Форум Рідного Міста

звідки беруться підкаблучники?

Ната Толмачова - 15-4-2007 у 22:16

Так як на форумі більше чоловіків, то може я нарешті про це довідаюся? :) Пишіть, будь-ласка, що думаєте з цього приводу

Василь Яворський - 15-4-2007 у 23:40

народжуються... процес описати, чи пам"ятаєте із школи?

Ната Толмачова - 16-4-2007 у 00:32

звітую: процес вивчила на практиці на відмінно :lol:
але якщо хочете описати для тих хто не знає - прошу дуже :)

А взагалі підкаблучники є - це факт, правда сумніваюся, що хтось свідомо є підкаблучником, або що він про це розкаже, або взагалі, що яким-небудь чином в курсі свого статусу. Нема нічого гіршого за слабовольного чоловіка

Demyan - 16-4-2007 у 08:03

Треба ще розкрити питання - що мається наувазі підкаблучник? в якій сфері? в бізнесі? по веденню господарства вдома? по вихованню дітей? в сексі? в прийнятті рішень?...

Рост - 16-4-2007 у 08:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Нема нічого гіршого за слабовольного чоловіка

А є щось гірше за, як би це висловитись, сильновольну жінку? Такого собі мужика в спідниці? ;)

Взагалі, це історично. Війни, війни... Чоловіків (зауважте, кращих) потрохи винищували, зараз маємо те, що залишилось.
Жінкам доводилось бути сильними, заступати чоловіків в багатьох сферах. От і наслідки.
Зараз проблему можна вирішити тільки обопільними свідомими зусиллями. Бо зважте, навіть якщо хлопець хоче стати сильним чоловіком, але дівчина його буде постійно смикати, штуркати, дорікати, що він надто повільний і т.п., йому буде стократ важче. Правда, умова, щоб він захотів.
Та і на рівні суспільства не культивується у нас мужність. Вихователь в садку - жінка, вчитель у школі - жінка, в сім`ях типово жінка першу роль веде... Від армії краще відлиняти, замість спорту перед компютером посидіти...

Нато, скажу вам по секрету, як жінці. Намагаючись все брати на себе, виконувати більше функцію мужчини, жінка сама автоматично перетворюється на мужчину і цим робить зі свого супутника підкаблучника. Якщо вона просто сильніша в життєвому плані. А вони часто сильніші, генофонд, як уже казав. Післявоєнний. Так що від вас особисто теж дуже багато залежить.

Олексій Мачехін - 16-4-2007 у 11:06

Рост, мені здається, ти неправий тут. Радше навпаки - хронічні війни виховують силу у чоловіків.
Як приклад наведу муульманський світ - безперервні ворожнечі призвели до багатожонства, проте повага до чоловіка у мусульманських народів така, що чоловіків жінки досі пропускають у дверях вперед навіть у пострадянських країнах.

Щодо підкаблучників можу сказати напевно - їх такими виховують жінки.
Якщо хлопець з дитинства підкорений матері, він буде за звичкою підкорятись і жінці.

Сергій Бєляєв - 16-4-2007 у 11:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
А є щось гірше за, як би це висловитись, сильновольну жінку? Такого собі мужика в спідниці? ;)

Є. ЮВТ.

Ната Толмачова - 16-4-2007 у 12:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Треба ще розкрити питання - що мається наувазі підкаблучник? в якій сфері? в бізнесі? по веденню господарства вдома? по вихованню дітей? в сексі? в прийнятті рішень?...


та у всьому - підкаблучник у всьому підкаблучник ;)

Demyan - 16-4-2007 у 12:37

ну не знаю якщо наприклад жінка дає мені список що купити я іду купляю і не вставляю свої 5 коп. а якщо тре щось прийняти рішення то вона слухається...тобто я і є підкаблучник в деяких моментах і думаю це нормально.
Якщо жінка розуміється в чомусь краще за мене - я буду її слухати а вставати в опозицію і казати що я не є підкаблучник не буду.

Ната Толмачова - 16-4-2007 у 12:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Нема нічого гіршого за слабовольного чоловіка

А є щось гірше за, як би це висловитись, сильновольну жінку? Такого собі мужика в спідниці? ;)

Взагалі, це історично. Війни, війни... Чоловіків (зауважте, кращих) потрохи винищували, зараз маємо те, що залишилось.
Жінкам доводилось бути сильними, заступати чоловіків в багатьох сферах. От і наслідки.
Зараз проблему можна вирішити тільки обопільними свідомими зусиллями. Бо зважте, навіть якщо хлопець хоче стати сильним чоловіком, але дівчина його буде постійно смикати, штуркати, дорікати, що він надто повільний і т.п., йому буде стократ важче. Правда, умова, щоб він захотів.
Та і на рівні суспільства не культивується у нас мужність. Вихователь в садку - жінка, вчитель у школі - жінка, в сім`ях типово жінка першу роль веде... Від армії краще відлиняти, замість спорту перед компютером посидіти...

Нато, скажу вам по секрету, як жінці. Намагаючись все брати на себе, виконувати більше функцію мужчини, жінка сама автоматично перетворюється на мужчину і цим робить зі свого супутника підкаблучника. Якщо вона просто сильніша в життєвому плані. А вони часто сильніші, генофонд, як уже казав. Післявоєнний. Так що від вас особисто теж дуже багато залежить.


А по-моєму слабохарактерність - то вроджене. Нікого я не роблю підкаблучником.
Не хочу все брати на себе, але часто доводиться, то що робити? Жінці пасує сидіти і плакати, щоб її не обізвали чоловікоподібною? Жінка має бути слабкою? А в якому сенсі? Фізично за мене мабуть всі чоловіки сильніші, з технікою я на "ви", цвях приб’ю криво або не приб’ю, кран не полагоджу, футбол не дивлюся і т.п. Зате при розмові зі мною підлеглі чоловіки часом бліднуть, бо можу бути жорсткою і т.п. А непідлеглі почуваються цілком комфортно :) Іноді. А в особистому житті я сама себе захищаю, бо нема кому більше.

Сергій Бєляєв - 16-4-2007 у 12:45

Одне нескромне питання. А чоловік-то є?

Ната Толмачова - 16-4-2007 у 12:54

та ні, хто ж зі мною одружиться? :lol:

Ната Толмачова - 16-4-2007 у 12:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
ну не знаю якщо наприклад жінка дає мені список що купити я іду купляю і не вставляю свої 5 коп. а якщо тре щось прийняти рішення то вона слухається...тобто я і є підкаблучник в деяких моментах і думаю це нормально.
Якщо жінка розуміється в чомусь краще за мене - я буду її слухати а вставати в опозицію і казати що я не є підкаблучник не буду.


це правильно, але бувають інші випадки, так би мовити хронічні :)

Ната Толмачова - 16-4-2007 у 12:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Одне нескромне питання. А чоловік-то є?

Є хлопець.

Сергій Бєляєв - 16-4-2007 у 13:01

Звичайно, якщо всім розповідати про знущання над підлеглими :lol:

А зрештою, одружуватися - не одружуватися, а на каву запросити можна.

Tempika - 16-4-2007 у 15:10

...чоловіків, Росте, не винищували, вони самі успішно винищували один одного... то нема чого тепер скаржитися :-))

Рост - 16-4-2007 у 18:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...чоловіків, Росте, не винищували, вони самі успішно винищували один одного... то нема чого тепер скаржитися :-))

А хто скаржився? :)

Рост - 16-4-2007 у 19:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Нема нічого гіршого за слабовольного чоловіка

А є щось гірше за, як би це висловитись, сильновольну жінку? Такого собі мужика в спідниці? ;)

Взагалі, це історично. Війни, війни... Чоловіків (зауважте, кращих) потрохи винищували, зараз маємо те, що залишилось.
Жінкам доводилось бути сильними, заступати чоловіків в багатьох сферах. От і наслідки.
Зараз проблему можна вирішити тільки обопільними свідомими зусиллями. Бо зважте, навіть якщо хлопець хоче стати сильним чоловіком, але дівчина його буде постійно смикати, штуркати, дорікати, що він надто повільний і т.п., йому буде стократ важче. Правда, умова, щоб він захотів.
Та і на рівні суспільства не культивується у нас мужність. Вихователь в садку - жінка, вчитель у школі - жінка, в сім`ях типово жінка першу роль веде... Від армії краще відлиняти, замість спорту перед компютером посидіти...

Нато, скажу вам по секрету, як жінці. Намагаючись все брати на себе, виконувати більше функцію мужчини, жінка сама автоматично перетворюється на мужчину і цим робить зі свого супутника підкаблучника. Якщо вона просто сильніша в життєвому плані. А вони часто сильніші, генофонд, як уже казав. Післявоєнний. Так що від вас особисто теж дуже багато залежить.


А по-моєму слабохарактерність - то вроджене. Нікого я не роблю підкаблучником.
Не хочу все брати на себе, але часто доводиться, то що робити? Жінці пасує сидіти і плакати, щоб її не обізвали чоловікоподібною? Жінка має бути слабкою? А в якому сенсі? Фізично за мене мабуть всі чоловіки сильніші, з технікою я на "ви", цвях приб’ю криво або не приб’ю, кран не полагоджу, футбол не дивлюся і т.п. Зате при розмові зі мною підлеглі чоловіки часом бліднуть, бо можу бути жорсткою і т.п. А непідлеглі почуваються цілком комфортно :) Іноді. А в особистому житті я сама себе захищаю, бо нема кому більше.

Про що я і кажу - ви займаєте в житті чоловічу позицію. Жінка, як правило, використовує інші засоби, ніж заставляти бліднути підлеглих чоловіків, для досягнення мети. Правда, сидіти і плакати для цього теж не треба :)
Я не осуджую вашу позицію, скоріше співчуваю, бо жінці завжди важко бути на місці чоловіка, приймати рішення і нести за них чоловічу відповідальність.
До речі, мірятися характерами, хто кого, теж одне з улюблених занять чоловіків :) Тупе заняття, чесно кажучи, але є. Іноді аж смішно.

Коротше кажучи, Нато, варіанти у вас такі. Або навчитися жити з людьми такими, які вони є, бо майже ніхто заради когось іншого мінятися не буде, а ви ззовні іншу людину теж не зміните, або будете в постійному конфлікті зі світом. Крім того вас же ніхто не заставляє щось робити разом з тим, хто вас не влаштовує. Тільки варто розібратись, що саме не влаштовує - він сам, як людина, чи те, що він не відповідає вашому уявленню про те, яким він мав би бути.
О, запишіться на айкі-до, воно дуже класно вчить добиватися свого не шляхом протиставлення характерів, а шляхом гармонізації ситуації :)

Рост - 16-4-2007 у 19:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Рост, мені здається, ти неправий тут. Радше навпаки - хронічні війни виховують силу у чоловіків.
Як приклад наведу муульманський світ - безперервні ворожнечі призвели до багатожонства, проте повага до чоловіка у мусульманських народів така, що чоловіків жінки досі пропускають у дверях вперед навіть у пострадянських країнах.

Щодо підкаблучників можу сказати напевно - їх такими виховують жінки.
Якщо хлопець з дитинства підкорений матері, він буде за звичкою підкорятись і жінці.

Я так думаю, в нашому випадку це не підходить. Нашу націю цілеспрямовано винищували, вбиваючи кращих. І це в купі з полонізацією.
А чоловіки підкорені матері тому, що матері в сім`ях займають чоловічу позицію. А вони займають... Я вже писав.

Ната Толмачова - 16-4-2007 у 19:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Звичайно, якщо всім розповідати про знущання над підлеглими :lol:

А зрештою, одружуватися - не одружуватися, а на каву запросити можна.


Товаришу! Підлеглих біля 15, а я одна! І я не знущаюся, я організовую роботу. Знущаються вони з мене коли клієнт чимось незадоволений, бо з клієнтами мені приходиться потім говорити. Так що підлегим так і треба. І до чого тут підкаблучники? Вони не підкаблучники, як правило, це просто субординація, бо це робота :)

Ната Толмачова - 16-4-2007 у 19:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...чоловіків, Росте, не винищували, вони самі успішно винищували один одного... то нема чого тепер скаржитися :-))


свята правда :) підтримую

Ната Толмачова - 16-4-2007 у 19:36

Цитата:
Про що я і кажу - ви займаєте в житті чоловічу позицію. Жінка, як правило, використовує інші засоби, ніж заставляти бліднути підлеглих чоловіків, для досягнення мети. Правда, сидіти і плакати для цього теж не треба :)
Я не осуджую вашу позицію, скоріше співчуваю, бо жінці завжди важко бути на місці чоловіка, приймати рішення і нести за них чоловічу відповідальність.
До речі, мірятися характерами, хто кого, теж одне з улюблених занять чоловіків :) Тупе заняття, чесно кажучи, але є. Іноді аж смішно.

Коротше кажучи, Нато, варіанти у вас такі. Або навчитися жити з людьми такими, які вони є, бо майже ніхто заради когось іншого мінятися не буде, а ви ззовні іншу людину теж не зміните, або будете в постійному конфлікті зі світом. Крім того вас же ніхто не заставляє щось робити разом з тим, хто вас не влаштовує. Тільки варто розібратись, що саме не влаштовує - він сам, як людина, чи те, що він не відповідає вашому уявленню про те, яким він мав би бути.
О, запишіться на айкі-до, воно дуже класно вчить добиватися свого не шляхом протиставлення характерів, а шляхом гармонізації ситуації :)


1. Я займалася Айкідо Йосінкан, тепер нема часу, але добре знаю його принципи.
2. Сила жінки в її слабкості і я добре це знаю, але це мало пасує в бізнесі.
3. Підлеглі бояться не тому що я така сувора, а тому що роблять помилки в роботі і часто просто лінь бере гору, а не робота. Метод батога і пряника ще мене не підводив.
4. Я не міряюся характерами. Я просто хочу знати звідки беруться підкаблучники.
5. Скажу вам чесно як жінка: світом править рука, яка гойдає колиску (с). І ця рука жіноча. Ще в світі нічого не помінялося і навряд чи зміниться :)

Ната Толмачова - 16-4-2007 у 19:40

Як сказав Гете: "Добровольная зависимость - лучшее из отношений". І вона, як на мене базується на взаємній любові і довірі. А слабохарактерність і залежність підкаблучників - то слова з іншої пісеньки. Слів пісеньки я ще не вивчила :)

Рост - 16-4-2007 у 19:53

Цитата:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Про що я і кажу - ви займаєте в житті чоловічу позицію. Жінка, як правило, використовує інші засоби, ніж заставляти бліднути підлеглих чоловіків, для досягнення мети. Правда, сидіти і плакати для цього теж не треба :)
Я не осуджую вашу позицію, скоріше співчуваю, бо жінці завжди важко бути на місці чоловіка, приймати рішення і нести за них чоловічу відповідальність.
До речі, мірятися характерами, хто кого, теж одне з улюблених занять чоловіків :) Тупе заняття, чесно кажучи, але є. Іноді аж смішно.

Коротше кажучи, Нато, варіанти у вас такі. Або навчитися жити з людьми такими, які вони є, бо майже ніхто заради когось іншого мінятися не буде, а ви ззовні іншу людину теж не зміните, або будете в постійному конфлікті зі світом. Крім того вас же ніхто не заставляє щось робити разом з тим, хто вас не влаштовує. Тільки варто розібратись, що саме не влаштовує - він сам, як людина, чи те, що він не відповідає вашому уявленню про те, яким він мав би бути.
О, запишіться на айкі-до, воно дуже класно вчить добиватися свого не шляхом протиставлення характерів, а шляхом гармонізації ситуації :)


1. Я займалася Айкідо Йосінкан, тепер нема часу, але добре знаю його принципи.
2. Сила жінки в її слабкості і я добре це знаю, але це мало пасує в бізнесі.
3. Підлеглі бояться не тому що я така сувора, а тому що роблять помилки в роботі і часто просто лінь бере гору, а не робота. Метод батога і пряника ще мене не підводив.
4. Я не міряюся характерами. Я просто хочу знати звідки беруться підкаблучники.
5. Скажу вам чесно як жінка: світом править рука, яка гойдає колиску (с). І ця рука жіноча. Ще в світі нічого не помінялося і навряд чи зміниться :)

1. Йосінкан - не зовсім айкідо, це скоріше джиу-джитсу, силовий стиль. Це не те.
2. Це вам вибирати.
4. :)
5. Світом править рука, але вона не людська...

Ну добре, вдачі на шляху пізнання :)

Ната Толмачова - 16-4-2007 у 19:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...чоловіків, Росте, не винищували, вони самі успішно винищували один одного... то нема чого тепер скаржитися :-))

А хто скаржився? :)


... а поки одне покоління сильних (?) чоловіків воювало, вдома їхні сини виростали маминими синочками і підкаблучниками...
а тепер теж ростуть хлопці без тата (тато воює наприклад на заробітках по Європі), то від кого навчаться поводитись як чоловіки? виростають в мами під спідницею
А в принципі в неповній сім’ї можливі різні варіанти формування особистості... Якщо має вроджені задатки, то буде поводитись як чоловік змалку і підтримувати маму, а як ні - то буде висіти в неї шиї і т.п.

Ната Толмачова - 16-4-2007 у 20:06

1. Йосінкан - не зовсім айкідо, це скоріше джиу-джитсу, силовий стиль. Це не те.
2. Це вам вибирати.
4. :)
5. Світом править рука, але вона не людська...


1. Масло масляне :) айкідо новий стиль і походить від джиу-джитсу (дзю-дзюцю)
2. І ви чекаєте, що я тут розкажу про всі секрети, якщо мій хлопець теж читає форум? :)
4. Працьовиті люди взагалі рідкість!!!
5. Та я не в тому сенсі, я про речі більш приземлені :)

Ната Толмачова - 16-4-2007 у 20:14

Цитата:
5. Скажу вам чесно як жінка: світом править рука, яка гойдає колиску (с). І ця рука жіноча. Ще в світі нічого не помінялося і навряд чи зміниться :)


1. Йосінкан - не зовсім айкідо, це скоріше джиу-джитсу, силовий стиль. Це не те.
2. Це вам вибирати.
4. :)
5. Світом править рука, але вона не людська...

1. Айкідо походить від джиу-джитсу (дзю-дзюцю) :0
правда то вже не в тему основного питання

Олексій Мачехін - 16-4-2007 у 20:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост

Я так думаю, в нашому випадку це не підходить. Нашу націю цілеспрямовано винищували, вбиваючи кращих. І це в купі з полонізацією.
А чоловіки підкорені матері тому, що матері в сім`ях займають чоловічу позицію. А вони займають... Я вже писав.


Кілька суперечливих тверджень, які найбільше пасує обговорювати під пиво ніж на форумі :)

Ната Толмачова - 16-4-2007 у 20:27

Я не думаю, що вони суперечливі. Швидше різними словами про одне: всі ми родом з дитинства... Йдеться про конкретні сім’ї і суспільство загалом. Раніше виживали кращі і сильніші предствники роду, а потім почали виживати лише гірші

Олексій Мачехін - 16-4-2007 у 20:41

Справа в тому, що підсилення ролі жінки в українській сім'ї може спричинятися багаться чинниками і далеко не завжди воєнного походження.
Скажімо, Гумільов у своїй теорії пассіонарності - суперечливій, як і всі історичні теорії - навпаки, наводить війни як арґумент до посилення пассіонарності народу не в останню чергу через зумовлену соціальними чинниками більшу плодовитість пассіонаріїв. Це просто як приклад.
Важко буде також спростувати приклади з мусульманського світу. Скажімо, важко пригадати коли не воювали афганці. Проте, як і у інших мусульман, роль чоловіка як відповідального за родину і всі вчинки роду від цього навряд змінилася.
У нас, вочевидь, працювали інші чинники - традиційно сильна роль жінки в українському, проте не козацькому, а звичайному побуті, загальноєвропейськоамериканський вплив із підсиленням ролі жінки в суспільстві і широкого поширення практики розлучень, звичайне слов'янське пияцтво, тощо.

Рост - 16-4-2007 у 20:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост

Я так думаю, в нашому випадку це не підходить. Нашу націю цілеспрямовано винищували, вбиваючи кращих. І це в купі з полонізацією.
А чоловіки підкорені матері тому, що матері в сім`ях займають чоловічу позицію. А вони займають... Я вже писав.


Кілька суперечливих тверджень, які найбільше пасує обговорювати під пиво ніж на форумі :)

Дійсно. Коли ми з тобою востаннє пили пиво? З рік назад? І то в Києві! :) Тепер твоя черга! :)
На 5-річчя ФоРуМу шоб був! :)

Рост - 16-4-2007 у 20:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
1. Айкідо походить від джиу-джитсу (дзю-дзюцю) :0
правда то вже не в тему основного питання

Я не про те говорив, що звідки походить. Там все так заплутано, як у наших причинах підкаблуцництва :) Я мав на увазі айкі-до айкікай, чи подібних стилів.
Ну але це дійсно інша тема.

Олексій Мачехін - 16-4-2007 у 20:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Дійсно. Коли ми з тобою востаннє пили пиво? З рік назад? І то в Києві! :) Тепер твоя черга! :)
На 5-річчя ФоРуМу шоб був! :)


Вибач, друже, до літа точно ні :)

Ната Толмачова - 16-4-2007 у 21:00

А в Львові є можливість вибирати лише між Йосінкан і Айкікай, я вибрала не між стилями, а між людьми, які ті стилі в нас представляють...
То було знов не в тему :) Так само як пиво :) Одна з наших традицій - почали за здравіє - закінчили за упокой :)
Тому тему пора закривати. Всім дякую!

Тамара Слодска - 18-8-2011 у 12:06

Підкаблучник це напевно риса характеру, вірніше його слабкість, не вміння протистояти рішенням жінки.

Елена Войтович - 4-9-2011 у 20:59

Дивлячись в яких питаннях. Інколи і корисно послухати жінку. А взагалі я вважаю, що це все виховання.

Каріна Крутченко - 7-5-2012 у 23:34

Їх виховують такими занадто турботливі матуссі!

Галина Руденко - 18-5-2012 у 09:31

Кожна жінка ,якщо захоче може перевиховати свого чоловіка! І зробити з нього нормального!

Соломія Федушко - 26-6-2012 у 08:10

Цитата: Початково розміщене учасником Галина Руденко  
Кожна жінка ,якщо захоче може перевиховати свого чоловіка! І зробити з нього нормального!

Звичайно, але не думаю, що це перевиховування їх легко вдасться ;)

Андрій Пелещишин - 27-6-2012 у 18:01

Хе! :)
А як має виглядати перевиховання "підклаблучника" дружиною? "А ну не смій мене слухати!! А ну бігом мені суперечити!! Ти тут головний, ясно???!!!"

:D