Форум Рідного Міста

Найпопулярніші радіостанції Львова

Ігор Баранік - 5-4-2007 у 20:33

Давайте напишемо десятку своїх улюблених радіостанцій і потім в наступній темі за них проголосеємо.
Увага! Прохання дуже зважено писати свою улюблену станцію і не повторюватися. Також бажано щоб один користувач написав не більше однієї станції.

Юрій Сєров - 5-4-2007 у 20:40

А ви певні, що у Львові є 10 радіостанцій?
Так, щоб дуже, не слухаю жодне. Але час-від-часу: Львівська Хвиля, РадіоЛюкс, РадіоМан

Ігор Баранік - 5-4-2007 у 21:26

Їх то не 10, але більше не вміститься в список голосувань. І ви ж Юрію одразу порушили правила, я ж просив, один користувач одна станція. Ви написали аж три, будь-ласка визначтеся і напишіть одну.

Юрій Сєров - 5-4-2007 у 21:28

Львівська Хвиля

Ігор Баранік - 5-4-2007 у 21:31

Спеціально для вас Юрію переглянув офіційну інформацію. Отже У Львові мовить 22 радіостанції. Це рахуючи діапазони: • Діапазон ДХ (LW, Meteo), • Діапазон СХ (MW, AM), Нижній піддіапазон УКХ ЧМ (FM1).

Юрій Сєров - 5-4-2007 у 21:46

Може бути. Я в видах шансону не розбираюся :baddevil:

Hanor Narasson - 5-4-2007 у 22:47

Польське Радіо - 1 :rolleyes:

Hanor Narasson - 5-4-2007 у 22:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
А ви певні, що у Львові є 10 радіостанцій?
Так, щоб дуже, не слухаю жодне. Але час-від-часу: Львівська Хвиля, РадіоЛюкс, РадіоМан


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Спеціально для вас Юрію переглянув офіційну інформацію. Отже У Львові мовить 22 радіостанції. Це рахуючи діапазони: • Діапазон ДХ (LW, Meteo), • Діапазон СХ (MW, AM), Нижній піддіапазон УКХ ЧМ (FM1).


Я слухаю переважно з інтернету, тому кількість радіостанцій підрахувати нереально.:baddevil:

Остап Шумин - 6-4-2007 у 08:09

Ера

Tempika - 6-4-2007 у 08:19

Радіоман

marco - 6-4-2007 у 14:24

РадіоMан

Ігор Баранік - 6-4-2007 у 19:37

Не повторюватися шановні пліз.
Отже вказувати потрібно лише ефірні радіостінції, котрі транслюються на звичайному радіоприймачі.
Польські радіостанції, які можливо просто зловити не рахуються. Рахуються лише українські мовники.
Що ми маємо наразі, три станції, лишилося ще сім.
Львівська Хвиля
Ера
РадіоMан

Nazar - 7-4-2007 у 13:45

Львівська хвиля, станція динамічно міняється у кращу сторону

Ігор Баранік - 7-4-2007 у 18:17

Повтор. Офтоп. Назар.
Три станції так і залишається.

Наталя Гриб - 19-4-2007 у 16:48

Мені подобається Радіоман - там завжди крутять хорошу музику

Сергій Бєляєв - 19-4-2007 у 17:45

Останнім часом переважно M-FM. Дуже хороший фон :)

Demyan - 20-4-2007 у 07:56

Ретро - реклами нема і базарять поменьше.

Ігор Баранік - 20-4-2007 у 15:43

Вже 5 є. Лишилося ще пять.
Львівська Хвиля
Ера
РадіоMан
M-FM
Ретро

Євген Мілошевіч - 13-9-2007 у 16:27

Gala

Юрій Сєров - 3-10-2007 у 13:50

Західна інформаційна корпорація
3 жовтня 2007 р.
Львівські журналісти готують «антидонецький» флешмоб – «Ні «РадіоМан» без людей, які там працюють»

Після звільнення директора і працівників «РадіоМан» у Львові журналісти розмістили в Інтернеті на одному з блогів «Livejournal» інформацію про підготовку флешмобу на підтримку «Радіоман». Основна вимога – «Ні «РадіоМан» без людей, які там працюють».

Нагадаємо, що після звільнення директора «РадіоМану» Романа Зайця, який очолював радіо з моменту його заснування, працівники інформаційного та рекламного відділу цього радіо також написали заяви на звільнення. Їхній основний аргумент такий: вони не хочуть працювати без керівника, якого цінують і поважають.

Окрім того, колектив не сприйняв нового директора, якого запропонував йому інвестор. Окрім того, журналісти у своїх блогах розповіли, що причини конфлікту у неадекватному поводженні нового керівника радіостанції, який приїхав до Львова з Донецька. Окрім того, за їх словами, «донецький шеф» демонстративно говорить російською..

За словами журналістів, їх позиція чітка. «…ми зберігаємо за собою тверду позицію і дружньо залишаємо улюблену радіостанцію, бо не маємо жодного бажання ще раз почути "нє нравіцца — свалівайтє". Безперечно, «РадіоМан» з приходом нових людей працюватиме і надалі, але ми надто звикли працювати великою сім"єю з шефом, якого любили і поважали. Наразі ми зробили свій вибір!», – заявили журналісти.

За даними ЗІКу, зараз трудовий колектив готує до оприлюднення свою заяву.

Odarka - 3-10-2007 у 14:23

Радіо Ман пертвориться на ще одне російськомвне радіо нашого міста:(((

Олесь Дудка - 10-10-2007 у 14:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Радіо Ман пертвориться на ще одне російськомвне радіо нашого міста:(((


Я думаю гіршим воно точне не буде.

Nazar - 10-10-2007 у 14:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олесь Дудка
Я думаю гіршим воно точне не буде.


Можна поцікавитись, чому Ви так думаєте?

Олесь Дудка - 10-10-2007 у 15:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олесь Дудка
Я думаю гіршим воно точне не буде.


Можна поцікавитись, чому Ви так думаєте?



Новини - що не знаємо то додумаємо (То вони назавають "Ми зробили висновок").
Гумор - сартірно-парашний ("Ви зробили зачіску ? Так ! Шо на голові ?").
...

marco - 10-10-2007 у 16:20

Як набридає Радіоман (ротація в них невелика, я вже наперед знаю яка пісня після якої йде :) ) включаю "Radio One" (у Львові 103,9 Мгц).
Повний список радіостанцій Львова туйка:
УКХ ЧМ (64.0-74.0МГц) - http://www.proradio.org.ua/regions/lviv-fm1.php
УКХ ЧМ (87.5-108.0МГц) - http://www.proradio.org.ua/regions/lviv-fm2.php
радотрансляції онлайн http://www.proradio.org.ua/netradio/

Ігор Баранік - 29-12-2007 у 21:03

Вмикаю Ера ФМ і цілком задоволений!

Nazar - 30-12-2007 у 13:02

Дуже цікава передача Авангард на ЕКо радіо.
Із запощеного на рокльвіві:
Альтернативна музика нарешті добралась і до львівських радіостанцій. Щотижня о 22.00 на Еко Радіо (89.7 FM) 45 хвилин неформатного мистецтва у програмі АВАНГАРД. Вибуховий коктель за рецептом Фіделя Карого - неординарна музика, афіша, новини культурного простору і відверті розмови про мистецтво.

Вже були:
Микола Максименко з гурту Замкова тінь,
Джин з групи Люди добрі,
львівський музикант та композитор Юрій Шаріфов.

Знову є що послухати по приймачах.