Форум Рідного Міста

Клієнт-банк

Андрій Пелещишин - 31-1-2003 у 23:46

Чи доводилося колись комусь мати справу зі "клієнт-банком", писаним під FoxPro чи щось подібне? Я ніколи з ним не працював, а тут знайомі питають - поставили нові компи з новими ОС і та штука не працює

vovka - 1-2-2003 у 07:31

Мені доводилося мати справу з клієнт банком банків "Аваль" і "Львів". В першому все базується на UUCP, а в другому на якійсь іншій системі. Вона так і називається по російськи "Клиент-банк".. Але де там Фокспро я не знаю.. Там виписки і інфа була в файлах, і натяку на фокспро я не зустрічав.

А на якій системі ваш клієнт банк ? Вона там має якось називатися...

Ігор+ - 1-2-2003 у 08:54

Ехх, я колись (94-95) писав Клієнт-банк, підчистим досом, з протоколом zmodem.
А тим програмам з Фокспро напевно треба підставити FILES побільше, якщо в тому віндовсі, що вони мають таке можна.

Андрій Пелещишин - 1-2-2003 у 09:38

Про Фокпро я тільки здогадуюся з інтерфейсу.
В принципі працювати я його заставив, але я одна пробмела - сильне мругання екрану , якщо програма запущена с під Відовса але в повноекранному (традиціному для непросунутої бухгалтерші) режимі. Тобто напевно якісь глюки у роботі з відеопам`яттю

Ігор+ - 2-2-2003 у 01:44

y Windows XP є багато можливостей по налашуванні програм під різні середовища. А взагалі щодо швидкості фокспро в текстовому режимі, то вона жахлива була ще 10 років тому.

Громов Сергій - 5-10-2004 у 10:25

Тема певно вже не актуальна ........... чи ще є питання ?