Форум Рідного Міста

Про ще одний пам"ятник (в перспективі)

Олег Сух - 31-1-2003 у 13:36

29 cічня (85-та річниця бою під Крутами) у Палаці мистецтв за сприяння Депутатської групи “Наш Львів” було проведено презентацію проекту пам”ячника Героям Крут – автор Андрій Дацко. На презентації були присутні депутати міської Ради, Міський Голова Любомир Буняк, Народний депутат – Тарас Чорновіл, знані громадські діячі. Метою заходу було залучення громадськості до обговорення проекту пам”ячника.

Хочеться почути і Вашу думку.

Висловлені пропозиції та відгуки будуть гарантовано передані автору - Андрію Дацкові

Фото дивись нижче.

Олег Сух - 31-1-2003 у 14:57

Проект пам"ятника

Олег Сух - 31-1-2003 у 14:58

Плановане місце розміщення пам"ятника (Пасічна-медової Печери).

Андрій Пелещишин - 2-2-2003 у 23:00

Олег, Ви напевно забули приєднати зображення місця розміщення

ZT - 3-2-2003 у 00:17

... думаю що у Львові не варто ставити такий пам'ятник. Може десь інде (в Києві, наприклад), але не у Львові. Нашому місту то асолютно не пасує.
І взагалі - поки у Львові не відремонтують всі кам'яниці то хіба хтось має право ставити пам'ятники????!!!!

Андрій Пелещишин - 3-2-2003 у 00:25

Не маю наміру захищати автора, але мав нагоду бути на презентації пам'ятника, на якій архітектори та скульптори підкреслювали, що пам'ятник проектується саме для району забудов хрущовського типу. Сподіваюся на фото району.

Павло Жежнич - 3-2-2003 у 17:19

Погано, що пам'ятник сфотографовано лише з боку. Тому важко його оцінити. Принаймні, в цьому ракурсі мені він не подобається. Може на живо він виглядає краще.

Олег Сух - 5-2-2003 у 11:12

Плановане місце розташування пам"ятника - Пасічна-Медової Печери.

Олег Сух - 5-2-2003 у 11:13

Цитата:
Першим відправив користувач zizu
Погано, що пам'ятник сфотографовано лише з боку. Тому важко його оцінити. Принаймні, в цьому ракурсі мені він не подобається. Може на живо він виглядає краще.


Фото не найкраще, але що є то надсилаю.

Ростислав Пелещишин - 5-2-2003 у 11:17

Цитата:
Першим відправив користувач ZT
... думаю що у Львові не варто ставити такий пам'ятник. Може десь інде (в Києві, наприклад), але не у Львові. Нашому місту то асолютно не пасує.
І взагалі - поки у Львові не відремонтують всі кам'яниці то хіба хтось має право ставити пам'ятники????!!!!


Пам”ятник планується спорудити за кошти спонсорів і меценатів, без залучення коштів місцевих бюджетів.
Щодо необхідності спорудження такого пам”тника – то на мою думку, ці триста юнаків заслужили значно вищої пошани, а ніж спорудження пам”ятника дванадцять років після здобуття незалежності держави за яку вони загинули.
І не має значення Київ це чи Львів.
А власне чому саме десь у Києві.

Eller - 13-3-2003 у 05:49

Краще б ті спонсори і меценати вклали гроші в реставрацію будівель, які просто падають, або дали їсти тим, що голодають у нашому місті. Називається, як змарнувати гроші? Поставити ще один пам'ятник. Їх можна ставити коли люди вже мають нормальні умови для життя та що їсти кожного дня.

кецо - 14-3-2003 у 11:03

В принципі, існують твердження, що культурне відродження має йти поруч з економічним, або навіть попереду.

petro - 14-3-2003 у 15:51

такий пам"ятник (героям крут) в принципі може бути у Львові (зокрема, на майорівці, там же училище), але те, що зображено на картинці - або я ідіот, або це: ой летіли дикі гуси. Та з нього сміятися будуть. Стиль летючих вояків - це взагалі совєтський стиль, таких уродів ще багато по Україні, але тут ще й спотворення перспективи. Може автор хотів би такий "модерн" на Сихові поставити, десь біля папи римського?
Я проти.