Форум Рідного Міста

Жіноча інтуїція. Чоловіча інтуїція.

Ната Толмачова - 17-4-2007 у 12:13

А власне часто чую і добре знаю про жіночу інтуїцію, а от вислів «чоловіча інтуїція» здається навіть не вживається, хіба що жартома. Тому що її нема чи тому що в чоловіків інтуїція слабша? Чи чоловіки в неї не вірять чи просто рідко нею користуються? :)

Demyan - 17-4-2007 у 12:18

Просто чоловіки не вимахються нею і це для нас звичне діло :D
Наприклад в мене колись була сильно розвинена спортивна інтуіція.

Ната Толмачова - 17-4-2007 у 12:45

так я і повірила! :lol:

Demyan - 17-4-2007 у 12:54

в що в те що це для нас звичне діло? :cool:

Іван Лихобор - 17-4-2007 у 13:09

Так, мабуть, повелось на цьому світі, що чоловіки уповають більше на розум, аніж на якусь там інтуїцію. З давніх-давен так є.
Ше як чоловік був неандертальцем, то інтенсивно так почав думати своїм маленьким мозком. Оттому люди нині мають його таким великим. Хіба-що українці не мають, бо ним не користуються. :wow:

Тарас Задорожний - 17-4-2007 у 13:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
А власне часто чую і добре знаю про жіночу інтуїцію, а от вислів «чоловіча інтуїція» здається навіть не вживається, хіба що жартома. Тому що її нема чи тому що в чоловіків інтуїція слабша? Чи чоловіки в неї не вірять чи просто рідко нею користуються? :)

Просто в мене не виникає потреба нею користуватись. В чоловіків існує логіка, а у жінок "жіноча логіка". Багато на цю тему можете прочитати.

Останнє, що пригадаю: Колєга казав, надіюсь жартома, що на книжковому форумі бачив підручник з логіки на 200 стор і жіночу логіку на 4 томи

Ната Толмачова - 17-4-2007 у 13:18

моя інтуїція мене вкрай рідко підводить, тому я її слухаюсь.
жінка в 5 секунд розуміє деколи те, що чоловік 5 днів обдумує :rolleyes:

Андрій Пелещишин - 17-4-2007 у 13:22

Цитата:
Тому що її нема чи тому що в чоловіків інтуїція слабша?

Ні, просто чоловікам (себто підкаблучникам) вона не потрібна. :)

Demyan - 17-4-2007 у 13:31

Цитата:
Цитата:

Ні, просто чоловікам (себто підкаблучникам) вона не потрібна. :)


:lol::lol::lol::lol::lol:
+1

Ната Толмачова - 17-4-2007 у 13:46

По-вашому інтуїція яка дає можливість і здатність швидко щось зрозуміти або прийняти рішення є на нищому щаблі, ніж здатність логічно все обдумувати? Абсурд! Це те саме, що читати по складах і читати швидко. Хочете сказати той хто читає по складах розумніший? :) А по-моєму інтуїція - то вищий рівень розуміння і сприйняття. Звісно, чоловіки будуть сильно проти, бо в них же нема тієї інтуції, а через те і пишуть, що нема "потреби користуватися нею, якщо є розум":lol:

Ната Толмачова - 17-4-2007 у 13:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Цитата:
Тому що її нема чи тому що в чоловіків інтуїція слабша?

Ні, просто чоловікам (себто підкаблучникам) вона не потрібна. :)


:saint: аякже, підкаблучникам краще всіх - нічого не треба думати і моментально осмислювати, треба тільки покірно робити, що скажуть
от, телята :)

Demyan - 17-4-2007 у 13:52

Лоігка є логіка вона не помилиться, а інтуіція має властивість помилятися.

Остап Шумин - 17-4-2007 у 15:53

Інтуїція – штука хороша, але я б її без логічного осмислення ситуації не використовував. Тобто інтуїтивно можна, скажімо, знайти напрямок вирішення якоїсь проблеми, а вже саму проблему за допомогою лише інтуїції вирішувати :rolleyes: ……. можна звичайно, але це буде вгадав / не вгадав.
Я за союз логіка + інтуїція :D

Dmy - 17-4-2007 у 16:35

От лежу я тут і спостерігаю це неподобство, цей нестримний феміністичний напад на загальнолюдські чоловічі цінності. Уже і до ФоРуМу добралися - ніде не сховатися.

Але спочатку дамо національно свідому відсіч пану Лихобору.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Лихобор
Ше як чоловік був неандертальцем, то інтенсивно так почав думати своїм маленьким мозком. Оттому люди нині мають його таким великим. Хіба-що українці не мають, бо ним не користуються :wow:

Укараїнці, пане Іване, мізки мають (щоби там не казали в Москві) і ними користуються. Але обережно, бо заощадливі, а це - чеснота. Треба же щось і дітям залишити.

Теперка щодо інтуіції.
Ну, не все так здорово насправді, як іноді здається
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
жінка в 5 секунд розуміє деколи те, що чоловік 5 днів обдумує

Хто сказаав, що чоловік не розуміє те саме, що і жінка, але за 3,5 секунди? Але ще за півтори секунди він встигає второпати (за допомоги чистісінької логіки і багатого життєвого досвіду), що якщо він ось так прямо зараз продемонструє, що всьо поняв, то його самого ж це і виконувати змусять. Тому нелюдським чоловічим зусиллям волі чоловік робить вигляд, що "все саме так, кохана, але почекай ще 5 днів - я тут думаю"

Ага, і за ЛОГІКОЮ - про перемикання швидкостей.
Народна південноукраїнська мудрість свідчить: "По Дерибасовской гуляют постепенно."
А ще класик Остап Ібрагімич (чоловік, щоправда) казав: "Быстро только кошки родятся."
Цитата із тієї же грубої книжки: "Тщательно пережовывая пищу, ты помогаеш обществу."
Карочє, кому шо не ясно?

Останнім часом чим далі моднішає таке поняття, як Слоулайф, якщо я правильно його запам'ятав - щось проміжне між дзенівською медитацією і західноментальним: "Всі біжать, біжать, біжать..." (цікаво, куди?) Тобто, "давайте делать паузы в пути".
Багато хто з наших мужланів своїм куцим умішком усвідомили засадничі принципи зазначеної концепції і вже вляглися в позі низького (дуже низького) старту. А от жіноча інтуіція тут ще пробуксовує. Ще є куди вдосконалюватися.

Ната Толмачова - 17-4-2007 у 17:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
От лежу я тут і спостерігаю це неподобство, цей нестримний феміністичний напад на загальнолюдські чоловічі цінності. Уже і до ФоРуМу добралися - ніде не сховатися.

1. По-перше, я не феміністка!!! Питання звучало явно не по фемістичному, що за репет про фемінізм, та ще натяк на мене???
2. "Загальнолюдські чоловічі цінності" ??? Тобто? Загальнолюдські чи чоловічі? А то ваша логіка з моєю несумісна :rolleyes:

Ната Толмачова - 17-4-2007 у 17:33

Про феміністок добре написав Ніконов "Конец феминизма или чем женщина отличается от человека" Якби ви прочитали ви б прозріли і не обзивали мене фемініскою. Правда назва книжки звучить дико, прямо як ваші "загальнолюдські чоловічі цінності". Напрошуєтеся на грубощі, товариш! :D

Dmy - 17-4-2007 у 17:38

:lol::P
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
По-перше, я не феміністка!!!

Мої щирі вітання! Ви просто не уявляєте, як я цьому радий! :D
Цитата:
що за репет про фемінізм, та ще натяк на мене???

Де натяк? Який натяк? Який гад натякав? Я не натякав (хоча міг би - залишив на потім, на солодке ;) )
Цитата:
"Загальнолюдські чоловічі цінності" ??? Тобто? Загальнолюдські чи чоловічі? А то ваша логіка з моєю несумісна :rolleyes:

Несумісні МОЯ ЛОГІКА з ВАШЕЮ ІНТУЇЦІЄЮ? (там, між іншім, іще було "нелюдське чоловіче зусилля волі")

Ната Толмачова - 17-4-2007 у 17:44

Цитата:
Я за союз логіка + інтуїція :D


Так я теж. А хто каже що ні? Я питаю чи інтуїція взагалі є в чоловіків, а тут починається такиииииий базар на форумі! :rolleyes:
Зате на моє питання про заробляння грошей ніхто не відповів :D:D:D Чи то будете 5 днів думати, шановні чоловіки, чи що? От про фемінізм писати легко, а про бізнес? Аж дивуюся які теми в чоловіків найпопулярніші на форумі - ті де можна на жінок наскаржитися :o
Зробіть собі тему про лежання на дивані чи конфлікти з тещею чи що :lol:

Ната Толмачова - 17-4-2007 у 17:49

Цитата:
Несумісні МОЯ ЛОГІКА з ВАШЕЮ ІНТУЇЦІЄЮ? (там, між іншім, іще було "нелюдське чоловіче зусилля волі")


:lol: моя логіка з вашою логікою було написане
ви такі емоційні стали після моїх питань :o , чи то радіти чи боятися? :) Чоловіки зазвичай менше емоції проявляють чи то я зовсім в чоловіках не розбираюся?:)

Demyan - 18-4-2007 у 14:27

Ні ну є те що є - чоловікі менш емоційні (суджу по своїх відносин), але інтуіція тут нідочого. Інтуіція є у всіх. Просто коли вона приходить чоловікові - він думає а що якщо а може краще, ну я ще подумаю....коли приходить жінці інтуіція - вона піддається емоціям і відразу приймає рішення на користь інтуіції. Ось і все. Так вже ми створені.
Доказувати чоловікові мені інтуіція підказує вона ніколи не підводить - не потрібно. Так само як і чоловікам не потрібно не прислухатися до них і просто ігнорувати і робити по своєму. Тре жити в балансі жіноча інтуіція + чоловіча логіка. Такий дует буде жити щасливо і довго :sing:

Ната Толмачова - 18-4-2007 у 17:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Ні ну є те що є - чоловікі менш емоційні (суджу по своїх відносин), але інтуіція тут нідочого. Інтуіція є у всіх. Просто коли вона приходить чоловікові - він думає а що якщо а може краще, ну я ще подумаю....коли приходить жінці інтуіція - вона піддається емоціям і відразу приймає рішення на користь інтуіції. Ось і все. Так вже ми створені.
Доказувати чоловікові мені інтуіція підказує вона ніколи не підводить - не потрібно. Так само як і чоловікам не потрібно не прислухатися до них і просто ігнорувати і робити по своєму. Тре жити в балансі жіноча інтуіція + чоловіча логіка. Такий дует буде жити щасливо і довго :sing:


за що і боремося :)
просто цікаво як користуються інтуїцією чоловіки

Сергій Бєляєв - 18-4-2007 у 18:33

To Ната Толмачова:
На початку дискусії варто було б з термінологією розібратися, зокрема дати визначення інтуїції. А поки що тут розмова ні про що: прийняття рішень, розуміння, логіка жіноча-чоловіча тощо. Кожен про щось своє.

Ната Толмачова - 18-4-2007 у 22:51

:o я думала інтуїція - вона і в Африці інтуїція :)

Demyan - 19-4-2007 у 07:41

Думаю що якщо є інтуіція - то так само як і жінки - приймаємо це рішення і все. Так я роблю, прийшла інтуіція (це якось відчувається, тоді нема сумнівів, нема вагань, нема переживань за наслідки і т.д.) - роблю так і все. Якщо закрадаються сумніви - я починаю розмишляти, а далі як це назвати не знаю - логіка+інтуіція, або ж взагалі як на мене це вже не буде інтуіція, бо я можу це зробити а можу ні.

Ната Толмачова - 19-4-2007 у 12:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Думаю що якщо є інтуіція - то так само як і жінки - приймаємо це рішення і все. Так я роблю, прийшла інтуіція (це якось відчувається, тоді нема сумнівів, нема вагань, нема переживань за наслідки і т.д.) - роблю так і все. Якщо закрадаються сумніви - я починаю розмишляти, а далі як це назвати не знаю - логіка+інтуіція, або ж взагалі як на мене це вже не буде інтуіція, бо я можу це зробити а можу ні.


іноді розум каже "так", а інтуїція "ні",або навпаки
от тоді і з’являються сумніви, я в такому випадку слухаю інтуїцію
є ситуації, коли через брак інформації (наприклад про людину, про якусь справу) важко прийняти обдумане і правильне рішення, тоді краще зробити те, що підказує інтуїція
бувають випадки коли інтуїція каже одне, а людина робить інше і потім матюкається :)
часто ми забуваємо, що зробили щось не так тому що слухали голос розуму, а не інтуїцію
відчуття рідко підводять, чиста логіка частіше :rolleyes:

Dmy - 19-4-2007 у 14:15

Цитата:
На початку дискусії варто було б з термінологією розібратися, зокрема дати визначення інтуїції

Це - образчик суто чоловічого логічно-примітивного підходу :lol:
Цитата:
я думала інтуїція - вона і в Африці інтуїція

Ось, як треба!
Інтуїція - поняття інтуїтивне ;)

Сергій Бєляєв - 19-4-2007 у 14:21

Кілька визначень:

1. Інтуї́ція (пізньолат. лат. intuitio - споглядання, від лат. intueor — уважно дивлюся, звертаю увагу) —
Здатність людини у деяких випадках несвідомо, чуттям уловлювати істину, передбачати, вгадувати щось, спираючись на попередній досвід, знання і т. ін.; чуття, проникливість, здогад, передчуття, шосте чуття.
У філософії - безпосереднє осягнення істини без досвіду і логічних умовиводів.
http://uk.wikipedia.org/wiki/Інтуїція

2. http://www.ref.by/refs/68/28592/1.html

3. Интуиция (ср .-век. лат. intuitio, от intueor - пристально смотрю), постижение истины путем непосредственного ее усмотрения без обоснования с помощью доказательства; субъективная способность выходить за пределы опыта путем мысленного схватывания ("озарения") или обобщения в образной форме непознанных связей, закономерностей. (лінк http://tolks.ru/?to=2&what=view_word&file_id=23969&from... )

А тепер нехай хтось спробує сформулювати, що ж таке інтуїція жіноча, і чим вона так відрізняється від чоловічої. Оскільки за результатами аналізу визначень для мене не є очевидним факт існування такого феномену як "жіноча інтуїція".

Остап Шумин - 19-4-2007 у 16:02

Цитата:
......Оскільки за результатами аналізу визначень для мене не є очевидним факт існування такого феномену як "жіноча інтуїція".

Певна річ, що її не існує. Жіночу інтуїцію придумали жінки. Деякі з них, щоб багато не думати, приймають рішення "як підкаже серце". У випадках коли такий підхід дає позитивні результати, вони кажуть, що це "жіноча інтуїція" :lol: У чоловіків інтуїція (звичайна, не "чоловіча") також є, але історично так склалося, що більшість доленосних рішень мали приймати саме чоловіки і вони не могли дозволяти собі приймати ці рішення керуючись виключно інтуїцією. Певно тому зарас ми не зустрічаємо такого поняття як "чоловіча інтуїція" :rolleyes:

Ната Толмачова - 19-4-2007 у 19:59

Цитата:
А тепер нехай хтось спробує сформулювати, що ж таке інтуїція жіноча, і чим вона так відрізняється від чоловічої. Оскільки за результатами аналізу визначень для мене не є очевидним факт існування такого феномену як "жіноча інтуїція".


Ви часом не юрист? Так чіпляються до слів лише вроджені юристи і інші ненормальні :saint:

Питання (перше моє питання) звучало трохи інакше, звучало трохи ширше, ніж ви його коментуєте. Та власне це не так одне конкретне питання як привід до дисусії.
До дисусії, а не до істерики :lol: Бо наступне моє питання може бути про чоловічу істерику :lol:

Бачу що ви дуже вузько сприйняли моє питання, а не тему взагалі про інтуїцію і як люди (чоловіки і жінки) її використовують враховуючи фізіологічні і психологічні особливості обох статей

Чоловіча логіка мене скоро доконає
Казав Ніцше "Музыка вносит расстройство в чистое мышление". От чому чоловіки рідше бувають меломанами :)

Ната Толмачова - 19-4-2007 у 20:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
Цитата:
......Оскільки за результатами аналізу визначень для мене не є очевидним факт існування такого феномену як "жіноча інтуїція".

Певна річ, що її не існує. Жіночу інтуїцію придумали жінки. Деякі з них, щоб багато не думати, приймають рішення "як підкаже серце". У випадках коли такий підхід дає позитивні результати, вони кажуть, що це "жіноча інтуїція" :lol: У чоловіків інтуїція (звичайна, не "чоловіча") також є, але історично так склалося, що більшість доленосних рішень мали приймати саме чоловіки і вони не могли дозволяти собі приймати ці рішення керуючись виключно інтуїцією. Певно тому зарас ми не зустрічаємо такого поняття як "чоловіча інтуїція" :rolleyes:


так от хто винен у всіх бідах наших! чоловіки, які приймали "доленосні рішення" :lol:
ой, краще б вони були слухали серця, бо розум їх здорово підвів :(

Ната Толмачова - 19-4-2007 у 20:11

Все-таки чоловіки і жінки мають різну фізіологію і психологію, тому термінологічно ділити інтуїцію на чоловічу і жіночу можна. Тому і використовують її чоловіки і жінки по різному. Тому я тут і сперечаюся з чоловіками, бо ми різні і по різному все розуміємо :)
А щоб краще одні одних могли розуміти треба спілкуватися. Хіба що хтось думки вміє читати - тоді краще мовчати і так все ясно :P

Остап Шумин - 20-4-2007 у 08:17

До Ната Толмачова
Читаючи Ваші повідомлення, не можна не звернути увагу, як критично Ви відноситесь до думок інших людей :o особливо, якщо вони значно відрізняються від Вашої власної. Думаю, якщо Ви в своїх діях керуєтесь виключно інтуїцією, то вона у вас якась.... викривлена... :o чи як. Тому що в нас з вами далеко не обов’язково повинні збігатись погляди стосовно інтуїції чи чогось іншого.

Demyan - 20-4-2007 у 08:39

Ната сказала -
"Тому я тут і сперечаюся з чоловіками," - мабуть цим все сказано, людина просто хоче посперичатися :D. (я наприклад навіть не розумію про що сперичатися - що краще логіка чи інтуіція? ).
А тема про підкаблучників - говорить що можливо в неї в житті самі підкаблучники, з якими не поспиричаєшся а які зі всім завжди згідні:lol:
Ось і виходить - форум спасає :sing:

Остап Шумин - 20-4-2007 у 08:56

Ну що ж, не залишимо людину в біді :D

Сергій Бєляєв - 20-4-2007 у 17:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Ви часом не юрист? Так чіпляються до слів лише вроджені юристи і інші ненормальні :saint:

Дякую за таку оцінку мого психічного стану.

Ната Толмачова - 20-4-2007 у 23:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
До Ната Толмачова
Читаючи Ваші повідомлення, не можна не звернути увагу, як критично Ви відноситесь до думок інших людей :o особливо, якщо вони значно відрізняються від Вашої власної. Думаю, якщо Ви в своїх діях керуєтесь виключно інтуїцією, то вона у вас якась.... викривлена... :o чи як. Тому що в нас з вами далеко не обов’язково повинні збігатись погляди стосовно інтуїції чи чогось іншого.


та думки вони якраз рідко висловлюють, читайте уважніше :lol:

Ната Толмачова - 20-4-2007 у 23:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Ната сказала -
"Тому я тут і сперечаюся з чоловіками," - мабуть цим все сказано, людина просто хоче посперичатися :D. (я наприклад навіть не розумію про що сперичатися - що краще логіка чи інтуіція? ).
А тема про підкаблучників - говорить що можливо в неї в житті самі підкаблучники, з якими не поспиричаєшся а які зі всім завжди згідні:lol:
Ось і виходить - форум спасає :sing:


якби в мене в житті були самі підкаблучники, я б все про них знала і нічого не питала :)
Я не сперЕчаюся про те, що краще: логіка чи інтуїція, Я ЦІКАВЛЮСЯ чому чоловіки і жінки по різному інтуїцію використовують. Якщо ви не в’їхали в тему - "коні не винні"
А ви не в’їхали в тему :D

Ната Толмачова - 20-4-2007 у 23:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Ви часом не юрист? Так чіпляються до слів лише вроджені юристи і інші ненормальні :saint:

Дякую за таку оцінку мого психічного стану.


1. То було сказано жартома і купа смайликів - тому підтверження. З жартами бачу в вас напряжно. При вашому бажанні можу наступного разу після кожного повідомлення "спеціально для" писати в дужках "жарт" або "серйозно" (ЖАРТ)
2. Я сама юрист і спілкуююся з юристами постійно (СЕРЙОЗНО)

Ната Толмачова - 20-4-2007 у 23:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Ната сказала -
"Тому я тут і сперечаюся з чоловіками," - мабуть цим все сказано, людина просто хоче посперичатися :D. (я наприклад навіть не розумію про що сперичатися - що краще логіка чи інтуіція? ).
А тема про підкаблучників - говорить що можливо в неї в житті самі підкаблучники, з якими не поспиричаєшся а які зі всім завжди згідні:lol:
Ось і виходить - форум спасає :sing:[/quote


Краще було прочитати, що Ната сказала до того. Бо бігме, зараз скажу, що з логікою в вас "не альо" :mad:

Іван Лихобор - 21-4-2007 у 09:40

Вже сказали... і тим самим засмутили хлопаку. Так не можна. :yawn:

Цитата:
Інтуіцію дано жінці для того, щоб відгадувати чоловічі наміри, що про них не відає й сам чоловік. (Жан Делакур, француз)
http://www.marry.ru/texts/view.php?tid=170

Ната Толмачова - 21-4-2007 у 10:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Лихобор
Вже сказали... і тим самим засмутили хлопаку. Так не можна. :yawn:

Цитата:
Інтуіцію дано жінці для того, щоб відгадувати чоловічі наміри, що про них не відає й сам чоловік. (Жан Делакур, француз)
http://www.marry.ru/texts/view.php?tid=170


а мене засмучувати, значить, можна?
:D

Іван Лихобор - 21-4-2007 у 10:47

Та де ж Вас засмутити...

Ната Толмачова - 21-4-2007 у 11:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Лихобор
Та де ж Вас засмутити...


А вам дуже хочеться? Я правильно розумію?

Іван Лихобор - 21-4-2007 у 12:21

Мені - ні.
Та й, зрештою, ніхто тут не ставить собі за мету когось засмучувати. Так, просто, балакаємо, деколи вживаючи, може, трохи загострі слова та вислови.
Тому не сприймайте надто близько до серця.

сумна - 21-4-2007 у 17:24

Таке в мене склалося враження, що Ната у цій та в інших темах все оте написала, щоб Макс прочитав і ще "глибше" зрозумів, яка він безнадійна істота - і підкаблучник, і жіночої інтуїції не має, і взагалі - не виправдовує сподівань на всіх фронтах. :-)
Отаке велике і світле почуття. :-)

Tempika - 21-4-2007 у 18:23

...а мені здається, що нема *чоловічої* або *жіночої* інтуіції, то все якісь
смішні стереотипи.

Ната Толмачова - 21-4-2007 у 20:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Лихобор
Мені - ні.
Та й, зрештою, ніхто тут не ставить собі за мету когось засмучувати. Так, просто, балакаємо, деколи вживаючи, може, трохи загострі слова та вислови.
Тому не сприймайте надто близько до серця.


я просто думала, що то ви близько до серця сприйняли :rolleyes:

Ната Толмачова - 21-4-2007 у 20:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від сумна
Таке в мене склалося враження, що Ната у цій та в інших темах все оте написала, щоб Макс прочитав і ще "глибше" зрозумів, яка він безнадійна істота - і підкаблучник, і жіночої інтуїції не має, і взагалі - не виправдовує сподівань на всіх фронтах. :-)
Отаке велике і світле почуття. :-)



Слава богу, що Макс не має жіночої інтуїції, а має чоловічу :D
А взагалі враження в вас склалося невірне і не про Макса всюди йшлося, а взагалі про людей. Про Макса лише в темі "Сімейний бізнес" а далі слово по слові... в нових темах, які мене зацікавили
Хоча я б на вашому місці не коментувала чужі стосунки :)

сумна - 21-4-2007 у 20:45

Пробачте, але для того, щоб стосунки не коментували, не варто їх афішувати. :-)
Але, мабуть справді дозволила собі зайве. Ще раз пробачте.

Ключові слова, як я зрозуміла, "на вашому місці". Гарно. :-)

Ната Толмачова - 21-4-2007 у 21:58

нема за що вибачатися :)
на вашому місці - значить, якби я подумала як ви, то не сказала б, бо "чужая душа - потемки"
ніхто в принципі і не афішував стосунки, деякі речі сказані серйозно, деякі жартома. були непорозуміння через бізнес і ставлення до ризику в бізнесі - тільки це я і написала. решту всі собі додумали :rolleyes:
вибачте за різкість, просто я звикла не ображатися, а давати здачі (словами на слова ) :)

Ната Толмачова - 22-4-2007 у 00:45

Цитата:
Цитата:
Інтуіцію дано жінці для того, щоб відгадувати чоловічі наміри, що про них не відає й сам чоловік. (Жан Делакур, француз)
http://www.marry.ru/texts/view.php?tid=170


От бачите, є чоловіки, які мають і такі думки. Це я про Делакура :)

MaX:) - 22-4-2007 у 17:01

У жінок і справді інтуїція краще "працює" - вони більш чутливіші від чоловіків от їхня інтуїція і випереджає чоловічу.
Чоловічу ж інтуїцію можна розвивати, тренувати. Тоді вона стає трошки подібнішою до жіночої. Але все рівно іншою.
Не можливо виразати словами почуття, не можливо описати смак лимону. От спробуйте :) Він кислий і .... лимонний :)
Так само неможливо описати і інтуїцію, це почуття!!! Ви можете лише якось намагатись її охарактеризувати і описати за допомогою слів. Але це завжди буде не повною картиною.

Маю практичний досвід на рахунок інтуїції Наталі. Вона справді працює. І я вже звертаю увагу коли вона каже що щось там відчуває :)

Лєна Дадукевич - 21-11-2007 у 23:02

"А то ваша логіка з моєю несумісна" Ната Толмачова

Вічна проблема порозуміння між чоловіком і жінкою...
Логіка чоловіча і логіка жіноча дійсно р і з н і і тому дійсно не сумісні.
Це просто треба сприйняти як факт.
І все стане на свої місця.
І будуть жити вони довго і щасливо...;)
А чому і чоловіки і жінки мають бути однакові? Для чого?:o
Кому від цього буде краще? Щонайменше - це буде просто не цікаво. І не буде кому квітку подарувати, кругом одні жінки...:(

Ната Толмачова - 24-11-2007 у 21:04

а ніхто і не казав, що мають бути чи є однакові :)