не сидиться))) Невгамовний. Вирішили переробити дорогу на вулиці Перова - вже другий рік з роботи на роботу в пробках стою - бо дорогу, бачте, роблять з 8 до 18-00. Якби там не було, а при Омельченко її б вночі робили, й давно б уже закінчили... Ато дурня якась виходить, замість того, щоб покращити - тільки гірше зробили.

Юрій Сєров - 1-4-2007 у 21:03

Сьогодні Головатий переконував, що конституційних підстав для розпуску немає. І мабуть правий Головатий (дуже толоковий чоловік, імхо), підстав немає, новий парламент буде майже таким самим по складу. А зміни потрібні якісні...
Що ж краще : неконституційний розпуск чи хай далі рулять регіони?

Ярема П. - 1-4-2007 у 22:32

А біс знає, і одне і друге недобре. От якби їх обох "век"...

Іван Лихобор - 2-4-2007 у 10:41

Звичайно, не підпише. Хіба дурний би був рубати сук, на якому сидить.
Наприкінці тижня щось там говорив, якісь такі ніби серйозні заяви з його уст злетіли - а от сьогодні зберуться на 14.00 "на офіційну консультацію", і по ній він виголосить, чи його прес-секретар зачитає, що, мовляв, були проведенні узгодження і т.д. і т.п.... і Раду вирішили не розпускати. МРД !!!
Пустомеля - от хто він є!

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрія Сєрова
Сьогодні Головатий переконував, що конституційних підстав для розпуску немає. І мабуть правий Головатий (дуже толковий чоловік, імхо), підстав немає, новий парламент буде майже таким самим по складу. А зміни потрібні якісні...

Згоден із тим, що Головатий толковий чоловік. Таких би побільше в українському політикумі.

tysovska - 2-4-2007 у 11:44

Головатий говорив таке, що в мене закралися підозри, чи його часом теж не перекупили.

Odarka - 2-4-2007 у 13:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
Головатий говорив таке, що в мене закралися підозри, чи його часом теж не перекупили.


Головатий там, де більше платять, невже ви ще цього не зрозуміли?

Іван Лихобор - 2-4-2007 у 14:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
Головатий говорив таке, що в мене закралися підозри, чи його часом теж не перекупили.

Нічого дивного, бо Головатий професійний юрист, а отже може обстоювати на професійному рівні ті чи інші інтереси. По-іншому, він лобіст.

Цитата:
Цитата з рос. Вікі
Лобізм – практика обстоювання інтересів у парламенті неурядовими об’єднаннями та фінансово-промисловими групами (Головатий, як відомо, до жодної партії не належить, але невідомо, чиї інтереси у ВР він представляє. - І.Л.). Деколи пов’язуються з корупцією у владі або є її евфемізмом. Депутати, що представляють інтереси того чи іншого угрупування називаються лобісти, а їх групи – лобі. Вони беруть участь у просуванні потрібних законопроектів. Специфічний інститут політичної системи, механізм впливу приватних і громадських організацій на процес ухвалення рішень органами державної влади щодо питань внутрішньої та зовнішньої політики. (Википедия)

http://www.academia.org.ua/index.php?p_id=30&id=223
http://www.academia.org.ua/index.php?p_id=30&id=54

До речі, його прізвище цілком відповідає отій його чесноті: розумний - толковий - головатий (Словник синонімів)
:wow:

Юрій Сєров - 2-4-2007 у 14:53

Всяке може бути... Але як на мене, він говорив розумні речі. Так, звісно, нам (мені дуже) хотілося б, щоб Ющенко розігнав парламент, але 1 - вагомих конституційних підстав немає, 2 - результат перевиборів буде приблизно такий же.
За цих умов, Ющенко мабуть буде намагатися виторгувати собі якнайбільші поступки, і чекати, коли значно зросте невдоволення урядом (для цього потрібно, щоб економічна ситуація погіршилась досить серйозно, а це вимагає часу) ну або коли трапиться досить малоймовірний випадок і Янукович подасть у відставку або загине.

vovka - 2-4-2007 у 18:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров2 - результат перевиборів буде приблизно такий же.

Мороза небуде і це мене дуже тішить :o

Я взагалі за те щоб вибори були кожного року :)) За такий час ще депутати ще не встигають "прирости до корита" :baddevil:

Стосовно Головатого. Щось він не схожий на професійного юриста.. Памятаю він пробував Ющенка від Піскуна захищати. Нічого не вийшло.

Тарас Гулка - 2-4-2007 у 19:34

Є ще один варіант. Це коли всі опозиційні депутати швиденько скидають свої мандати. Таким чином, 300 голосів коаліція вже не набере ніколи (просто не буде кому до них перебігати), президент ветує всі закони, а там і до розпуску недалеко

Юрій Сєров - 2-4-2007 у 20:13

Цитата:
Є ще один варіант. Це коли всі опозиційні депутати швиденько скидають свої мандати. Таким чином, 300 голосів коаліція вже не набере ніколи (просто не буде кому до них перебігати), президент ветує всі закони, а там і до розпуску недалеко

Та ну, це нереально.:rolleyes:
По-перше перебіжчиками, як правило, є бізнесмени, котрі заплатили за потрапляння в список. Викинути 2-5 млн. - це для них смерті подібне. Крім того, мільйони це одне, а те, що для них існує загроза. на другий день опинитися на нарах, вагоміший фактор. :)
Крім того "скидання" вимагає багато часу. Та й, зрештою, коаліція без 300 голосів може повноцінно функціонувати. Президент буде ветувати - вони постійно зможуть казати, що все що погано - через нього, бо він ветує всі закони.

Тим часом ситуація стає напруженішою...

Юрій Сєров - 2-4-2007 у 20:15

Цитата:
Президент Віктор Ющенко підписав указ про розпуск Верховнорї Ради. Про це він заявив під час звернення до народу в понеділок. За його словами, він це зробив, щоб захистити націю від зазіхань на конституційний лад України

я проголосував правильно :)

Тепер можна робити голосувалку - "чи розпуститься парламент?"

Тарас Гулка - 2-4-2007 у 20:15

Підписав! А я не вгадав

vovka - 2-4-2007 у 21:20

Нормально. Тепер побачим чи зрада роспуститься :baddevil:

Юрій Сєров - 2-4-2007 у 21:30

І знову екшн! :)
ВАЮ здається заперечив твердження, що в нього відсутні деякі репродуктивні органи. :lol:
Правда він демонструє характер лише тоді коли його в дупу дзьобає мертвий півень.

Юрій Сєров - 2-4-2007 у 23:01

Головатий продовжує відстоювати свою позицію, вважає, що ВАЮ узурпує владу. http://pravda.com.ua/news/2007/4/2/56733.htm Хм-м-м... Дивно.:rolleyes:
ІМХО, перевибори парламенту - це саме те, що треба.
"Хочете 300 голосів? Хай народ Вам їх дасть!" (Вінський)