Форум Рідного Міста

Шукаю доброго автомайстра

Галина Лев - 9-4-2007 у 22:51

Панове, може хто підкаже. Потрібен механік для моєї майже повноліньої японочки, до котрого можна в разі чого звернутися, тобто надійний перевірений фахівець без зіркової хвороби і запоїв. Їжджу багато і далеко, а часу на ремонти нема. Відповідно краще частіше зробити профілактику, і, звичайно, у когось одного, а не де попало.

Буду вельми вдячна за конструктивну допомогу. І чим швидше, тим краще, бо вчора почала пострілювати, а в п'ятницю дорога.

Рост - 10-4-2007 у 00:30

Я обслуговую свою машину в хорошого майстра. Тобто, надійного, перевіреного, без зіркової хвороби і запоїв :) Ремонтує двигуни, як бензинові, так і дизельні, підвіску.
Працює він в тому ж гаражному кооперативі, що і я.
Але, оскільки до нього як правило черга, варто домовлятися наперед.
Телефон 8 067 7054518, звати його Андрій. Скажете, що від Ростислава, власника студії автозвуку "Старий Трамвай".
Їхати по вул. Кн.Ольги з центру, після мосту над залізничною колією одразу направо, мимо нової мийки "Аква", і далі ліворуч, за моєю старою рекламою (ніяк руки не дійдуть переробити, бо я в інший бокс переїхав). В Андрія бокс номер 52.

Галина Лев - 10-4-2007 у 09:35

Дякую, дякую, Росте. Спробую.

Галина Лев - 11-4-2007 у 19:42

Ще раз дякую. Файний дядько. В нього ще й музика така гарна в гаражі (чи то було використання моменту, поки

в "Старому Трамваї" нікого нема?;)) . Одним словом, і проблему вирішила і нерви зберегла.

Знайшов причину швиденько, дещо поміняв, підкрутив, порадив,- і моя птася знов літає. Чого ще треба до повного щастя?

Бути власником нафтопереробного заводу.

Рост - 11-4-2007 у 22:06

На здоров`я :)
А Старий Трамвай переїхав в інший бокс. Як надумаєте щось з музикою робити, поясню, як заїхати :)
Мене замордувала ота під`їздна дорога, вірніше її відсутність. Зараз то сухо, а як дощ - хоч гелікоптер замовляй, ні пройти, ні проїхати.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Чого ще треба до повного щастя?
Бути власником нафтопереробного заводу.

Ой не знаю. З тим стільки проблем бонусом іде :) Краще вже якось тихим сапом... :)

Галина Лев - 12-4-2007 у 01:39

Добре, тоді берем зелені гектари, вирощуєм ріпак та робим біодизель в домашніх умовах, і хрін їх дядькові у вибиті

зуби та й кришка... .:)

Рост - 12-4-2007 у 17:25

Як мені підказує мій досвід, завжди легше заробити своїм фахом на щось, в чому ти не фахівець, ніж в спробі зекономити стати фахівцем в тій області. Фух, поки сформулював, замучився. Але факт :)
А якщо для економії доведеться сапати ріпак, дома облаштувати нафтопереробний завод... Я, напевно, пас :)
Хоча бути власником малееенького нафтопереробного заводику з доходом яких 100000 в рік, ну щоб ніби і конкуренції серйозним дядькам не створювати, але і щоб на хліб з маслом вистарчало, то я не прости :)