Форум Рідного Міста

300 спартанців

Юрій Сєров - 1-4-2007 у 14:38

300 спартанців: http://imdb.com/title/tt0416449/
Якщо хтось подумає, що це історичний фільм, той глибоко помилиться. Це суцільний екшн, де основне місце займає битва. Не можу сказати, що вийшло дуже оригінально, оскільки вже повиходило багато фільмів, з постановками великих батальних сцен: Хоробре Серце, Володарі Кілець, Троя..., але все ж як на екшн, то зробили досить непогано. Дивитися мабуть все ж таки краще в кінотеатрі.
Єдиний мінус - російський дубляж, за який так чомусь борються деякі сили в Україні.

Ярема П. - 1-4-2007 у 14:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Єдиний мінус - російський дубляж, за який так чомусь борються деякі сили в Україні.


Best!!! :lol:

Demyan - 2-4-2007 у 07:37

Зовсім не сподобався, навіть не додивився до кінця, битви - примітивні як на мене, рухи одні і тіж самі, ті чудовища-бійці теж особливо не справили враження, також "сцена" для бійок якась маленька як на мене.

Юрій Сєров - 2-4-2007 у 14:54

Цитата:
також "сцена" для бійок якась маленька як на мене.

Ну так їх всього 300 було... :)

Demyan - 2-4-2007 у 15:00

4 людей вже подивилися з роботи - двоє не додивилися як і я іншим теж не сподобався.

Юрій Сєров - 2-4-2007 у 23:44

Смію запитати, ви в кінотеатрі дивилися чи екранку? Як вже казав, вартує дивитися в кінотеатрі.
А відносно сподобалося/несподобалося - на колір і смак, товариш не всяк! :)
Не можу сказати, що я в захопленні, але мені сподобалося. Зрештою, після 2 і 3 Володаря Кілець, не було фільмів схожого за жанром, які б мене сильно вражали.

Наталя Гриб - 19-4-2007 у 17:15

Я ще не дивилася, але знайомі ділилися враженнями. Кажуть, що СУПЕР! Задоволені на всі 100%. Проте бачу, що не всім подобається:) Треба й собі якось перелгянути...

Сергій Гарасимчук - 6-5-2007 у 23:46

Особисто мені фільм сподобався. Так-так спецефекти, комп.графіка, але зроблено більш-менш добре.Є прорахунки(вбивали чуваків а в наступній битві знову 300,шрами на ріізним місцях...) Але...