Форум Рідного Міста

Радіо- клавіатура та мишка.

Іван Корицький - 16-4-2007 у 10:55

Хто такими користується? зручно <> не зручно.

На мою думку незручно:
-треба заряжати акумулятори. А якщо треба щось срочно, акумулятои сіли і вже нічого не зробиш.
-шкідливість радіохвиль(чи є і які сильні? на який радіочастотах працюють?)
-загубити легко, а знайти?(наприклад дитина непомітно взяла, і десь заникала)

Зручно:
-ніякий шнурів
-можна використовувати в якості пульта для "перегляду фільму"
-легкі в маныпуляції

Хто які використовує? порадьте, яких фірм кращі.
Варто чи не варто купляти

Тарас Ільчишин - 16-4-2007 у 16:20

я таким користуюсь. В мене фірми ТСМ. Мені зручно. Батарейки вже місяць і нормально ще функціонуюють. до мишки є відразу зарядне в модулі, якщо сідає, то паставив і заряджається. Якщо цікавить, то можете звертатись, ще маю 2 комплекти.

Іван Корицький - 16-4-2007 у 16:27

а точніше, які поделі, щоб вигляд можна було в неті глянути. І скільки коштують?

Юрій Сєров - 16-4-2007 у 16:27

Була в нас колись така на роботі.
Радіомиша за рахунок батарейок була важкою, батарейки було ліньки купувати...
Тобто досвід, швидше негативний. Відносно клавіатури - не знаю, не пробував.

Іван Корицький - 16-4-2007 у 16:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Корицький
а точніше, які поделі, щоб вигляд можна було в неті глянути. І скільки коштують?


На клавіатурі є укр. Розкладка? чи треба наклейки купляти?

Тарас Ільчишин - 16-4-2007 у 16:40

ціна 80грн. розкладка німецька, а отже треба наклейки. Мишка легка, бо тільки один акумулятор всередині. В мене тримає десь 3 дні. Хоча зараз мало сиджу дома за компом, то тримає більше. Пошукайте в гуглі ці клави. їх тільки 2 типи є - мультимедійна і слімовська. в мене залишились слімовські. якщо не найдете. то потім сфотографую і кину на пошту

Іван Корицький - 16-4-2007 у 17:09

Знайшов тільки опис, там було клавіатура, мишка, і зарядка в комплекті. Це такий самий комплект? вигляду не знайшов

Андрій Пелещишин - 16-4-2007 у 18:48

Цитата:
я таким користуюсь. В мене фірми ТСМ.

Це не фірма-виробник, а торгова марка якогось німецького дистрибютора.

Тарас Гулка - 16-4-2007 у 19:48

Колись юзав дома мишку на батерейках - не сподобалось. Тяжка + вічні мінінгіти із батарейками.
Зараз вже більше року юзаю мишку бездротову і без батерейок - коврик на дроті. Дуже задоволений. Єдине, що інколи треба мити коврик, забивається брудом. Реально протираю 1 раз в 3 місяці.

А стосовно цих комплектів, то їх є досить багато, наприклад, бачив Медіа-Теч за 31 у.о. мультимедійна радіо-клава+мишка+зарядка до миші, укр. букви.

Тарас Ільчишин - 16-4-2007 у 20:10

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Корицький
Знайшов тільки опис, там було клавіатура, мишка, і зарядка в комплекті. Це такий самий комплект? вигляду не знайшов


хотів викласти зобораження, але не зміг найти де його можна причіпити, тому хіба на пошту зможу вислати

Тарас Ільчишин - 17-4-2007 у 10:37

перепрошую, бо не побачив, що знизу єпункт прикріпити файл. викладаю знимку

7429_1.JPG - 19kB

MaX:) - 22-4-2007 у 17:29

Не рекомендую якщо ви любите бавитись в іграшки.
1. Мишка занадто важка, і через годину якої-небудь стрілялки починає боліти рука.
2. Не можливо збільшити швидкість передачі даних між мишкою і компом.
Мені прийшлось відмовитись від своєї навороченої але дуже важкої Genius в користь дуже простої але зато дуже зручної звичайної мишки.

Городецький - 24-4-2007 у 09:11

Третім пунктом в дилемі зручно - незручно можу зауважити:

Маю дві миші і одну клавіатуру. Одна бездротова радіохвильова, інша - звичайна, обидві через USB.
Першу використовую як дистанційку при перегляді мультимедіа, разом з доком до неї як зарядний пристрій для батерейок ААА, іноді навіть як ліхтарик :D
Іншою граюся, малюю і всьо інше :D

Не варто собі відмовляти у зручностях ;)

Іван Корицький - 24-4-2007 у 14:08

а як проходить "зміна" мишок? чи вони одночасно включені?

Тарас Ільчишин - 24-4-2007 у 20:47

напевно що одночасно включені - в мене племінник собі так зробив, але з клавіатурами

Городецький - 28-4-2007 у 12:50

Так, Іване, одночасно. Ніщо не заважає підключити х+1 мишу до компа. (х - число USB роз'ємів) ;)